Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.289 Cevap: 138
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bir erkeğin kendisinden bir yaş büyük kıza "küçük kız kardeşim" demesi ne demektir? Sürekli uğraşıyorsa, çirkin, şişman gibi kelimelerle sesleniyorsa, herkesin içinde çok ilgileniyorsa, yanağını sıkıyorsa,kulağına üflüyorsa,onunla konuşurken sana bebekmişsin gibi bakıyorsa ... bu gerçekten kardeş gibi gördüğünden midir? yoksa başka bir sebep var mıdır?
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=MeLL;1298364]Öncelikle belirtmek isterim ki;
Bu konuda bir uzmanlık alanım yok.Ama kişisel olarak fikrimi almak isterseniz;
Sponsorlu Bağlantılar

Bencede hissedersiniz,halinden ,davranışlarından,ilgisinden...
En önemlisi sizin yüreğinizin sesi ne diyor? Ona kulak verin.Bir insanı çok sevmek ayrı şey,sevginize değeceğine inanmak ona güvenmek ayrı şey.Malesef insanlar bazen haketmeyen kıymet bilmeyen insanlara da aşk ve benzeri duygularla yaklaşabiliyorMsn ConfusedBu da sadece ona karşı hissedilen aşktan dolayı diğer saygı,güven,insanlık gibi duyguları,aşktan arka plana atmaktan kaynaklanıyor.

Mesela bir bayanın en büyük kaybı şu oluyor;
Aslında karşısındakinin nasıl biri olduğunu anlıyor ama "yok canım öyle değildir ben fazla duygusal davranıyorum,saçmalıyorum vs."

Kafanızı çok meşgul eden şeyleri lütfen arkaya atıp ta görmezlikten gelmeyin.O küçümsediğiniz şeyler,gün gelir acılarınızın en büyük sebebi olur.

Şahsınıza ait bir yorum yapmak i
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
26 Kasım 2011       Mesaj #103
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Benim bir sorum olacaktı.Tabii bu aşk meselesini anlamak zor ama sizin de bir fikrinizi alayım dedim.Msx'a üye olmayı düşünüyorum aslında çok güzel forum neyse.ben soruma geleyim
ben cenk adında birini seviyorum.Çoğu zaman gözgöze geliyoruz.Sürekli bana bakarken yakalıyorum onu.yakaladığımı farketti zaman biraz daha bakıp utanarak başka yere bakıyor.bazen de bana bir şeyler söyleyerek yakınlaşmaya çalışıyor.Soru soruyor mesela.Sizce beni seviyor olabilir mi ???

Bu mesajı ben göndermiştim.Bir hafta önce olması lazım.Özellikle Teamoore'un cevaplamasını istiyorum.Sizce nedir ?????????????????????????????
Uf

Dediklerine bakılırsa, hem gozgoze sık gelmenizden, hem utanmasından hem de sana karsı olan ilgisini artırması varsa eğer muhtemelen seviyordur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
her an ne yaptığını merak ediyorsa
bıktıracak derecede ilgi gösteriyor ve her allahın günü görüşmek istiyorsa
senin yapacağın yerde, her fırsatta evlilik mevzunu açıyorsa
ailesinde bahsediyor ve her an seninle ilgili gelecek planları yapıyorsa
bu riskir ama, terkettikten sonra hala kuyruk acısıyla aylar sonra aramaya devam ediyorsa
sebepsiz yere hediyeler alıyorsa
o erkek siziseviyor demektir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2011       Mesaj #105
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

ben tam 11 yıldır ona deli gibi aşığım.o bana çok değer veriyor.ama seviyo mu bilmiyorum.kova burcu ve çok çapkın.arkadaş gibi konuşuyo.ama bi bakıyosun uatanıyo konuşunca.her kesin gözünden anlarım ama onu anlamıyorum işte.

