Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Silip engellediğim kişileri gizlilik sekmesinden nasıl silebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda gul.tufek76 tarafından 25 Kasım 2008 (16:28) tarihinde açılmıştır.
46188 kez görüntülenmiş, 51 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mart 2014 (22:06) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 27 Mart 2010, 19:05

#31 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
nasıl ekliycem
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2010, 07:50

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırabilirim yani tekrar yazışmak istiyorum.
Rapor Et
Eski 3 Mayıs 2010, 07:57

#33 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırabilirim yani tekrar yazışmak istiyorum.
Sadece kişi listesinden engellemişseniz yani silmeden engellemişseniz kişi adına sağ tıklayıp engellemesini kaldır diyerek ; engeli kaldırabilirsiniz.
Kişiyi listenizden silmişseniz gizlilik sekmesinden kişiyi bulup izin verilenlere ekle diyeceksiniz . İzin verseniz bile sildiğiniz için listenizde görünmeyeceği için tekrar kişi listenize eklemelisiniz.
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2010, 03:39

msnnnnnn

#34 (link)
snem987
Ziyaretçi
snem987 - avatarı
benim arkadasımda beni engelleyip silmiss,bende engelleyıp sıldım ama engellıler lıstesınde sil yazısı hala aktıf degıl.baska pc lerden girince aktif,siliyormm ama kendi pc den girince yine gizlilik listesnde gorunuyoo.delii olucam lutfen yardm edin
Rapor Et
Eski 4 Mayıs 2010, 08:14

#35 (link)
MsXTeam
Valeria - avatarı
Alıntı:
snem987 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim arkadasımda beni engelleyip silmiss,bende engelleyıp sıldım ama engellıler lıstesınde sil yazısı hala aktıf degıl.baska pc lerden girince aktif,siliyormm ama kendi pc den girince yine gizlilik listesnde gorunuyoo.delii olucam lutfen yardm edin
Kullanmış olduğunuz msn sürümü ile alakalı bir durum söz konusu olabilir. Ayrıca arkadaşınız sizi silmemiş de olabilir .
Rapor Et
Eski 3 Temmuz 2010, 09:34

nasıl yapıcam?

#36 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar o beni listesinde sadece engellemişti. ben onu listemden hem engelleyip hem sildim. sonra tekrar eklemek istiyorum. gizlilikten ekledim tekrar ama listemde çıkmıyor.o beni hala silmediği halde neden listemde göremiyorum. tekrar kişi eklemekten mi yapmak zorundayım. anlıcanız onu sildiğimi çaktırmadan nasıl eklicem tekrar.....?
Rapor Et
Eski 4 Temmuz 2010, 14:03

#37 (link)
erolsan540
Ziyaretçi
erolsan540 - avatarı
bu cevap benim için önemlli..Karşımdaki kişi beni silmemiş bende onu silmedim yada engelli değil.Onun
Rapor Et
Eski 30 Eylül 2010, 23:19

#38 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar ben bir arkadaşımı facebook ta engelleyip sildim . Şimdi tekrar eklemek istiyorum engeli nasıl kaldırabilirim .
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2010, 12:06

#39 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben çok denedim silmeyi ve sonunda başardım. engelliler listesinden sağ tıklayıp kişi listesine ekleyin.sonra msn pencerenizde kişilerde çıkacaktır.engelini kaldırıp kişiyi sil deyin.hem engelle hem sil derseniz tekrar engelli listesine taşınır.sadece hot mail kişilerimden kaldır deyin.bazen bu kişi hemen yine görünüyor.bu durumda silme işini ikinci kez yapın.o zaman tamamen silinir. uzun sürüyor. kolay gelsin
Rapor Et
Eski 9 Ocak 2011, 11:21

#40 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben daha kaydolamadım
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Silip engellediğim kişileri gizlilik sekmesinden nasıl silebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: turnam Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 55
Son Mesaj: 13 Kasım 2012 18:53
Gönderen: misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Nisan 2012 20:57
Gönderen: delibilge Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 5 Şubat 2012 00:53
Gönderen: leon25 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 5 Aralık 2010 12:46
Gönderen: Blue Blood Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 28 Ağustos 2009 17:19
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (68.17% PHP - 31.83% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 09:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi