Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 1 Aralık 2008 (21:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
271122 kez görüntülenmiş, 569 cevap yazılmış ve son mesaj 20 Temmuz 2014 (01:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.60  |  Oy Veren: 10      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 29 Ağustos 2009, 05:36

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
erkeğin sevip sevmediği nasıl anlaşılır
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Eylül 2009, 20:53

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bence gözlerinize bakışından çünkü benimki bana öyle yapıyor...
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 15:49

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bncede ilgisinden senin için ölümü bile göze alıyosa ve herseyine karışıyosa erkeklerle konuşmanı istemiyosa ve kıyafetine karışıyosa kıskanıyosa seni gerçek seviyodur bnce
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 16:18

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben erkeğim anlarım konuşurken gözleri size
fazla bakamaz size nefret olur aşk nefetle başlar size konuşmaya
calıştığında söyelemez başka bişey söyler
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 22:04

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 22:07

#16 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo
Eğer seviyorum diyorsa ve sizde buna inanıyorsanız size aşıktır diyebilirim.Zamana bırakın elbet herşey belli olacaktır.
Rapor Et
Eski 17 Eylül 2009, 22:09

#17 (link)
ISIK
Ziyaretçi
ISIK - avatarı
Gözlerinden,farklı bakışı vardırkii... sewgisini O an hissedersin.
Rapor Et
Eski 29 Eylül 2009, 18:53

#18 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bakışlarınden belli olur aynı ortamda bulundugunuzda sana karsı kacamak bakıslarda bulunuyosa yada konusurken utangac tavırları varsa senden hoslanıyodur..vs daha bi sürü şey
Rapor Et
Eski 2 Ekim 2009, 16:24

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
size tip tip bakıyorsa size kçük süprizler yapıosa anlıyın ki sizi sewio
Rapor Et
Eski 15 Ekim 2009, 16:21

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
14 yaşında bi kızım kankymin ç.teklifi yaptıgı cocugu seviyorum. aradan 1 sene geçti kankymm bilio ona aşık oldugumu ondan nefret edio saten çünkü ona tipim deilsin dedi banada der die korkuyorum bana bakışlarını yakalıorum ondan bakışlarımı alamıom okulda. bana ç teklifi etse hmn kabul ederim ona olan ilgimi nasıl bellli etmeliyim n olur yardım edinnnnn..........ONU ÇOQ SEVİYORUMMM
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 236
Son Mesaj: 7 Temmuz 2014 09:17
Gönderen: geveze777 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 29
Son Mesaj: 25 Nisan 2014 20:24
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 24 Mayıs 2012 14:44
Cevap: 7
Son Mesaj: 22 Aralık 2011 07:11
Cevap: 1
Son Mesaj: 5 Aralık 2010 20:26
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.134 saniyede (61.42% PHP - 38.58% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:00
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi