Arama

Evde nasıl perma sarabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Ağustos 2011 Gösterim: 34.733 Cevap: 7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
KURSA GIDIYORUM ORDA FAZLA DETAYLI ANLATMIYORLAR LUTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ EVDE PERMAYI DAHA SIKI SARA BILMEM ICIN NASIL BIR YONTEM UYGULAYABILIRIM TESEKKURLER SIMDIDEN
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
evde nasıl perme yapabilirim ne kadar perma ilacı konuluyor ve kaç dakikak bekletiliyor cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
HerHangiBiri - avatarı
HerHangiBiri
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #2
HerHangiBiri - avatarı
Ziyaretçi
Evde nasıl yapılır?
Eğer kuaföre gidecek zaman bulamıyorsanız evde de buna yakın buklelere sahip olabilirsiniz. Bunun için iki yöntem var.
Sponsorlu Bağlantılar
Parmak yardımıyla saç sarma
Bunun için öncelikle ıslak saçlarınızı iki üç santimlik tutamlara ayırın. Ayırdığınız tutamları parmağınız yardımıyla sarın ve bir pense ile tutturun. Daha sonra hafif bir sprey yardımıyla kalıcı hale getirin.
Bigudi yöntemi
Önce saçınızı nemlendirin. Daha sonra tepede toplayarak düzgün bir şekilde ayırın. İçe ya da dışa nasıl bir kıvrım istiyorsanız ona göre saç tutamlarını bigudi ile sarın. Kendinden telli bigudi ile sarıyorsanız bu teli dikkatli takmanız gerekir ki saçta istenmeyen bir iz bırakmasın. Daha sonra saçınızı açın ve şekil verin.
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
27 Kasım 2008       Mesaj #3
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Ziyaretçi
Msn Happy Kursa gidiyor olduğundan teknik bilgin vardır nasıl sarma konusunda ve daha sıkı sarman için saçın ucunu bigudiye tutturup, dolarken bigodiyi kendine doğru çek yani saç gergin olsun.. bigudiyi saçı bol bırakarak sararsan sıkı saramazsın..
irenaf - avatarı
irenaf
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #4
irenaf - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

perma nasil yapilir

evde nasıl perma yapabilirim perma ilacı ne kadar konuluyor ve bekletiliyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
evde nasıl perme yapabilirim ne kadar perma ilacı konuluyor ve kaç dakikak bekletiliyor cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evde perma yapıcam saçımomuzumun baya altına belime yaklasmıs . sacımı evdeki permalarla ıslakken sarıyorum sabah acınca sacım taa alnıma geliyor gazete ilede sardım yine aynı oldu lütven en kısa zamanda bana bir çözüm yolu bulun . hemen bulursanız tesekkür ederim . cünkü geziye gidicem ve gidince sacımı perma yapmak istiyorum ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evde perma yapılmazki!!! vigo kullanarak dalgalandırabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Perma İlacı, 4 de ayrılıyor saçın yapısına göre bunu kuoförünüzün belirlemesi gerekirki onuda bu alanda çok iyi olması lazım.