Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Flash player yükleyemiyorum yardım eder misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 30 Kasım 2008 (23:11) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
75605 kez görüntülenmiş, 50 cevap yazılmış ve son mesaj 8 Eylül 2013 (19:06) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.07  |  Oy Veren: 14      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 30 Kasım 2008, 23:11

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bilgisayarın bazı programlarını sildim yanlışlıkla flash player istiyor flash player yükleyemiyorum yardım lütfen
En iyi cevap jaws07 tarafından gönderildi

virüs programımın adı NOD32 ama silip baştan yükledim olmadı çok denedim olmuyor virüs programı ile alakalı değil... Tarayıcıyı sildim f. playeri yüklemeyi tkrr denedim olmadı tarayıcıyla alakası yok...
Rapor Et
Reklam
Eski 30 Kasım 2008, 23:17

#2 (link)
MsXTeam
Kral_Aslan - avatarı
Buyrun bakınız http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...ayer-10-a.html
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2009, 17:07

Flash player hakkında yardımcı olabilir misiniz?

#3 (link)
jaws07
Ziyaretçi
jaws07 - avatarı
Beyaz ayı 2 ve 3 oyununu oynayamıyorum ilk girdiğimde falsh player yüklenmesi gerekiyor dedi hatta resimdeki yazı ile aynı görürsünüz o resme tıklayınca adobenin sitesi geliyor flash playerı yüklüyorum denetim masasındaki program ekle ve kaldırda görünüyor flash player ama oyun yine resimdeki aynı hatayı veriyor ltfn yardım edinn !!!!
Rapor Et
Eski 19 Nisan 2009, 23:36

#4 (link)
Je T'aime
ahmetseydi - avatarı
Alıntı:
jaws07 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Beyaz ayı 2 ve 3 oyununu oynayamıyorum ilk girdiğimde falsh player yüklenmesi gerekiyor dedi hatta resimdeki yazı ile aynı görürsünüz o resme tıklayınca adobenin sitesi geliyor flash playerı yüklüyorum denetim masasındaki program ekle ve kaldırda görünüyor flash player ama oyun yine resimdeki aynı hatayı veriyor ltfn yardım edinn !!!!
Hangi internet tarayıcısını kullanıyorsunuz ?

Firefox - Flash Player Eklentisini indirmek için TIKLAYIN. Not: Bu eklentiyi kurmadan önce tüm internet sayfası pencerelerini kapatmanız gerekiyor. Kapattıktan sonra kurabilirsiniz.

İnternet Explorer - Flash Player Eklentisini indirmek için TIKLAYIN.
Rapor Et
Eski 20 Nisan 2009, 12:55

#5 (link)
jaws07
Ziyaretçi
jaws07 - avatarı
virüs programımın adı NOD32 ama silip baştan yükledim olmadı çok denedim olmuyor virüs programı ile alakalı değil... Tarayıcıyı sildim f. playeri yüklemeyi tkrr denedim olmadı tarayıcıyla alakası yok...
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 21:33

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
flash programımı lanlışlıkla sildim nasıl yükleyebilirim
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 22:11

#7 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

flash programımı lanlışlıkla sildim nasıl yükleyebilirim
İndirmek İçin Tıklayınız
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2009, 19:52

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende flash player i yükleyemiyorum yüklerken tamamlandı diyor ama yüklenmiyor yardım edermisiniz?
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2010, 14:08

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
aynen banada oluyor yardım edinnn...........
Rapor Et
Eski 28 Mayıs 2010, 12:07

Flash Player'i yanlışlıkla sildim

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Flash playeri yanlışlıkla sildim.Yüklüyorum ama setup dosyasını da açmıyor.Flash eklentili hiç
bir şeyi (video oyun setup dosyaları) açmıyor.Napabilirim Format mı attırmalıyım?
Etiketler:
  • flash player neden yuklenmiyor
  • flash player neden yukleyemiyorum
  • flash player yuklenmiyor
  • flash player yukleyemiyorum
  • flash playeri yukleyemiyorum
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (73.10% PHP - 26.90% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:25
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi