Arama

Kurt adamlar gerçekten var mıdır? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Eylül 2015 Gösterim: 40.127 Cevap: 91
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yyaaa var mı yokumu arkadaşlar cevap verin yha varsa VAR yoksa YOK ama bnde yok olduğuna inanıyorum cünkü allah neden ayrımcılık yapsıp allah herzaman eşit düşünür bnce mesala bn kurtadam olsam siz kıskanmazmısınız biraz mntk lütfen herşeye inanmıyın Msn Wink
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben Kurt adamlara inanıyorum.. Gece Oldunda Kendimi Garib Hissetiyorum nasil diyim böyle Sürekli ulumak geliyor içimden.. garip garip hırlıyorum.. acaba Piskoljik sorunummu var desem Yalan Olur.. bilmiyorum..
Sponsorlu Bağlantılar
gaara - avatarı
gaara
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #23
gaara - avatarı
Ziyaretçi
ama inanıyorum ki insanın bilimsel açıklaması maymundan insan türedi gibiyse kurtadam neden olmasın pekiya olan nasıl oluyo veya hayatda olanlar varmı şakamaka bi yana ben inanıyorum var olduklarına ama biyandanda varlarsa neden bu zamana kadar hiç duyulmadı gerçek bir kanıtla karşımıza sunulmadı bunu çok merak ediyorum baktıgım tüm sayfalar bana gerçegi degil sadece bilimin at gözlügü takarak sadece inandıgını ve inandıgını göre bildigini göstermesi veya efsane oldugunu yazan bi kaç takım insanlar bana bu konu hakkında gerçekci bir kanıt sunarsanız sevinirim teşekkürler .........
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kurtadamlar var buna inanıyorum.Türkiyede olmasada özellikle romanyada şuan bile görülmektedir.KESKE Kurtadm olsm Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar her ne kadar efsana gibi gelsede bundan kaç yüz yıll önce kim ne oldunu bilmiyor ama kurt adam gerçekten varsa bile nesli tükenmiş olması lazım yani şu zamanda bakarsak kurt adam varsayımı haya ürünü gibi geliyor... HEM KİM KURT ADAM OLMAK İSTERKİ
nemuritor - avatarı
nemuritor
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #26
nemuritor - avatarı
Ziyaretçi
ya gercekten olsaydı görürdük olmayan şeyler için hep kafa yoruyoruz bence
07anil - avatarı
07anil
Ziyaretçi
23 Nisan 2011       Mesaj #27
07anil - avatarı
Ziyaretçi
vardır ama filmlerde
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi elemanda hala diyorki var mı yok mu kesin birşey söyleyin Msn Grin he var ya demin kurtadamlarla beraberdik işte beraber yedik içtik uluduk Msn Grin olm manyak mısın? fazla twilight beyinciğinize zarar vermiş sizin Msn Grin geçmişten gelen efsaneler sadece. kafanızı yormayın böyle şeylerle izle geç eğlen keyfine bak.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurt admlar yoktur sadece eskiden kalanlardır artık bu tarihimizde büyüklerimi kurt admlara haya ürünü diyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Haziran 2011       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kalıtsal bir hastalıktır örneğin dede de varsa toruna geçme olasılığı büyüktür ve ayrıca dolunayda tepkileri değişir canavarlaşırlar ve acı hissetmez bir hal alırlar farklı aileler bu laneti taşırlar fakat kimsenin bilmemesi gerekir yoksa avlanırlar varlıklarını gizli tutar ve genelde ormanda yaşarlar dış görünüşler kurda benzemek tedir çok güçlülerdir ve ayrıca ( vc 17 ) virüsü taşıyanlarla geçmişden gelen bir düşmanlıkları vardır yani tıpta vampir hastalığı taşıyanlarla. kurt adamlar gümüşe duyarlı değillerdir aynı vc 17 vürüsü taşıyanlargibi yaraları çok çabuk onarılır