Arama

Muhasebecilerin ortalama maaşı ne kadardır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Ağustos 2018 Gösterim: 110.548 Cevap: 8
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Muhasebecilerin ortalama maaşı ne kadardır?
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
1500-2500 ytl arası
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 17 Ağustos 2018 00:53
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
1500-2500 ytl arası
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MUHASEBE İŞİNE BAŞLIYACAK ARKADAŞLAR BU İŞTE PARA KAZANMAK İSTİYORSANIZ ARTIK ÜNİVERSİTE ŞART VE İŞ ÖĞRENMEK İSTİYORSANUZ MUHASEBE BÜROLARINDA DEĞİL İHRACAT FİRMALARINDA ÖĞRENİLİR HERTÜRLÜ EVRAKI GÖRÜR VE DİĞER MUHASEBECİ ARKADAŞLARA GÖRE ÇOK FAZLA BİLGİ VE TECRÜBE SAHİBİ OLURSUNUZ EĞER BİDE SMM BELGESİNİ ALIRSANIZ YAKLAŞIK BU İŞTEN 2010 İTİBARİYLE 1.500 TLDEN BAŞLAR BÜYÜK FİRMALAR GÖRE VE BİLGİNİZE GÖRE 3.500 KADAR ÇIKAR VE GİTTİĞİNİZ HİÇ BİYERDENDE DÜŞÜK MAAŞ İSTEMEYİN YOKSA SİZE BİLMİYORSUNUZ MUAMELESİ YAPARLAR ARTI OLARAK DÜŞÜK MAAŞ İSTEMEK PİYASAYI DÜŞÜRMEK DEMEKTİR BU İŞİN EN GÜZEL PARASINI KAZANANLAR İSE Y.M.M DİR ONUDA SMM BELGESİ ALDIKDAN SONRA DİĞER SINAVLARLA ALINIR İYİ BİR Y.M.M YILLIK 50.000.150.000. TL ARASI KAZANIR.BELKİ DAHADA ÇOK ALANLAR VARDIR AMA YILLIK 50.000. TL NİN ALTINA DÜŞMEZLER ÇOK FİRMASI VAR VE ÇOKDA RAPOR YAZIYORSA DAHADA ÇOK KAZANIR YANİ BU MUHASEBECİLERİN EN TEPESİ ÖZEL SEKTÖRDE Y.M.M LİKTİR. SAYGILARIMLA
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lise mezunu en az 400 en fazla 1.000
mali müşavir tuttuğu deftere bağlı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gfbömer adlı kullanıcıdan alıntı

dayım muhasebeci ablamda muhasebeci ablam 3.000 lira alıyo dayımın kendi bürosu old. için 5-6 milyar kazanıyomuşMsn GrinMsn GrinMsn GrinMsn Grin

acaba dayın kaç defter tutuyor sanırım serbest muhasebeci kendisi bürosu olduğuna göre ,benimde planlarımda bir muhasebe bürosu açmak var ,henüz açıköğretim muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü 2. sınıf öğrencisiyim nisan ve hazirandaki sınavlardan sonra mezun olacağım Allah'ın izni ile ve birinin yanına girip bu işi öğrenmek istiyorum ,daha sonra 1-2 sene çalıştıktan sonrada kendi iş yerimi açabilirmiyim diye tereddütteyim ve maaş konusunda bilgim yok eğer dayına bunları sorabilirsen ve bu konu hakkında nasıl bir yol izlememiz gerektiği hakkında bilgilendirirseniz hem buradaki arkadaşlara hem de bana çok büyük bir iyilikte bulunmuş olursunuz .Şimdiden teşekkürler .
Son düzenleyen Safi; 17 Ağustos 2018 00:55
KinqofTheDewil - avatarı
KinqofTheDewil
Ziyaretçi
23 Şubat 2012       Mesaj #6
KinqofTheDewil - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

BEN MUHASEBE BÖLÜMÜNÜ SEÇMEK İSTİYORUM AMA BAZI TERDDÜTLERİM VAR. YANİ MALİMÜŞAVİRLİK SINAVINA GİRCEM VE MALİMÜŞAVİRLER SİZCE NE KADAR MAAŞ ALIYOR ? MESLEK HAKKINDA BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM Msn Happy

Mali müşavirin eqer kendi bürosu ise tuttuqu deftere şirket sayısına qöre kazancı deqişir.. Yok ben bi yerin ön muhasebesine qirip çalışırım dersen bildiqin proqram sayısına qöre deqişiyor ortala 1,000 TL ile 1,200 TL arasında alırsın tabi mali müşavir olursan.. Mali müşavirliqi bitirip Yeminli Mali Müşavir olursan işte o an paraya para demezsin (:
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 6 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 17 Ağustos 2018 00:55
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar normal bir muhasebeci bir şirketin ön muhasebesini tutuyorsan şirketin büyüklüğüne göre değişir tabi 1.000 tl den aşağı kmse çalşmaz ama sen kendin bir muhasebe bürosu açarsan o senin müşterine bağlı müşterilerinde aylık para alırsın oda ne kadar çok mşterin varsa o kadar kar elde edersin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben ticaret messlek lisesi muhasebe ve finansman mezunuyum yıol sonu ortalamam yani okul başarım çok iyiydi fakat üniversiteyi kazanamadımbir kaç iş başvurusuna gideceğim sizce ne kadar maaş istemeliyim lütfenn bilgisi olan yazsın

sana tavsiyem öyle muhasebecilik ile uğraşma üniversite sınavına adam akıllı 1 sene daha hazırlan ve şansını tekrar dene giriş zaten sınırsız . Çalıştıktan sonra zaten iyi bir üniversite kazanırsın ona göre şansını değerlendir. Başarılar Msn Happy
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2016       Mesaj #9
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Genelde muhasebeciler dosya başı para alırlar ortalama 150tl.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.