Seven insan 11 senede bunu söylemez mi Msn Happy Sen söyle hiç değilse kendisine duygularını. Sevdiğini veya sevmediğini bilirsin belirsizlikten daha iyidir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #106
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben onunla hiç konuşmuyorum öyle ki benden nefret ediyo bile olabilir emin değilim ama son günlerde bana çok bakmaya ve çok yanımda gezinmeye başladı ama dediğim gibi elle tutulur bişey yok ama böyle gözlerime bakması peşimde dolanması aşık olduğunu anlamam için yeterli ipucu mu sizce bu arada geçen yıl da aynı sınıftaydık ve öyle davranmıyordu

Hiç ipucu diyemeyiz. Ama bunlar sana karsı yükselen ilgisi ve sevgisinin ipucu olabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence böyle deneyin:
sizin yanınıza gelmeye çekiniyorsa ve arkadaşlarının yanında siz olduğunda az konuşuyorsa seviyordur.örneğin size lakap takıp sizi rezil etmek isterse veya sizi küçük düşürmek için elinden geleniyapıyorsa, sizin canınızı incitiyorsa sizi seviyordur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #108
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bende birini çok seviyorum bu biraz karmaşık bişi yalnız bnm en yakın arkadaşlarımdan olan kızda onu çok seviyor ve ben acayip kararsızım arkadaşıma bunu söylemelimiyim yoksa bunu ondan gizlemelimiyim bir türlü karar veremedim ayrıca arkadaşım onun benden hoşlandığını düşünüyor bu nedenle bana biraz daha soğuk davranışlar sergiliyor arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum

Konuşmak en doğru gibi görünse de su an için arkadaşına birsey deme. Demek mecburiyetinde de degilsin. Sonuçta oğlan su anda hiçbirinizin sevgilisi değil. Ve bu tip durumlar olabiliyor aynı kisiye sevgii duymak gibi.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012       Mesaj #109
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

selam ben 25 yasında bir bayanım 2 yıl önce evlenip ayrıldım ve şimdi yeni biriyle tanıstım belçikada ben bursadayım oda bir kere evlenip ayrılmış acaba sonumuz ne olur bizim 1 haftadır konusuyoruz ve hoslandıgını hisseder gibiyim cvp yazarsanız sevinirim

Acele etmemenizde yarar var başınızdan başarısız bir deneme geçmiş birdahaki adımınızı çok daha fazla düşünerek atmanızda yarar var. Eski evliliğinizi ve eski kocanızı size karşı kullanabilir. Üstelik yüz yüze olmayan görüşmelerin samimiyeti daima şüphelidir. Bence kendinizi fazla kaptırmadan onu dikkatlice dinleyin tanımaya çalışın. Yaşınız genç tekrar söyliyim acele etmenize gerek yok bence. Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2012       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ÇOOOK UZUN BİR MESAJ BİLİYORUM

Merhaba Arkadaşlar öncelikle neredeyse bütün mesajları okudum ve bende bir erkeğim bende bir erkek olarak size şunları
söyleyebilirim . Bir Erkeğin içinde sürekli o sevdiği kızı koruma iç güdüsü vardır. Biz erkekler kendi adıma ve çevremdekiler adına genellikle Kaba da olsak çok pısırık ta olsak sevdiğimiz kız karşımıza gelince kalbimiz hıp hızlı atar Dilimiz Tutulur. Kendimden Biliyorum Çünkü.Benimde Başıma gelmiş bir şey ve hala yaşıyorum ben bu olayı.Ben Özel Bir Okula Gidiyorum Ama okul özel olmasına rağmen disiplinli bir okul (yavuz selim falan değil).Bu okulda ben ''A''Şubesindeyim ve sevdiğim kız''B'' Şubesinde (Adı bende kalsınMsn Happy )İşte sadece beden dersinde çarşamba günleri son 2 ders ve c.tesi okul etütlerinde görüyorum. 4 saat Msn Happy Sürekli benimle ilgileniyor bende onunla ilgileniyorum sonra diğer kızlar bizi hocaya söylüyor yok ders dinlemiyor falan filan birsürü şey o kızla tenefüslerde oyun oynuyoruz örneğin onun şapkasını falan alıp kaçıyorum hafta içi benimle hiç konusmuyor ama c.tesi etüdünde az kişi var orada sürekli benimle konusuyor ve telefonumu kurcalıyor sizce bu kız beni seviyor mu ha bide 8.Sınıflarda bi abisi var işte Küçük Boylu bir şey o benim için sorun değil ağzını burnunu kırarım o çocuğun ama abisinden çekinerek teklifimi kabul etmez mi yada abisine söylerse abisi de beni hocalara söylerse ben biterim Msn Happy Çünkü okulda çok popüler bi öğrenciyim sürekli sınavlarda ilk 3 teyim. Sonra ben Diğer sınıflardan kızlara da söyledim onlar da onun ağzından laf almaya çalışacaklar.Hadi hayırlısı ha bide beden dersinde falan basket oynarken hep o bana pas veriyor ve bende hep ona pas veriyorum Msn Happy İnşallah benden hoşlanıyordur...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.