Arama

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Nisan 2018 Gösterim: 234.324 Cevap: 22
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
12 Mart 2010       Mesaj #11
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Prenses HayeL adlı kullanıcıdan alıntı

casper markası programı Windows Wista Starter yardıma ihtiyacım war acil arkadaslar !!!!!!

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bilgisayarıma bluetooth indiremededim ayrıca bluetooth cihazımda var pc okumuo . her pc ye bluetooth indirilebilir mi

Model belirtmediğiniz sürece hiç bir şekilde yardımcı olamayız, lütfen model belirtin...
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Mayıs 2010       Mesaj #12
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bilgisayarım acer aspire 5230. yükleyemedim yardımcı olursanız sevinirim

Acer Aspire 5230 modelinde Bluetooth yoktur.Tak kullan şeklinde kullanılan Bluetooth lardan alıp kullanabilirsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mayıs 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aynı sorunu bnde yaşadım daha önceki pcc de bluetooth vardı ama şimdi yok.yüklemek istedim ama olmadı.bir sorun var diye düşündüm ve bilgisayarcıya gittim bilgisayarı verdim.oda bana adaptör olmadan olmayacagını söyledi .yani masaüstü bilgisayar kullanıyorsanız bluetooth yüklemek için adaptör gerekiyor.ama notebook kullanıyorsanız zaten yüklüdür degilsede siz yükleyebilirsiniz arkadaşlar
Saygılar...
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2010       Mesaj #14
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Ya arkdsLar ben pc'den biLqsayarıma buluetooth indrmek istiorm ama nasıL indricem bLqim yok yardımcı oLurmsnz.) smdiden tskrLr.)

Alıntı

ben de varda ilk aldığımdan beri var 0aldım bilgisayarı ama bir türlü etkinleşmiyo bluetooth neden acaba yardımcı olurmusunuz

Alıntı

internetten indirebilir miyiz bluetoothu

Alıntı

arkadaşlar çalışan bir site varsa verirmisiniz

Alıntı

!!laptobumun markası samsung r580 elimde harici bi bluetooth var ama programı yüklü değil yüklemek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim.(samsung star markalı telefondan aktarım yapmak istiyorum çünkü bu telefonun aktarma kablosunu taktığımda görmüyor bilgisayar cd sinden de yüklemeye çalıştım beceremedm bluetooth yüklemek işe yarar diye düşündüm yardımlarınızı bekliyorum)

Alıntı

Benim Pc Exper Bluetoth yükliycem yardımcı olursanız sevinirim

Alıntı

bilgisayara yükleye miyorum

Kullandığınız bilgisayar Masa üstü bir sistem mi yoksa Notebook (Laptop) mı?

Masaüstü bir bilgisayara sahip iseniz:
Kasanızda dahili bir Bluetooth olmayacağı için harici bir Bluetooth adaptörünüz olması gerekiyor. Bunun ne şekil'de yüklendiğini size tarif etmemiz için'de Bluetooth adaptörünüzün Marka ve Modelini belirtmeniz gerekiyor.

Notebook (Laptop) kullanıyor iseniz ve Bluetooth özelliği mevcut ise:
Size yardımcı olmamız adına cihazınızın Marka ve Modelini belirtmeniz gerekiyor.

Alıntı

merhaba arkadaslar bilgisayarma bluetooth indiremiorum bi türlü markası toshiba satellite L500 1UU yardımcı olursanz sewinirm simdiden cook tesekürlerrr:

Alıntı

Msn Happy

Bu adrese girin: Download drivers:

Karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir:

tdcIe
Yukarıdaki şekilde yapınız seçimleri, ardından:

Short Model No: PSL ile başlayan kısım bilgisayarınızın tam modelidir, o model'de bilgisayarınızın alt kısmında yazar oradan öğrenip seçimi yapın.

Operating System: Bu kısımdanda bilgisayarınızda yüklü olan işletim sistemini seçiniz (XP, Vista, Windows7)

Son olarak Search deyin alt kısımdan, karşınıza gelen ekranda bilgisayarınıza ait driver'lar çıkacaktır. Bluetooth'a tıklayıp direk indirebilirsiniz.

Alıntı

hp pavilion dv6000 e nasl bluetooth indireblrm?

Tıklayınız: ftp://ftp.hp.com/pub/softpaq/sp32501-33000/sp32883.exe

Bilgisayarınızın tam modeli DV6000 ise yukarıdaki dosyayı indirip kurunuz. DV6000 olupta cihazınızın alt kısmında farklı bir model bulunuyorsa şuraya giriniz:

Product search results

Karşınıza gelen listede gördüğünüz üzere DV6000 modeline ait bir çok alt model bulunmakta bilgisayarınızın tam modelini öğrenip listeden seçin, bir sonraki ekran'da işletim sisteminizi seçmenizi isteyecektir işletim sisteminizi seçtikten sonra karşınıza gelen liste'de alt tarafa doğru inin orada Software başlığı altında Bluetooth'u göreceksiniz hemen sağ tarafında Download butonu bulunmakta tıklayıp indirin.

Alıntı

LAPTOP UM SONY VAIO VPCEB1J1E. BLUETOOTH YÜKLEMEK ISTIYORUM AMA OLMUYOR BIRTÜRLÜ.TELEFONUM SAMSUNG 8000,TELEFONA MÜZIK VS.GÖNDERMEK ISTIYORUM AMA YAPAMADIM.YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM.

Belirttiğiniz Marka\Model bilgisayarınızda Bluetooth özelliği bulunmamaktadır.

Alıntı
azsuz adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim bilgisayarım hp pavilion dv6 bilgisayarda blueetoth yok normal bluetooth yüklesem çalışırmı

Belirttiğiniz Marka\Model bilgisayarınızın bluetooth özelliği yok ise harici bir bluetooth adaptör alarak Bluetooth kullanabilirsiniz.

Saygılar,
MsXTeam
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 19 Nisan 2018 05:40
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2011       Mesaj #15
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

bilgisayarım vestel bkuetooth yükleyemiorum yardımcı olursanınz sevinirim

Bilgisayarınızın markasına göre yardımcı olamayız size. Tam modelini ve kullandığınız işletim sistemini belirtmeniz gerekiyor.
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2012       Mesaj #16
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

cd sis yüklenmiyorumu bluetooth

Windows 7 kurulu olan sistemlerin bazılarında otomatik tanıyor onun dışında CD'den yada ürünün resmi sitesinden indirip kurmanız gerekiyor.
mustakar - avatarı
mustakar
VIP VIP Üye
18 Ekim 2012       Mesaj #17
mustakar - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Bluetooth adaptörünün üstünde BT-50 yazıyor ve Win7 işletimcim var nasl yardımcı olabilirsiniz ??

Alıntı

Bilgisayarım packard bell. format atılmadan önce bluetooth çalışıyodu ama şimdi çalışmıyo yardımcı olrsanız seviinirm

Alıntı

bilgisayarım hp pavilion dv6000 bluetooth nasıl ve nereden yükleye bilirimyardımcı olursanız sevinirim

