Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Evde nasıl perma sarabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 27 Kasım 2008 (22:07) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
29226 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 31 Ağustos 2011 (04:16) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Kasım 2008, 22:07

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
KURSA GIDIYORUM ORDA FAZLA DETAYLI ANLATMIYORLAR LUTFEN BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ EVDE PERMAYI DAHA SIKI SARA BILMEM ICIN NASIL BIR YONTEM UYGULAYABILIRIM TESEKKURLER SIMDIDEN
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

evde nasıl perme yapabilirim ne kadar perma ilacı konuluyor ve kaç dakikak bekletiliyor cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
Etiketler:
  • evde perma nasil yapilir
  • evde perma yapilir mi
  • evde perma yapimi
  • perma evde nasil yapilir
  • perma ilaci
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Kasım 2008, 22:29

#2 (link)
HerHangiBiri
Ziyaretçi
HerHangiBiri - avatarı
Evde nasıl yapılır?
Eğer kuaföre gidecek zaman bulamıyorsanız evde de buna yakın buklelere sahip olabilirsiniz. Bunun için iki yöntem var.
Parmak yardımıyla saç sarma
Bunun için öncelikle ıslak saçlarınızı iki üç santimlik tutamlara ayırın. Ayırdığınız tutamları parmağınız yardımıyla sarın ve bir pense ile tutturun. Daha sonra hafif bir sprey yardımıyla kalıcı hale getirin.
Bigudi yöntemi
Önce saçınızı nemlendirin. Daha sonra tepede toplayarak düzgün bir şekilde ayırın. İçe ya da dışa nasıl bir kıvrım istiyorsanız ona göre saç tutamlarını bigudi ile sarın. Kendinden telli bigudi ile sarıyorsanız bu teli dikkatli takmanız gerekir ki saçta istenmeyen bir iz bırakmasın. Daha sonra saçınızı açın ve şekil verin.
Rapor Et
Eski 27 Kasım 2008, 22:37

#3 (link)
Nisyan-ı Bâtın
Ziyaretçi
Nisyan-ı Bâtın - avatarı
Kursa gidiyor olduğundan teknik bilgin vardır nasıl sarma konusunda ve daha sıkı sarman için saçın ucunu bigudiye tutturup, dolarken bigodiyi kendine doğru çek yani saç gergin olsun.. bigudiyi saçı bol bırakarak sararsan sıkı saramazsın..
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 18:42

#4 (link)
irenaf
Ziyaretçi
irenaf - avatarı
Alıntı:
perma nasil yapilir

evde nasıl perma yapabilirim perma ilacı ne kadar konuluyor ve bekletiliyor?
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 18:45

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evde nasıl perme yapabilirim ne kadar perma ilacı konuluyor ve kaç dakikak bekletiliyor cevaplarsanız sevinirim teşekkürler
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2010, 16:11

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evde perma yapıcam saçımomuzumun baya altına belime yaklasmıs . sacımı evdeki permalarla ıslakken sarıyorum sabah acınca sacım taa alnıma geliyor gazete ilede sardım yine aynı oldu lütven en kısa zamanda bana bir çözüm yolu bulun . hemen bulursanız tesekkür ederim . cünkü geziye gidicem ve gidince sacımı perma yapmak istiyorum ....
Rapor Et
Eski 9 Ağustos 2011, 03:58

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evde perma yapılmazki!!! vigo kullanarak dalgalandırabilirsiniz
Rapor Et
Eski 31 Ağustos 2011, 04:16

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Perma İlacı, 4 de ayrılıyor saçın yapısına göre bunu kuoförünüzün belirlemesi gerekirki onuda bu alanda çok iyi olması lazım.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (71.66% PHP - 28.34% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:23
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi