Arama

"Ögeye erişmek için gerekli izininiz olmayabilir" sorununu nasıl çözümleyebilirim?

Güncelleme: 12 Ekim 2012 Gösterim: 7.178 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
21 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
önce oyun klasörüne giremiyodum erişim engellendi yazıyordu bu sorunu hallettim.şimdide oyuna girme klasörüne tıklayınca öğeye erişmek için gerekli izinleriniz olmayabilir diyor.yardımcı olurmusunuz lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
pc niz size mi ait? eğer ortak kullanımlı bir pc ise yada işyerindeyseniz pc niz bir administratör pc ye bağlı olabilir.. ve oda diğer pc lerin erişimlerini kısıtlamıştır
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bilgisayarıma format attım belgelerim klasörü c:documents and settings klasöründe duruyordu bende ona güvenerek dosyaları yedeklemedim ve format attım ancak önceden belgelerime sağ tıklayığ özellikler paylaşım da bu özel bir klasör olsun demiştim ancak bunu unuttum şimdi bu klasöre her tıkladığımda erişim engellendi diyor lütfen biri bana yardım etsin çok önemli ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben format attım bilgisayara win xp ama ekran büyük küçültmek istiyorum ama omuyor bişey indirme isityorum ama olmuyor windows belirtilen aygıta yola veya dosyaya erişşemedi öğeye erişmek için gereken izinler yok dior ne yağmalayım