Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Çoklu oturum açmak için ne yapmalıyım?
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
LaDy21:37, 19 Şubat 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
facebookta sürekli aynı oturum açılıyo farklı oturum açamıyoruz bilgisayarı açıp kapatsak bile yine aynı oturum açılıyo farklı oturum nasıl açabilirim lüften yardımcı olunn
Ya çıkış yapıp diğer hesabınızla giriş yapın. Ya da tarayıcınızın ayarların'dan facebook için kaydedilen kullanıcı adı ve şifresini silip öyle giriş yapın.
Cevap
Misafir13:57, 15 Nisan 2010 
ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk
Cevap
LaDy14:52, 15 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
ya coklu acabılmek ,için bır ayar gerekıyordu normal msn ınıdırp ardından bır kaç işlmele msnyı coklu yapabılıyorduk ama nasıl oluyordu unuttum hatırlayan varsa yazabılırmı şimdiden tşk
Messenger Plus! Live kullanıyorsanız ayarlarınızı değiştirebilirsiniz, ya da çoklu oturum yamasını indirip kurabilirsiniz. Burdan indirebilirsiniz.
Cevap
Misafir19:46, 3 Ekim 2011 
öncelikle herkese slm ben faceye kayıt olmak istiyorum ama öncelikle msn açmam gerekiyor ama msn nasıl açılır arkadaşlar hemen cevap bekliyorum gönderenlere şimdiden teşekürler
Cevap
Misafir10:49, 16 Ocak 2012 
bana yeni oturum aç
Cevap
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları