Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.268 Cevap: 138
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bi erkek sana değer veriyorsa senin icin kendi olanaklarından kendi doğrularından yada yanlışlarından senin icin birşeylerden vazgeçebiliyorsa, ailesine ve cevresine senden bahsediyorsa sana bakarken gözlerinde derinlik hissedebiliyorsan bunlar önemlidir o kişiyle vakit geçirmeden hic birşeyi anlamayassınız
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BEN,MDE Bİ İLGİ ALANIM YOK NBU KONUDA AMA ŞUNU SÖLEMEK SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTERİM......HEPİNİZ YANİ ÇOGUNLUK DAVRANIŞ HAL VE HAREKETTEN VE GÖZLERDEN YAZMIŞINIZ AMA ARKADAŞLAR GÜN GELİYOR GÖZLERDE SÖZLER GİBİ YALAN WE SAHTE ÇIKIYOR DÜŞÜNÜORUM HEPİNİZ BİRİLERİYLE BİŞELER YAŞAMIŞSINIZDIR SEVGİLİNİZ OLMUŞTUR AMA KİMSEYE BGÜVEN OLMAZ KİMSEYE FAZLA KAPILIP İNANMAYIN BENCE HER İNSAN İSTEDİGİNİ İSTEDİGİ GİBİ DÜŞÜNEMEK İSDER ÜZÜLMEMEK İÖÇİN BENCE BUNU YAPMAYIN EN BAŞTAN ÜZÜLÜNKİ SONDA KAYBETTİGİNİZDE SİZ PİŞMAN OLMAYIN.....İİ GÜNLERS........
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben deli gibi seviyorum eger o kişi senin gözlerine bakıyosa seni seviyodur arkadaşlarınızın yanında sizle degilde arkadaşlarınızla konusuyosa am size arada bakıyosa sizi kıskandırmak ister ve bu sekilde senin onu sevdigini anlamaya çalışır ben aşıgım derten anlarım deli gibi seviyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Nisan 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 yıl önce tanıştığım ve tanışmamızdan bir kaç ay sonra benim sorum üzerine benden hoşlandığını itiraf eden bir arkadaşıma bahane öne sürerek benden vazgeçmesini sağlamak istedim. Görüşmeyelim istersen dedim ama kabul etmedi. Aslında ben de ona karşı bir şeyler hissediyordum ama memleketlerimiz çok farklıydı. Şu sıralar hiç bir mesajıma yanıt vermiyor. Geçen gün konuştuk bana kırgın olduğunu söyledi. sebebini sordum açıklamadı ve mesajlarımı yanıtlamıyor. Arıyorum açmıyor. Neden böyle yapıyor anlayamıyorum . Erkekler neden böyle...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
merwe 93 - avatarı
merwe 93
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #15
merwe 93 - avatarı
Ziyaretçi
tabi burda bahsi geçen erkeğin konumuna bağlı bir durum olarak dğişkenlik gösterir bence...örneğin bahsi geçen erkek şahsımız sizn arkadaşınızsa ya da az çok muhabbet ettiğiniz birisiyse sizinle konuşmalarından,konuşurken takındığı hal ve hareketlerinden siznle konuşurken ki bakışlarından gayet rahatlıkla anlaşılabilir...lakin bahsi geçen erkek şahsımız sadece okulda,dersanede vb.bilimum yerlerde sadece karşılaştığınız bi kişiyse anlaşılması zor..daha doğrusu sizin bundan emin olmanız zor...eğer sadece karşılaştığınız bi kişiyse,bi muhabbetiniz yoksa sürekli size bakmasından,aynı zamanda arkadaşlarınında sizin ona bakıp bakmadığını kontrol etmesinden sizi sevdiği konuşunda umutlanabilirsiniz fakat dediğim gibi böle bi durumda emin olmak zaman alabilir...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Asik etmekmi Msn Grin

gulum zor bisey seni gercekten sevmesini istiyorsan bunu sen yapamazsin..
Her erkegin bi ideali vardir..

Benimde bir sevdigim var
ayni okuldayzi ayni yerde kaliyoruz onu her gun goruyorum
3 yildir taniyoruz birbirimizi 4 yil olacak.
Uzun çikmisligimiz yok ama 4 yildir hala konusuyoruz sankicikiyoruz gibi
kavga ettikmi en fazla 10 dk suruyodur..

bakislarindan surekli yanimda olmak istemesinden kiskanmasindan anliyorum..
bi erkekle gordugunde mutlaka aynisin yapacaktir o da elinden geldigi kadar kiskandirmaya calisacaktir..

Eger eski sevgilini geri istiyorsan ;

-afedersin pesinde it gibi dolanma
-en az 1 ay kendinden bisey duyurma
-seni gordugunde dunyanin en mutlu insaniymis gibi davran ( bak seninsde oluyormus dercesine , tabi arada baktiginda sende oyle derin bakki
onunda kafa biraz karissin ).
-deli gibi kiskansanda KISKANMIYORMUS GIBI DAVRAN..

Messela bi kizla gordun veya ne bilim her ne olursa olsun kiskanmiyormus gibi davran yuzune bile bakma..

Saygila Hollanda'dan
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende sewdıgım çocukla amca coguklarıyız ama bırbırımızı yenı sewmwye başladık
önceden sewdıgım kışıden nefret ederdım sonra bana cıkma teklıfı edınce reddettım ve sonra 6 ay gectı ve
onu arkadaslarım tanıyor ve arkadaşlarım özcanın onu sewdıklerını zanedıyorlar onlarda teker teker yanlarıma gelerek bana ayarlarmısın dedıkce içim içimi kemırıp duruyor bn tükürdügümü yalamam ama özcanı sewıyorum ama arkadaşım için ondan vazgeçmelimiyim ??
ÖZCAN SENİ ÇOKK SEWİYORUM ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkekLer mükemmeL oyuncuLardır..! birkaç saat önce eLLerimiz hiç ayrıLmasın diyen adam bir kaç saatt sonra gözLErinin iççine bakarak seni sevmiyorum diyebiLior..! bu yüzdende kesnLkLe hiç bir erkeği tanımadan en az 1-2 yıLınızı vermeden sevmeyin..! pişman oLan yıkıLan hayatı aLtüst oLan siz oLurusnz..! o sizden sonra hayatına devam edebiLİr ama siz hayattan kopmuş oLacaınızdan kendizi bi boşLukta hissedeceiğinizden hayatınızı yoLuna sokamayacaksınız..! yaşadığım için söLiyebiLİyorum bunLarı...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben kızim anliyorum ama söylüyemiyorum devamli karşina cikio seninle konuşuyo sadece yaniıda erkek gördümü bakışını gördüğün zaman başini ceviro konuşuyo gibi yapio başka sana hep ggülümse senin hep güldürüyo ve mesela seni eve birakimi dio daha senin hep gözlerinin içine bakio
onu seviorum ama o bilmiyo daha ilk gördüğüm yerde sölicem
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ekım Demırtas - avatarı
Ekım Demırtas
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #20
Ekım Demırtas - avatarı
Ziyaretçi
Eger 17 yasın altındaysa kesınlıkle satasarak bellı eder hoslandıgını Msn Grin sayet 17+ ıse mımıkler,bakıslar,kullanılan hos sozler,herhangı bı yere davet,hem cinslerinden kıskanma falan ıste ahh ask..Msn Angel
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.