Arama

MSN'de beni ekleyenin kim olduğunu nasıl öğrenebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Kasım 2012 Gösterim: 11.263 Cevap: 9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
bir kişi beni msnne eklemiş ama hiç açmıor ben onun kim olduğunu nasıl bulabilirim
EN İYİ CEVABI Ziyaretçi verdi
arkadaşlar msnimi sürekli ekliyolar ama kim olduklarını bilmiyorum msn sahiplerini nasıl öğrenebilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
başka bir msn adresi al o msnden sende onu ekle ama onu engelle o kabul ettiğindede çevrimiçi olursa yakalar hesabını sorarsın Msn Thinking
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
26 Kasım 2008       Mesaj #3
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
öğrenemezsiniz.cünkü adresler alınırken formu dolduran kişi gerçek bilgilerini eklemeyebilir, ayrıca o eklenen bilgilere göre (ad,soyad) zaten kişi ve o kişiye ait adres bulunamaz.nette bazı programlar var ama bunlar hiç bişe yaramıyor...
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
29 Kasım 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
arkadaşlar msnimi sürekli ekliyolar ama kim olduklarını bilmiyorum msn sahiplerini nasıl öğrenebilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden çok teşekkürler.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
29 Kasım 2008       Mesaj #5
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

Öğrenemezsiniz, en fazla yapabileceğiniz şey ekleyen kişinin Windows Live profiline bakıp kimmiş, neymiş, oraya bir şey yazdıysa görmek.

Profile ulaşmak için Messenger'ın "Sizi ekledi" penceresinde sol alt köşede Profili göster bağlantısına tıklamak, o kişiyi kendi kişi listemize eklediysek ise kişi listesinde üzerinde sağ tıklayıp Görünüm>Profil öğelerini takip etmek gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya sürekli beni ekliyolar ama kim olduklarını bilmiyorum cnmrım bana yardım edrseniz çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Başlat => çalıştır = > cmd => netstat -n
Msn de konuşrken web cam açtırdıysan karşıya ,dosya gönderdiysen ,ses vb. yani bir alış veriş yaptıysan karşı tarafın ip adresini almış oluyoruz bunuda yıkarıda verdigim komutlarla yapıyoruz...Ip adresi bulmanın ayrıntıları sitede mevcut zaten.şimdi orda bir çok ip adresi çıkabilir sen diyceksin ki ben hangisinin hangisi oldugunu nerden bilecegim port yardımıyla bulabilirsin ben portları pek aklımda tutamam sanırım web camın ki 9046 tam hatırlamıyorum bu portları bulabilirsen daha kolay tespit edebilirsin

ve ip adresni ögrendin IP2Location.com - Lookup IP address to Country, State, City, Netblock, Longitude and bu adresten ip adresini ordaki ekrana yazarak nerden oldugunu ögrenebilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ßende ßiliorm ama daha farkLı biçimdenn ekleyen kisi o andan açık ve kamera açmamış ama kamera örtüsünü kapatmamıssa hem kim olduğunu hem ana adı baba adı kendsiyle ilgili hrsey çıkıyr ama program lazım..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım o programın adı varmı ya bi kaç arkadasımı rahatsız eden biri var bulmamız lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha önce birisi beni msn den eklmiş kabul etmedim. şimdi o msn adresini öğrenebilir miyim