Arama

Bluetooth Aygıtı bilgisayara nasıl yüklenir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Nisan 2018 Gösterim: 234.326 Cevap: 22
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
25 Temmuz 2013       Mesaj #21
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Laptoplarda siz format atmadıysanız (özelliklerinde bluetooth desteği varsa) sürücü ve yazılımı yüklüdür.
Fakat aktifleştirmeniz gerek bunuda her laptopta bulunan FN tuşu ile klavyenizde numara yada F tuşlarındaki bluetooth logolu tuşa aynı anda bir kere basarak aktif edebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2014       Mesaj #22
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
misafir de sen adlı kullanıcıdan alıntı

lg bilgisayara a bluetooth indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam dell or i 5 pc windows 7 kullaniyorum daha önce çalışan bluetoot um şimdi çalışmıyor silmek istiyorum silemiyorum başka pc den bluetooth programını USB ile kopyaladım benim pc ye bir türlü yükleyemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..tesekur..

Kullandığınız cihazın tam modelini belirtmeniz gerekiyor, aksi halde sadece marka belirterek cihazınıza uygun Bluetooth'u yükleyebilmeniz konusunda yardımcı olmamız imkansız.
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
10 Mart 2014       Mesaj #23
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Benim bilgisayarımın modeli crea ve bluetooth indirmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz

Kullandığınız cihazın tam modelini belirtmeniz gerekiyor, aksi halde sadece marka belirterek cihazınıza uygun Bluetooth'u yükleyebilmeniz konusunda yardımcı olmamız imkansız.

Alıntı

windows xp için bluetooth yükleye biliyor muyuz ?

Kullandığınız cihazda Bluetooth özelliği bulunuyorsa eğer, "XP, Vista, Windows 7, Windows 8" sistemlerinde kullanabilirsiniz.