Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz uyarısını nasıl kaldırabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 1 Aralık 2008 (19:39) tarihinde açılmıştır.
41639 kez görüntülenmiş, 37 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Şubat 2013 (00:06) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 1 Aralık 2008, 19:39

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
YAZILIM SAHTELİCİĞİ KURBANI OLABİRSİNİZ UYARISINI NASIL KADIRABİLİRİM?
En iyi cevap çılgın34 tarafından gönderildi

pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2008, 19:43

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2009, 13:06

yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz

#3 (link)
çılgın34
Ziyaretçi
çılgın34 - avatarı
pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2009, 13:18

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Buyrun:
Alıntı:
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.
Rapor Et
Eski 31 Ocak 2009, 13:39

kayıp

#5 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
bilgisayarımdaki yazılım sahteciliğini nasıl giderebilirim?
Rapor Et
Eski 31 Ocak 2009, 13:44

#6 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
Alıntı:

..
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2009, 00:31

#7 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
bunun yerine pcnize format atıp orijinal xpde kurabilirsiniz orijinal xp için isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler
Rapor Et
Eski 12 Şubat 2009, 13:11

#8 (link)
srht_d
Ziyaretçi
srht_d - avatarı
Alıntı:

bu yöntemi denedim ama işe yaramadı hala aynı sorunu yaşıyorum yardım edebileceklere saygıyla duyrulur...
Rapor Et
Eski 25 Şubat 2009, 10:19

#9 (link)
Füze
Ziyaretçi
Füze - avatarı
Çok sağol sorun çözüldü.
Rapor Et
Eski 18 Nisan 2009, 00:45

yazılım sahteciliği

#10 (link)
mithatkir
Ziyaretçi
mithatkir - avatarı
ekranın sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diyor yıldız cıkıyor nasıl silebilkirim yardımcı olursanız sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.211 saniyede (76.03% PHP - 23.97% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 19:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi