PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Flash player yükleyemiyorum yardım eder misiniz?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi22:11, 30 Kasım 2008 
bilgisayarın bazı programlarını sildim yanlışlıkla flash player istiyor flash player yükleyemiyorum yardım lütfen
En iyi cevap jaws07 tarafından gönderildi

virüs programımın adı NOD32 ama silip baştan yükledim olmadı çok denedim olmuyor virüs programı ile alakalı değil... Tarayıcıyı sildim f. playeri yüklemeyi tkrr denedim olmadı tarayıcıyla alakası yok...
Benzer Konular:
Etiketler:
  • flash player neden yuklenmiyor
  • flash player yuklenmiyor
  • flash player yukleyemiyorum
Cevap
Kral_Aslan22:17, 30 Kasım 2008 
Buyrun bakınız http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...ayer-10-a.html
Cevap
jaws0716:07, 19 Nisan 2009 
Beyaz ayı 2 ve 3 oyununu oynayamıyorum ilk girdiğimde falsh player yüklenmesi gerekiyor dedi hatta resimdeki yazı ile aynı görürsünüz o resme tıklayınca adobenin sitesi geliyor flash playerı yüklüyorum denetim masasındaki program ekle ve kaldırda görünüyor flash player ama oyun yine resimdeki aynı hatayı veriyor ltfn yardım edinn !!!!
Cevap
ahmetseydi22:36, 19 Nisan 2009 
jaws07 adlı kullanıcıdan alıntı:
Beyaz ayı 2 ve 3 oyununu oynayamıyorum ilk girdiğimde falsh player yüklenmesi gerekiyor dedi hatta resimdeki yazı ile aynı görürsünüz o resme tıklayınca adobenin sitesi geliyor flash playerı yüklüyorum denetim masasındaki program ekle ve kaldırda görünüyor flash player ama oyun yine resimdeki aynı hatayı veriyor ltfn yardım edinn !!!!
Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ?

Firefox - Flash Player Eklentisini indirmek için TIKLAYIN. Not: Bu eklentiyi kurmadan önce tüm internet sayfası pencerelerini kapatmanız gerekiyor. Kapattıktan sonra kurabilirsiniz.

İnternet Explorer - Flash Player Eklentisini indirmek için TIKLAYIN.
Cevap
jaws0711:55, 20 Nisan 2009 
virüs programımın adı NOD32 ama silip baştan yükledim olmadı çok denedim olmuyor virüs programı ile alakalı değil... Tarayıcıyı sildim f. playeri yüklemeyi tkrr denedim olmadı tarayıcıyla alakası yok...
Cevap
Misafir20:33, 8 Eylül 2009 
flash programımı lanlışlıkla sildim nasıl yükleyebilirim
Cevap
Rower21:11, 8 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
flash programımı lanlışlıkla sildim nasıl yükleyebilirim
İndirmek İçin Tıklayınız
Cevap
Misafir18:52, 26 Aralık 2009 
bende flash player i yükleyemiyorum yüklerken tamamlandı diyor ama yüklenmiyor yardım edermisiniz?
Cevap
Misafir13:08, 15 Şubat 2010 
aynen banada oluyor yardım edinnn...........
Cevap
Misafir11:07, 28 Mayıs 2010 
Flash playeri yanlışlıkla sildim.Yüklüyorum ama setup dosyasını da açmıyor.Flash eklentili hiç
bir şeyi (video oyun setup dosyaları) açmıyor.Napabilirim Format mı attırmalıyım?
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama