Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 9

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.363 Cevap: 138
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2011       Mesaj #81
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
böyle bişey yok. seninle aşıkken bile konuşsa buu asla söylemez. davranışları verdği değerler konuşmları herkes tarafından senin derken böyle olmadığını bi çok kez görürsün o yüden anlaşılmaz. erkekler çözülmez
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #82
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bizim evin altında kırtasiye dükyanı var ve ben ordan gelip geçtikçe sürekli bana bakıyor arkadaşından konuşuyorken arkadaşına bakmayıp direk bana odaklanıyor annem alışverişe felan çıktığında annemle konuşuyor sürekli benim hakkımda anneme sorular soruyor geçen gün biz annemle bir yerden geliyorduk oda kırtasiyenin önündeydi biz ileriden geliyorduk ama bizi yinede gördü ileride olmamıza rağmen neyse işte evin önüne geldik oda kapının önünde tabi konuşmaya başladık annemde yanımda beni baştan aşşağı süzüyordu ve bakışları sanki bana manalı manalıydı çok değişik bakıyordu tabi bende çok güzel bir kızım arkamdan koşmayan yok sizce bana aşıkmıdır lütfen yazın birşeyler yardım istiyorum arkadaşlar...

Güzele bakmak sevaptir düşüncesinde bir oğlan olmali ki gözlerini ayiramiyor. Buna aşk denmez ama güzellere bakan bir oğlan oldugunu düşünüyorum.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
elma_shekeri - avatarı
elma_shekeri
Ziyaretçi
9 Ağustos 2011       Mesaj #83
elma_shekeri - avatarı
Ziyaretçi
Bence anlaşılamaz. nasıl anlayabilirsinki bir ilişkide biri illaki odun olur ve bu hep az seven kişi olur Msn Grin
Erkeklerin sevip sevmediği anlaşılamaz bence Msn Grin
neden mi çünkü onlar kızlar gibi etrafa şuna aşığım buna aşığım demez içinde yaşatır ve aşık olan erkeklerin çoğu utangaçlıktan söyleyemez söyleyen erkeklerin çoğuda geri tepilir Msn Happy
BENİM FİKRİM Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #84
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

tamam arkadaşlar iyi de hoş da benim sevgilim çok sessiz ve sizin dedğiniz hiçbbi şeyi yaşayamadık henüz meseela konuşurken gözümün içine bakmıo yadahiç bozarıp kızarmıo gülümsemiyo bile arada bi beni sevdiğini söylüyo ben nasıl anlıcaam kahin olsam yine anlamam bi öneri ya

Hiç ifade vermeyen poker-face karakteri olan biri olmalı. Ama birlikte olduğunuza göre sevgi besliyordur. Zamanla belirtiler verir bence size.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #85
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar voleybola gidiyorum yazın ve voleyboldaki öğretmen benim gözlerime bakarken gördüm ben baktım uzun süre baktık paydos sırasındaydık.Bakarkende konuşmaya devam etti okadar kişi varken birtek bana baktı.Ama çok güzeldi.Benden 7 yaş büyük ben 16 o 23 yaşında sizce benden hoşlanıyor mu?Başta nefret ediyordum.Ama şeker geliyor ve oğlak burcu çok çalışkan Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
20 Ağustos 2011       Mesaj #86
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Arkadaşlar voleybola gidiyorum yazın ve voleyboldaki öğretmen benim gözlerime bakarken gördüm ben baktım uzun süre baktık paydos sırasındaydık.Bakarkende konuşmaya devam etti okadar kişi varken birtek bana baktı.Ama çok güzeldi.Benden 7 yaş büyük ben 16 o 23 yaşında sizce benden hoşlanıyor mu?Başta nefret ediyordum.Ama şeker geliyor ve oğlak burcu çok çalışkan Msn Grin

Bilemeyiz. Ancak talebesi olarak begenebilir. Dikkatini cekmissin güzel gelir tabi sana. Ama etik değil bunlar. Ogrenci-öğretmen iliskisi etik değil. Öğretmene asık olma durumu o blu çağında hep vardır ama unutulur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
kakarotto - avatarı
kakarotto
Ziyaretçi
21 Ağustos 2011       Mesaj #87
kakarotto - avatarı
Ziyaretçi
Gelir size açılır, yada sizinle derin göz teması kurar. Bazıları ise hiç söylemezler. Bu yüzden gidip kendiniz sormanız gerekebilir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
*elif* - avatarı
*elif*
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #88
*elif* - avatarı
Ziyaretçi
bence hislerden fazla anlaşılmıyor çünkü bir kız bir erkeği sevdiğinde erkek ona yanlışlıkla baksa bile "aa bana baktı oda sevyio" diye düşünebiliyo yani sevn bir kız erkeğiin her hareketii kendine yoruyor genelde... daha somut davranırlar mesela yakın durmaya çalımak gibi ama bazı erkekler vardır çok sever ve uyüzden utanır yaklaşamazlar. İşte buyüzden onlarn sevip sevmediğini anlamk biraz zor, erkekler sonuçta Msn Happy)
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
1 Eylül 2011       Mesaj #89
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bütün mesajların çoğunu okudum.....şunu diyebilirim bende bir kızı çok sevmiştimm yatarken onu düşünüo ders çalışırken onu düüşnüyom amaa kız birazz bozuk olduğu için unutmaya çalıştımmmm ve başardımmm çok zor olduu ama......şimdi ise başka bir kızdan hoşlanıyom şunu diyebilirm birisini günde 5den fazla hatırlıyorsanız hoşlanıyorsanız demektirrrr....bende sürekli onu hatırlıyommmm ....kız benimle konuşunca gözü parlar kirpiklerini hızlı hızlı açar kapar saçlarna dokunur bana uzun uzun bakar..... ama ne yazıkki bi çıktığı varrrr bunu öğrendikten sonra sizinrlendimm bi daha yanına gitmiyecem dedim ama olmadıııııı.......neyse kafanızı şişirmiyem kızlara diyeceğim şeyyy::::eğer bir erkeği çok seviyosanız ilk adımı atmakta geç kalmayınnnnn...erkeklerde ole olması lazımmm ........... hadeeee gle gle

Göz parlaması sac dokunmaları ve gülücükler ipucu verir ama hep sevgi işareti olmazlar. Onlar da gecer. Belkide bir gunluktur. İnsanlar herseyi unutur. Aldanmamak lazım ama insan olarak hoslanabilir ve o hatırlamalar düşünmeler coksa tabi ki sevgi var.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2011       Mesaj #90
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bence bir erkeğin her halinden sevip sevmediği anlaşılır. Çoğunluklada yanında olmasından araya arkadaş sokmasın anlaşılır. ben bu durumu yaşadığım için iyi biliyorumMsn Happy) eğer bu yorumu okuduysa merak ediyorsa kim olduğunu anlamadıysa BANDIRMA(tahsin) sen cevabımı anladın..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.