Arama

Silip engellediğim kişileri gizlilik sekmesinden nasıl silebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Ağustos 2020 Gösterim: 159.562 Cevap: 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nasıl ekliycem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mayıs 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırabilirim yani tekrar yazışmak istiyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
3 Mayıs 2010       Mesaj #33
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

engellediğim kişinin engelini nasıl kaldırabilirim yani tekrar yazışmak istiyorum.

Sadece kişi listesinden engellemişseniz yani silmeden engellemişseniz kişi adına sağ tıklayıp engellemesini kaldır diyerek ; engeli kaldırabilirsiniz.
Kişiyi listenizden silmişseniz gizlilik sekmesinden kişiyi bulup izin verilenlere ekle diyeceksiniz . İzin verseniz bile sildiğiniz için listenizde görünmeyeceği için tekrar kişi listenize eklemelisiniz.
Sen sadece aynasin...
snem987 - avatarı
snem987
Ziyaretçi
4 Mayıs 2010       Mesaj #34
snem987 - avatarı
Ziyaretçi
benim arkadasımda beni engelleyip silmiss,bende engelleyıp sıldım ama engellıler lıstesınde sil yazısı hala aktıf degıl.baska pc lerden girince aktif,siliyormm ama kendi pc den girince yine gizlilik listesnde gorunuyoo.delii olucam lutfen yardm edin
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
4 Mayıs 2010       Mesaj #35
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
snem987 adlı kullanıcıdan alıntı

benim arkadasımda beni engelleyip silmiss,bende engelleyıp sıldım ama engellıler lıstesınde sil yazısı hala aktıf degıl.baska pc lerden girince aktif,siliyormm ama kendi pc den girince yine gizlilik listesnde gorunuyoo.delii olucam lutfen yardm edin

Kullanmış olduğunuz msn sürümü ile alakalı bir durum söz konusu olabilir. Ayrıca arkadaşınız sizi silmemiş de olabilir .
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar o beni listesinde sadece engellemişti. ben onu listemden hem engelleyip hem sildim. sonra tekrar eklemek istiyorum. gizlilikten ekledim tekrar ama listemde çıkmıyor.o beni hala silmediği halde neden listemde göremiyorum. tekrar kişi eklemekten mi yapmak zorundayım. anlıcanız onu sildiğimi çaktırmadan nasıl eklicem tekrar.....?
erolsan540 - avatarı
erolsan540
Ziyaretçi
4 Temmuz 2010       Mesaj #37
erolsan540 - avatarı
Ziyaretçi
bu cevap benim için önemlli..Karşımdaki kişi beni silmemiş bende onu silmedim yada engelli değil.Onun
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2010       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben bir arkadaşımı facebook ta engelleyip sildim . Şimdi tekrar eklemek istiyorum engeli nasıl kaldırabilirim .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2010       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çok denedim silmeyi ve sonunda başardım. Msn Happy engelliler listesinden sağ tıklayıp kişi listesine ekleyin.sonra msn pencerenizde kişilerde çıkacaktır.engelini kaldırıp kişiyi sil deyin.hem engelle hem sil derseniz tekrar engelli listesine taşınır.sadece hot mail kişilerimden kaldır deyin.bazen bu kişi hemen yine görünüyor.bu durumda silme işini ikinci kez yapın.o zaman tamamen silinir. uzun sürüyor. Msn Happy kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2011       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben daha kaydolamadım