Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 8 Kasım 2008 (18:45) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
165260 kez görüntülenmiş, 414 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Ağustos 2014 (12:15) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.25  |  Oy Veren: 12      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 31 Mart 2011, 13:45

#321 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya nolur yardım edin msn mi ve wolfteam çarımı çaldılar lütfen allah rızası için yarım edin
Rapor Et
Reklam
Eski 31 Mart 2011, 13:54

#322 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya nolur yardım edin msn mi ve wolfteam çarımı çaldılar lütfen allah rızası için yarım edin
Parolanızı değiştirme veya sıfırlama
  1. Windows Live ID web sitesini ziyaret edin.
  2. Zaten oturum açmış durumda değilseniz, oturum açmak için Oturum Aç'ı tıklatın ve yönergeleri izleyin.
  3. Hesap bilgileri'ni ve sonra Parolanızı değiştirin'i tıklatın.
  4. Bu işlemi tamamlamak için çevrimiçi yönergeleri izleyinParolanızı değiştirdikten sonra hala oturum açmada sorun yaşıyorsanız, oturumu kapatıp yeniden oturum açmayı deneyin. Hala bağlanamıyorsanız ve çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir.
    Parolanızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Güvenlik amacıyla düzenli aralıklarla değiştirmek isteyebilirsiniz..
    Parolanız adınızı veya soyadınızı, e-posta adresinizi veya gizli cevaplarınızdan birini içeremez.
    Parolalar en az altı karakter içermelidir. Bu karakterler büyük veya küçük harfler, rakamlar veya standart İngilizce klavyedeki simgeler olabilir.
Unutulan parolayı sıfırlamaMessenger ana penceresinin altındaki Parolanızı unuttunuz mu? bağlantısını tıklatın. Bu bağlantıyı görmek için oturumunuz kapalı olmalıdır.
Güvenlik duvarı ayarlarınızın Messenger'ı engellemediğinden emin olma
  1. MSN Web Messenger oturumu açmak için MSN Web Messenger web sitesini ziyaret edin.
  2. MSN Web Messenger Başlat'ı tıklatın ve oturum açmayı deneyin.
  3. MSN Web Messenger oturumu açabilirseniz, Messenger güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir.
Not
Bilgisayarınızda ZoneAlarm, Norton Internet Security veya McAfee gibi bir üçüncü taraf (Microsoft dışı) yazılımı veya güvenlik duvarı yazılımını çalışıyor olabilir. Bu durumda, söz konusu yazılımın Messenger'ın çalışmasına izin verecek şekilde ayarlandığından emin olun ve sonra Messenger oturumunu açmayı yeniden deney
in.
Rapor Et
Eski 31 Mart 2011, 14:50

#323 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msnmi heykırladılar ne yapacağım
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2011, 19:13

123

#324 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben msn min şifresini kayıp ettim gizli yanıtıda degiştirmiştim ama kabul etmiyo buna bi çare bulurmusunuz
Rapor Et
Eski 23 Nisan 2011, 19:09

#325 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm benim msnem açılmıyor şifremi girdiğimdede hata raporu veriyo yardımcı olursanız sevinirm
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2011, 14:22

#326 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn mi unuttum ne yapsam olmuyo babam format attı şifremi de kaybettim.... yadım (help me)
Rapor Et
Eski 25 Nisan 2011, 14:33

#327 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

msn mi unuttum ne yapsam olmuyo babam format attı şifremi de kaybettim.... yadım (help me)
Alıntı:
ener adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Parolanızı değiştirme veya sıfırlama
  1. Windows Live ID web sitesini ziyaret edin.
  2. Zaten oturum açmış durumda değilseniz, oturum açmak için Oturum Aç'ı tıklatın ve yönergeleri izleyin.
  3. Hesap bilgileri'ni ve sonra Parolanızı değiştirin'i tıklatın.
  4. Bu işlemi tamamlamak için çevrimiçi yönergeleri izleyinParolanızı değiştirdikten sonra hala oturum açmada sorun yaşıyorsanız, oturumu kapatıp yeniden oturum açmayı deneyin. Hala bağlanamıyorsanız ve çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir.
    Parolanızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Güvenlik amacıyla düzenli aralıklarla değiştirmek isteyebilirsiniz..
    Parolanız adınızı veya soyadınızı, e-posta adresinizi veya gizli cevaplarınızdan birini içeremez.
    Parolalar en az altı karakter içermelidir. Bu karakterler büyük veya küçük harfler, rakamlar veya standart İngilizce klavyedeki simgeler olabilir.
Unutulan parolayı sıfırlamaMessenger ana penceresinin altındaki Parolanızı unuttunuz mu? bağlantısını tıklatın. Bu bağlantıyı görmek için oturumunuz kapalı olmalıdır.
Güvenlik duvarı ayarlarınızın Messenger'ı engellemediğinden emin olma
  1. MSN Web Messenger oturumu açmak için MSN Web Messenger web sitesini ziyaret edin.
  2. MSN Web Messenger Başlat'ı tıklatın ve oturum açmayı deneyin.
  3. MSN Web Messenger oturumu açabilirseniz, Messenger güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir.
Not
Bilgisayarınızda ZoneAlarm, Norton Internet Security veya McAfee gibi bir üçüncü taraf (Microsoft dışı) yazılımı veya güvenlik duvarı yazılımını çalışıyor olabilir. Bu durumda, söz konusu yazılımın Messenger'ın çalışmasına izin verecek şekilde ayarlandığından emin olun ve sonra Messenger oturumunu açmayı yeniden deney
in.
.
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 09:29

#328 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa bn 2 senedir msn mi açamıom şifremi unuttum napcaamm yazsanıza bide diyonuz hani baktım hiç kimseyede cevap gelmemişşş
Rapor Et
Eski 26 Mayıs 2011, 09:33

#329 (link)
Teusa
Ziyaretçi
Teusa - avatarı
Kayıt olurken girmiş oldugunuz gizli sorunuza cevap vererek şifrenizi değiştirebilirsiniz.

şifremi unuttuma tıklayarak....
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2011, 17:46

Msn sıfremı unuttum

#330 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaslar ben msn sıfremı unuttum sıfreyı unutunca gelen sorudfa yanlıs dıyor msnmın sıfresını kıaıp bana verebilirmisiniz dark.oyuncu@hotmail.com

-->Kardesemın msn'sıne atarmsınız hsss28@hotmail.com
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
MSN şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 75
Son Mesaj: 24 Ağustos 2014 17:13
Gönderen: zekiroko Forum: Soru-Cevap
Cevap: 325
Son Mesaj: 11 Temmuz 2014 10:42
Gönderen: rukiyeeee Forum: Soru-Cevap
Cevap: 368
Son Mesaj: 15 Ağustos 2013 07:56
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 11
Son Mesaj: 23 Ekim 2012 12:56
Gönderen: Meow Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 7 Nisan 2012 15:32
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.136 saniyede (63.91% PHP - 36.09% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 05:15
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi