Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.097 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2010       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

erken sakal nasil cikar

arkadaşlar sakalınızın erken cıkması için yada sakalınıs yoksa cıkması ıcın hergün sanki sakalınız warmıs gıbı traş olun bunu 1 - 2 ay deneyin sakalınız cıkacaktır emin olu ama asla sakal cıkmıo die ümitsizliğe kapılmayın elbette bu yötemden sonra sakalınız ve bıyığınız cıkacak
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2010       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar 11 yaşındayım 1 ay öncesine kadar hiç sakalım yoktu her gün bi sarımsağın tamamını yiyip başka bi sarımsağı da ezip suratıma sürdüm kuruduktan sonra tıraş olup yumurta sürdüm sonra sürdüğüm yumurtayı suratımdan ekmekle sıyırıp yedim şimdi ahmet kayanın 2 katı sakalım var
Sponsorlu Bağlantılar
waqebont - avatarı
waqebont
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #43
waqebont - avatarı
Ziyaretçi
Olması dert ama olmamasıda kötü helede snden kucuklerde olupsende olmiyıncaa ..!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2010       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım bende maşalla dörtdörtlük sakal ve bıyık var nasıl.iyinmi sizce
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
vala kardeşler bende de var ama çok gür değil açıkçası.sakala karşı bi hayranlığım var ama.artması için napılabilir.?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak kardeşim önce sabır lı olucaksın her hafta 4 kez köpüğü yedirerek tıraş ol sakal sonra çıkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 17 yaşındayım FauLlerde , bıyıklarım ve çeneme jiLet vurdum çıktı ama hiç tüğ olmayan yanağımada vurdum tüğ olmayan yere vurursan orada hiç çııkmaz diyorlar doğrumu ayvayı yemiyelim Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim yasım 15 1 ay sonra 16 ya giricem gür sakal cıkması için sarımsak ve madem yagını öneriyorlar sizce bu etkili bi çözümmüü birde sakın tersten wurmayın ters cıkar bn suratıma jilet atmadım daha acaba ustura atsam çıkarmı çabuk, birde yasım daha 15 ama cok cıkmasını istiorum lütfen yardımcı olun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
17 yaşındayım ve sakalım yoq die kızlarla buluşmaya gidemiyorum küçük diyecekler diye yardım!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dert etme adamım babanda fln köselik yksa illaki çıkar ayrıca sakalı olan sakalı olmayanın halinden anlamıyor bnde 2 gnde bir traş oluyrm çksında bi gör bakalm.Tavsiye dersen ...jilet...