Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz uyarısını nasıl kaldırabilirim?

Gösterim: 42101 | Cevap: 37
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    1 Aralık 2008 19:39   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
YAZILIM SAHTELİCİĞİ KURBANI OLABİRSİNİZ UYARISINI NASIL KADIRABİLİRİM?
En iyi cevap çılgın34 tarafından gönderildi

pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin

pusula bu mesajı beğendi.
fadedliver
1 Aralık 2008 19:43   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.
SEDEPH ve MesirKentli bu mesajı beğendi.
çılgın34
15 Ocak 2009 13:06   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin
Blue Blood
15 Ocak 2009 13:18   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
Alıntı
çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı

Buyrun:
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.

Keten Prenses ve pusula bu mesajı beğendi.
Ziyaretçi
31 Ocak 2009 13:39   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
bilgisayarımdaki yazılım sahteciliğini nasıl giderebilirim?
31 Ocak 2009 13:44   |   Mesaj #6   |   
Keten Prenses - avatarı
MsXLabs Üyesi
..

42599
8.282 mesaj
Alıntı

..
MesirKentli, Harry Kewell ve pusula bu mesajı beğendi.
Lord.iz
1 Şubat 2009 00:31   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
bunun yerine pcnize format atıp orijinal xpde kurabilirsiniz orijinal xp için isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler
MesirKentli, Harry Kewell ve pusula bu mesajı beğendi.
srht_d
12 Şubat 2009 13:11   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Alıntı

bu yöntemi denedim ama işe yaramadı hala aynı sorunu yaşıyorum yardım edebileceklere saygıyla duyrulur...
Harry Kewell ve pusula bu mesajı beğendi.
Füze
25 Şubat 2009 10:19   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Çok sağol sorun çözüldü.
mithatkir
18 Nisan 2009 00:45   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
ekranın sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diyor yıldız cıkıyor nasıl silebilkirim yardımcı olursanız sevinirim
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz uyarısını nasıl kaldırabilirim? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 2
Son Mesaj: 1 Mayıs 2015 13:41
Google güvenli arama açık uyarısını nasıl kaldırırım?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 34
Son Mesaj: 17 Kasım 2014 16:19
Ne kadar KÖTÜ olabilirsiniz?
Gönderen: Blue Blood Forum: Forum Oyunları
Cevap: 575
Son Mesaj: 26 Temmuz 2013 00:48
Adak Kurbanı
Gönderen: Mystic@L Forum: Müslümanlık/İslamiyet
Son Mesaj: 27 Aralık 2011 00:20
''Antivirüs360'' uyarısını nasıl silerim?
Gönderen: handsome_esmer Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 19 Şubat 2009 08:43
Sayfa 0.316 saniyede 12 sorgu ile oluşturuldu