Alıntı

toshiba c660 laptopum da bluetooth yok nasıl yükleyebilirim acaba

Aşağıdaki linke tıklayın orada gerekli bilgiler mevcut Msn Happy

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir?
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012       Mesaj #18
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bilgisayarınıza bir Bluetooth aygıtı eklemeden önce, bilgisayarınızın ve aygıtın bağlanmaya hazır olduğundan emin olmak için iki şey yapmalısınız:
  1. Bilgisayarınızda yoksa bilgisayarınıza Bluetooth bağdaştırıcısı takın. Bu işlemi, bağdaştırıcıyı USB bağlantı noktasına takarak yapabilirsiniz.
    Bazı bilgisayarlar, özellikle dizüstü bilgisayarlar, yerleşik Bluetooth bağdaştırıcıyla verilir. Bağdaştırıcıyı açmanız ya da dizüstü bilgisayarınızda varsa üzerindeki anahtarı açmanız gerekebilir. Bu anahtara Bluetooth anahtarı denmeyebilir. Kablosuz anahtarı veya benzeri bir ad verilebilir. Bluetooth bağdaştırıcısını nasıl açacağınızdan veya bilgisayarınızın yerleşik Bluetooth bağdaştırıcısına sahip olup olmadığından emin değilseniz bilgisayarınızın el kitabını veya üretici web sitesini denetleyin.
  2. Bluetooth aygıtını bilgisayarınızın bulabileceği biçimde ayarlayın.
    Bunun için önce şunları yapmalısınız:
    • Aygıtı açın.
    • Aygıtı bulunabilir duruma getirin.
    Bluetooth aygıtı bulma modundayken, diğer bilgisayar veya aygıtlar tarafından algılanabilmesini sağlayan bir kablosuz sinyal yayınlar. Bazen buna eşleştirme modu da denir. Çoğu aygıt bulunabilir durumdayken aynı zamanda eşleştirme modunda ve bilgisayarınızla eşleştirmeye hazırdır.
    Bir aygıtı nasıl bulunabilir duruma getireceğinizi öğrenmek için, aygıtınızla birlikte gelen bilgilere bakın veya üreticinin web sitesine gidin. Aygıtı bulunabilir duruma geçirme yöntemleri aygıt türüne göre oldukça değişik olabilir. Bazı Bluetooth aygıtları daima bulma modundadır. Cep telefonlarının çoğu gibi diğer aygıtlar, yazılım menüsünden bulu seçerek ya da aygıt üzerindeki düğmeye basarak bulma moduna geçirilmesi gerekir. Bulma düğmeleri çok küçük ve fark edilmesi zor olabilir, genellikle fare, klavye veya benzeri aygıtın altına yerleştirilir. Düğme etiketi "bağlan" veya benzeri bir terim, Bluetooth logosu olabileceği gibi etiketlenmemiş de olabilir.
Bluetooth etkin aygıtı eklemek için
Bilgisayarınıza bir Bluetooth bağdaştırıcısının takılı olduğunu ve bağlamak istediğiniz aygıtın bulunabilir olduğunu doğruladıktan sonra, çoğu Bluetooth aygıtını bilgisayarınıza ekleyebilirsiniz. Nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmaktadır:
  1. Aygıtlar ve Yazıcılar'ı açmak için Başlat düğmesini, ardından da Başlat menüsünde Aygıtlar ve Yazıcılar'ı tıklatın.
  2. Aygıt ekle'yi tıklatın ve ardından aşağıdaki yönergeleri uygulayın.
  3. Bilgisayarınıza eklemek istediğiniz Bluetooth aygıtını tıklatın ve ardından İleri'yi tıklatın. Eklemek istediğiniz aygıtı görmüyorsanız, aygıtın açık ve bulunabilir olduğundan emin olun. Aygıtı yeni açtıysanız, Windows programının algılaması birkaç saniye sürebilir.
    Windows eşleştirme modu (bazen PIN veya geçiş kodu denir) girmenizi isteyebilir. Bluetooth aygıtlarının çoğunun birbirleriyle bilgi alışverişinde bulunmadan önce bilgisayarınızla eşleştirilmeleri gerekir. Bunu yapmak için korumalı eşleştirme kodlarını birbirlerine vermeleri gerekir. Bu, bilgisayarınıza yalnızca yetki verdiğiniz kablosuz aygıtlar bağlanabilir demektir.
Son düzenleyen Safi; 19 Nisan 2018 05:41
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
12 Ocak 2013       Mesaj #19
iceslush - avatarı
VIP ETC
Bunun için usb girişli bluetooth aygıtları var.
Onlardan temin edebilirsiniz.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2013       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BrookLyn adlı kullanıcıdan alıntı

Bilgisayarınızın Marka\Modelini söylerseniz yardımcı olmaya çalışırız.

benim bilgisayarda eskiden bluetooth vardı format attıkdan sonra baktığımda bulamadım marka:dell model:ınspıron 1520 işletim sistemi: 32 bit şimdiden teşekkür ederim