Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Nasıl broşür hazırlayabilirim? Broşür nasıl hazırlanır?

• brosur nasil hazirlanir
  • brosur nasil yapilir
  • muze brosuru nasil hazirlanir
dilantunç
Cevaplanmış   |    23 Kasım 2008 18:11   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
türkiye de 7-14 yaş arası eğitim yaşı olmasına rağmen bu yaş grubundaki bazı çoçuklar okula gidememktedir. bu çoçukların okula gidebilmelerine yardımcı olmak için bir kampanya başlatılacaktır. bu kampanya için nasıl bir broşür hazırlarsınız??
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Ya Okulla İlgili Broşür Hazırlayabilirm Fikir Verirrmisiniz acba ya Nolur Çok Lazım Mümkünse Şekille Tarif EDin lütfen Yardım BROŞÜR ÖRNEKLERİ VE NASIL YAPILACAK BİLGİLERİNİ İSTİYORUMMMM.........................
LÜTFEN ÇOK ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLL Oğuzhan Koçak

Alıntı

nasıl yapılıyor broşür

Genellikle bir şeyi tanıtmayı amaçlayan, sayfa sayısı az, küçük kitaplara broşür denir.
Broşürler,
kişiler, kurumlar, kuruluşlar veya ürünler hakkında genel bilgi içeren, ilginç ya da önemli özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir.
Broşürde mutlaka resim, grafik ya da şema, varsa ve gerekliyse detaylı adres bilgileri, kroki, müşteriye yönelik hazırlanmışsa çekici bazı çağrılar, geçerli tarih bilgileri, çarpıcı slogan tarzı yazılar bulunur. Uzun ve kitabi dille yazılan yazılar broşürde tercih edilmez.
Genelde arkalı önlü 4 sayfa kullanımı ve küçük ebatlar yaygındır. Örneğin A4 kağıdının ikiye katlanmış hali gibi. Kolay taşınmalı, çantaya ya da cebe sığabilmelidir. Kağıt cinsi olarak da az gramajlı parlak kağıtlar tercih edilir.
Broşürde; büyük veya büyüklü küçüklü ama okunabilir puntolar kullanılmalı ve hatırda kalıcı yazılar yer almalıdır.
Bir kenti ya da ülkeyi tanıtan broşürler veya kalıcı olup saklanması istenen broşürler ise kalın kağıt ya da ince kartondan yapılır, katlanan ya da kitapcık gibi ama mutlaka çok sayfalı olur.

Alttaki örnekleri inceleyiniz.

Lord.iz
23 Kasım 2008 19:55   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
photoshop alt yapısı ile A5 kağıda önce kısaca Türkiyeye eğitimin neler kazandıracağını sonra neler kaybettirdiğini sonra okuyamayan çocuk sayısını ve okuyabilmeleri için gereken desteği anlatan bir yazı yazar üst girişe üzgün bir çocuk sağ alt bitişede minik okul öğrencilerinden oluşan bir resim eklerdim yine en alta destek-kampanya iletişim bilgilerini girerdim
Çok özet oldu ama ne yapardınız sorusuna cevabım bu
MesirKentli ve Keten Prenses bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
18 Aralık 2008 22:49   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Öğretmen Anadolu'daki antik kentleri gösteren turizm amaçlı bir bröşür hazırlayın dedi ama bröşür nasıl hazırlanır?
18 Aralık 2008 23:52   |   Mesaj #4   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.287 mesaj
Alıntı
Lord.iz adlı kullanıcıdan alıntı

photoshop alt yapısı ile A5 kağıda önce kısaca Türkiyeye eğitimin neler kazandıracağını sonra neler kaybettirdiğini sonra okuyamayan çocuk sayısını ve okuyabilmeleri için gereken desteği anlatan bir yazı yazar üst girişe üzgün bir çocuk sağ alt bitişede minik okul öğrencilerinden oluşan bir resim eklerdim yine en alta destek-kampanya iletişim bilgilerini girerdim
Çok özet oldu ama ne yapardınız sorusuna cevabım bu

...
MesirKentli bu mesajı beğendi.
melek yüzlüm
1 Şubat 2009 13:19   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
BROŞÜR ÖRNEKLERİ VE NASIL YAPILACAK BİLGİLERİNİ İSTİYORUMMMM.........................
LÜTFEN ÇOK ACİLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Misafir
14 Kasım 2009 15:21   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Memleketim ile ilgili broşür hazırlamak istiyorum nasıl yapabilirim çok acil 2 gün sürem var.
Misafir
19 Kasım 2009 20:51   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
broşür nasıl hazırlanır
Misafir
24 Kasım 2009 20:31   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Ya Okulla İlgili Broşür Hazırlayabilirm Fikir Verirrmisiniz acba ya Nolur Çok Lazım Mümkünse Şekille Tarif EDin lütfen Yardım BROŞÜR ÖRNEKLERİ VE NASIL YAPILACAK BİLGİLERİNİ İSTİYORUMMMM.........................
Misafir
9 Aralık 2009 09:21   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

brosur nasil hazirlanir

nasıl yapılıyor broşür
Daisy-BT
9 Aralık 2009 09:54   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Alıntı

Alıntı

nasıl yapılıyor broşür

Genellikle bir şeyi tanıtmayı amaçlayan, sayfa sayısı az, küçük kitaplara broşür denir.
Broşürler,
kişiler, kurumlar, kuruluşlar veya ürünler hakkında genel bilgi içeren, ilginç ya da önemli özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir.
Broşürde mutlaka resim, grafik ya da şema, varsa ve gerekliyse detaylı adres bilgileri, kroki, müşteriye yönelik hazırlanmışsa çekici bazı çağrılar, geçerli tarih bilgileri, çarpıcı slogan tarzı yazılar bulunur. Uzun ve kitabi dille yazılan yazılar broşürde tercih edilmez.
Genelde arkalı önlü 4 sayfa kullanımı ve küçük ebatlar yaygındır. Örneğin A4 kağıdının ikiye katlanmış hali gibi. Kolay taşınmalı, çantaya ya da cebe sığabilmelidir. Kağıt cinsi olarak da az gramajlı parlak kağıtlar tercih edilir.
Broşürde; büyük veya büyüklü küçüklü ama okunabilir puntolar kullanılmalı ve hatırda kalıcı yazılar yer almalıdır.
Bir kenti ya da ülkeyi tanıtan broşürler veya kalıcı olup saklanması istenen broşürler ise kalın kağıt ya da ince kartondan yapılır, katlanan ya da kitapcık gibi ama mutlaka çok sayfalı olur.

Alttaki örnekleri inceleyiniz.

Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Nasıl broşür hazırlayabilirim? Broşür nasıl hazırlanır? Konusuna Benzer Konular

Uzayla ilgili broşür nasıl hazırlanır?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 3
Son Mesaj: 15 Nisan 2015 20:43
Mevlana ile ilgili broşür nasıl hazırlanır?
Gönderen: beriş Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 14 Mayıs 2014 19:50
Sokak çocukları temalı broşür nasıl hazırlanır?
Gönderen: gizemperdesi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Mart 2013 20:06
Cevap: 0
Son Mesaj: 29 Nisan 2010 21:44
Edirne hakkında broşür nasıl hazırlayabilirim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 12 Nisan 2010 16:38
Sayfa 0.341 saniyede (86.19% PHP - 13.81% MySQL) 12 sorgu ile oluşturuldu