Arama

Sakal çıkma yaşı kaçtır? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2016 Gösterim: 262.089 Cevap: 255
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2010       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 15 yasındayken meraklıydım bu sakal dalgasına böle sizin gibi internetlerden filan araştırırdım erken uzaması için bi arkadas yazmıs sarımsak sür üstüne bide jilet vur 1 hafta boyunca kesin çıkar demisti denedim 1 hafta çıkmadı ama 2-3 ay sonra çıkmaya basladı arkadaslar bende sizede önerebilirim sakal traşınızı olun üstüne sarımsak sürün böle çıkacagını farkedeceksiziniz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar , ben her gece düzenli jilet ile traş oluyorum fakat su ile , acaba bunu 1 ay sürekli ( her gün ) yapsam işe yararmı cevabınızı bekliyorum :..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2010       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yasındaym bıyık orman gibi sakal elime batıyor ama görükmüor Msn Happy
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #74
misafir - avatarı
Ziyaretçi
uyumadan önce suda salatalık, nane ve sarımsak kaynat... daha sonra ii bi tıraş ol.. kaynattığın malzemenin yarısını iç yarısınıda
yüzüne sür... sabaha kaba sakal gibi olursun hadi eyvallahhh...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2010       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 14 yaşındayım bırıklarım karardı.Napcam ben kessem daha da uzar die kesmiomacil bişey söyleyin. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2010       Mesaj #76
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende 17 yaşındayım bendede bıyık ve çene aLtında sakaL war napaLım idare edecez çıkana kadar Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2010       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 17 yaşındayım benm sakalım çıkmıyr bıyklar hafif çıkıyolar sanki ve çenmde biraz çıktılar tetük faullerimde yok yanaklarmdada abimlerde 18 yasından sonra 20 yaş arası çıkmış sakalımın çıkmasını istiyrm çözümlerinizi bekliyrm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 17 yaşındayım ama 2 günde bir favorilere jılet atıyom cücügede atıyom cücükte ve favorilerde olumlu bişeyler var 2 hafta bıyık bıoraktım dün kestüm accayip yandı bakalım ne olacak
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşındayım sadece bıyıkta çıktı ve gür biraz yanlara felan jilet vurdum çıkarmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2010       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
13 yaşındayım benim gögsümde ve karnımda çıkmaya başladı sakall ne zaman çıkarrrr