Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Avasküler nekroz bitkisel ilaçlarla tedavi edilebilir mi?

Bu konu Soru-Cevap forumunda levent uçar tarafından 27 Kasım 2008 (22:50) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15637 kez görüntülenmiş, 22 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Şubat 2014 (02:24) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 5.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 27 Kasım 2008, 22:50

#1 (link)
levent uçar
Ziyaretçi
levent uçar - avatarı
kalçamda olan bu hastalığın bitkisel ilaçlarla tedavisi varmıdır
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

slm bende de tesadüfen çekilen emarımda avn çıktı dr ameliyat dedi ms hastasıyım aldığım kortizonlar yüznden olduğunu söylediler ameliyet olmak istemiyorum korkuyorum çünkü hangi bitkileri nasıl kullandınız??? yardımcı olurmusunuz??? hepinize geçmiş olsun ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM...
Rapor Et
Reklam
Eski 27 Kasım 2008, 23:02

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
avasküler nekroz, kan eksikliği nedeniyle kemik dokusunun ölmesidir. tıbbi yardımın dışında bitkisel tedavi yolu yok. ancak kemikleri güçlendirmek için yapılan kalsiyum oranınca zengin besinler (süt ve süt ürünleri gibi, kemik ve et suyu gibi) tüketerek destekleyici tedavi uygulayabilirsiniz.
sağlıklı günler dilerim
Rapor Et
Eski 28 Eylül 2009, 15:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hocam benim sağ kalçamda evre
3 sol kalçamda ise evre 1 avasküler nekroz denildi.beniki kalçamdanda ameliyat oldum kalçadan yaklaşık 1 saat süren operasyonla ameliyat oldum hocam ikitaraftan delik açarak kanlanmasını sağlamaya çalışıyoruz dedi 1 ay yürümeyeceksin dedi 1 buçuk ay oldu ama biraz acı ve ağrı yine var .bu hastalıkta tamamen iyileşme oluyormu hocam çok sağ olun.
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2009, 22:29

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Evet, AVN bitkisel ilaçlarla tedavi edilebilir bir hastalıktır. Bende AVN ile bir dönem tanıştım.Bitkisel bir ilaç kullanarak tedavi oldum. protez ameliyatının sınırından döndüm. Daha fazla bilgi için bana marvin_cd@yahoo.com ulaşabilirsiniz
Rapor Et
Eski 3 Kasım 2009, 11:55

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bende de tesadüfen çekilen emarımda avn çıktı dr ameliyat dedi ms hastasıyım aldığım kortizonlar yüznden olduğunu söylediler ameliyet olmak istemiyorum korkuyorum çünkü hangi bitkileri nasıl kullandınız??? yardımcı olurmusunuz??? hepinize geçmiş olsun ALLAH TAN ACİL ŞİFALAR DİLERİM...
Rapor Et
Eski 3 Kasım 2009, 12:31

#6 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Doktorunuz bu konuları daha iyi size açıklayacaktır.Size bitki önermemiz saçmalık olacaktır doktor yanında.Doktornuzdan memnun değilseniz başka doktora başvurabilirsiniz.Korkmayınız Allah Büyüktür.
Rapor Et
Eski 9 Kasım 2009, 22:22

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

EVET AVN ameliyatsız, yan etkisiz tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. YETERKİ sizin bu tedaviyi alabilmenize engel bir rahatsızlığınız olmasın. Lütfen kimse AVN'den dolayı kendini ÜMİTSİZ ve ÇARESİZ HİSSETMESİN
Rapor Et
Eski 3 Şubat 2010, 14:58

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
avaskuler nekrozu

Bitkisel İlacı Varmıdır
Rapor Et
Eski 10 Mayıs 2010, 20:06

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrh.ben 37 yasındayım .çekilen mr de önce kırık görundü bt ise kırık yokmus.teşhıse avn dendi ..protez düşünülüyo.oksijen tedavisi veya birkisel cözüm varmı.sol femur basında kemıl ılıgı ödemı dendi.bunu mr de bende gördüm.bu ameliyatı olmak istemiyorum.1 yadır istirahat verildiçgünüm doldu .ne yapmam lazım bana yardımcı olun .
Rapor Et
Eski 10 Mayıs 2010, 20:19

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrh.ben 37 yasında bekar bir bayanım sol kalçamda özellikle kasıkda ağrı ve topallama şikayeti ile doktora gitim.MR çekildi kırık oldugu sölendi.ardından BT çekilde orda kırık olmadıgı .sebebin avasküler nekroz oldugu söylendi 1 aylık istirahat verildi.sol femur basındaki çökmeyi bende gördüm.doktorlar protez diyolar.o bölgeye kan gitmiyomuş.ben bu ameliyatı olmAK İSTEMİYORUM.bitkisel veye oksijen tedavisi yada herhangi bişey bana yardımcı olabirmi.bana yardımcı olursanız severim.çünkü artık kendimi iyi hisssetmiyorum.böle yaşamak istemiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.163 saniyede (67.22% PHP - 32.78% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 10:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi