Arama

Yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz uyarısını nasıl kaldırabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Şubat 2013 Gösterim: 46.997 Cevap: 37
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
YAZILIM SAHTELİCİĞİ KURBANI OLABİRSİNİZ UYARISINI NASIL KADIRABİLİRİM?
EN İYİ CEVABI çılgın34 verdi
pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Aralık 2008       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
Sponsorlu Bağlantılar
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.
çılgın34 - avatarı
çılgın34
Ziyaretçi
15 Ocak 2009       Mesaj #3
çılgın34 - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
pc sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diye bi yıldız cıkıyor tıklıyorum we orjinal windows almamı söylüyor bunu silmenin bi çaresi yokmudur lütfen yardım edin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
çılgın34 adlı kullanıcıdan alıntı

Buyrun:
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

1# Öncelikle CTRL+ALT+DEL ile Görev Yöneticisi‘ni açın, işlemler sekmesinden wgatray.exe yi bulun ve İşlemi sonlandırın.
2# Bilgisayarı Güvenli kip’te yeniden başlatın. (bilgisayar başlarken F8 e basmalısınız)
3# C:\Windows\System32 klasöründe ve C:\Windows\System32\dllcache klasöründe WgaTray.exe dosyasını bulup silin.
4# Başlat > Çalıştır… ı açın. Regedit komutunu çalıştırın. WgaLogon klasörünü komple silin.

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #5
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımdaki yazılım sahteciliğini nasıl giderebilirim?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009       Mesaj #6
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #7
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
bunun yerine pcnize format atıp orijinal xpde kurabilirsiniz orijinal xp için isteyen arkadaşlar bana özel mesaj atabilirler Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
srht_d - avatarı
srht_d
Ziyaretçi
12 Şubat 2009       Mesaj #8
srht_d - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bu yöntemi denedim ama işe yaramadı hala aynı sorunu yaşıyorum yardım edebileceklere saygıyla duyrulur...Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Füze - avatarı
Füze
Ziyaretçi
25 Şubat 2009       Mesaj #9
Füze - avatarı
Ziyaretçi
Çok sağol sorun çözüldü.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
mithatkir - avatarı
mithatkir
Ziyaretçi
18 Nisan 2009       Mesaj #10
mithatkir - avatarı
Ziyaretçi
ekranın sağ alt köşesinde yazılım sahteciliği kurbanı olabilirsiniz diyor yıldız cıkıyor nasıl silebilkirim yardımcı olursanız sevinirim
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.