Arama

Mouse'taki sorun nedir?

Güncelleme: 4 Nisan 2011 Gösterim: 5.192 Cevap: 11
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #1
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
Pc faresinde sorun var.Sorun şöyle pc yi açınca fare geliyor hareket ettirince direk sol köşeye fırlıyor dahada hareket etmiyorbiggrin ama başka pc lerde fare çalışıyor ben diyorum ya fare girişinde sorun yada başka bişi var şimdi format atalım dices ya düzelmesse o kadar şey boşa gidicek donanım bilgisi olanlar bi yorum yaparsa burda ona göre hareket edices şimdiden tşksmile
Sponsorlu Bağlantılar
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #2
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
biri cevap versin lütfen!!!
Sponsorlu Bağlantılar
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #3
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
hiç bilgisi olan yok mu bu konu hakkında
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Pc faresinde sorun var.Sorun şöyle pc yi açınca fare geliyor hareket ettirince direk sol köşeye fırlıyor dahada hareket etmiyor ama başka pc lerde fare çalışıyor ben diyorum ya fare girişinde sorun yada başka bişi var şimdi format atalım dices ya düzelmesse o kadar şey boşa gidicek donanım bilgisi olanlar bi yorum yaparsa burda ona göre hareket edices şimdiden tşk
Bakteri - avatarı
Bakteri
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #5
Bakteri - avatarı
Ziyaretçi
masaustu pcdemi kullanıyorsun laptop tamı kullanıyorsun mouse onu soylersen ona göre bir cevap verebilirim
cem32 - avatarı
cem32
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #6
cem32 - avatarı
Ziyaretçi
masaüstü
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha faceyle ilgili sorunum var far faceye giriyorum video paylasamıyotrum yorum yapamıyorum ve videolarda acılmıorrr hic tıklammamıs gibi oluyor ltfn cevap yasınn sistemi geriyuklemnde yaptım ama olmadııı bi bilginiz farsa ltfn söleyinnnnnnn
ICE-MAN - avatarı
ICE-MAN
Ziyaretçi
2 Eylül 2009       Mesaj #8
ICE-MAN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cem32 adlı kullanıcıdan alıntı

Pc faresinde sorun var.Sorun şöyle pc yi açınca fare geliyor hareket ettirince direk sol köşeye fırlıyor dahada hareket etmiyorbiggrin ama başka pc lerde fare çalışıyor ben diyorum ya fare girişinde sorun yada başka bişi var şimdi format atalım dices ya düzelmesse o kadar şey boşa gidicek donanım bilgisi olanlar bi yorum yaparsa burda ona göre hareket edices şimdiden tşksmile

fareniz başka pclerde çalışabilir peki başka fareyi kendi pc nizde denedinizmi..

birde kasanın arkasında bulunan girişteki telleri kontrol edin yamulma yada içeri doğru eğilme varsa ondan dolayı yapabilir farklı maus dada aynı sorunu yaparsa ozaman tek çözüm USB çıkışlı maus kullanmanız olacak

kolay gelsin şimdiden ve sonucu buraya bildirirseniz memnun olurum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar biligisayarım internetten birşey aradığımda kilitleniyor.Bende yeniden başlatmak zorunda kalıyorum.Neden acaba cevap verirseniz sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Pcde eset nod32 ile taratıyorum virüs yok ma çok kasıyor.Bazı zamanlar veri yürütme engellemesi çıkıyor.Acaba virüs varmıdır?Acil cevap bekliyorum