PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır?
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir05:36, 29 Ağustos 2009 
erkeğin sevip sevmediği nasıl anlaşılır
Cevap
Misafir20:53, 6 Eylül 2009 
bence gözlerinize bakışından çünkü benimki bana öyle yapıyor...
Cevap
Misafir15:49, 8 Eylül 2009 
bncede ilgisinden senin için ölümü bile göze alıyosa ve herseyine karışıyosa erkeklerle konuşmanı istemiyosa ve kıyafetine karışıyosa kıskanıyosa seni gerçek seviyodur bnce
Cevap
Misafir16:18, 9 Eylül 2009 
ben erkeğim anlarım konuşurken gözleri size
fazla bakamaz size nefret olur aşk nefetle başlar size konuşmaya
calıştığında söyelemez başka bişey söyler
Cevap
Misafir22:04, 17 Eylül 2009 
teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo
Cevap
Blue Blood22:07, 17 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
teyze cocuklrıyız ona asıgm yalnız onun arkadasyıla cıktım oda benm ama bnı cok iltıfatlarda bulundu ve arkadsından ayrılmamı ıstedı ve ayrıldm elımı tuttu gözlerıme baktı sarkı ylladı içkılıyken benı sevdıgını syledı onu cok sevıorm ben istanbulda oturuorm ankraya onların oraya geldm dayımlra yalnız hıc gelmedı msj atıorm konusuorz gelıcem nrdesn dıo senı ben alıyım ıstedgn yerden dıo ama gelmedı halbıkı bende onun içın gelmiştım.msjlasırkrn kuzen dıo ve sınnır oluyorum tw izlicem bse dıomsun dıe ltfen bna asık olup olmadıgını sylermısın bde bnı cok gcık edıo
Eğer seviyorum diyorsa ve sizde buna inanıyorsanız size aşıktır diyebilirim.Zamana bırakın elbet herşey belli olacaktır.
Cevap
ISIK22:09, 17 Eylül 2009 
Gözlerinden,farklı bakışı vardırkii... sewgisini O an hissedersin.
Cevap
Misafir18:53, 29 Eylül 2009 
bakışlarınden belli olur aynı ortamda bulundugunuzda sana karsı kacamak bakıslarda bulunuyosa yada konusurken utangac tavırları varsa senden hoslanıyodur..vs daha bi sürü şey
Cevap
Misafir16:24, 2 Ekim 2009 
size tip tip bakıyorsa size kçük süprizler yapıosa anlıyın ki sizi sewio
Cevap
Misafir16:21, 15 Ekim 2009 
14 yaşında bi kızım kankymin ç.teklifi yaptıgı cocugu seviyorum. aradan 1 sene geçti kankymm bilio ona aşık oldugumu ondan nefret edio saten çünkü ona tipim deilsin dedi banada der die korkuyorum bana bakışlarını yakalıorum ondan bakışlarımı alamıom okulda. bana ç teklifi etse hmn kabul ederim ona olan ilgimi nasıl bellli etmeliyim n olur yardım edinnnnn..........ONU ÇOQ SEVİYORUMMM
Cevap
12 3412...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama