Arama

Düzenli ders çalışmak için neler yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Ocak 2015 Gösterim: 27.552 Cevap: 43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
9.sınıftayım dersleri derste anlayamıyorum evde çalışıyorum ama hiç yararı olmadı ne yapmalıyım?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
acaba şu sosyal bilgiler 4.sınıf kaç kez okuyup bitirilmesi gerekiyor ama normalde ddeğil mesela

Sponsorlu Bağlantılar
UYARI: Tıbbi konularda verilen cevaplar tamamen tavsiye niteliğindedir.

DİKKAT
Sorunuzu anlaşılır bir dille, kısaltmadan yazmanız cevap almanızı kolaylaştıracaktır. Sorunuzun yer aldığı konuyu takip etmeyip yeniden aynı soruyu sormak adına konu açarsanız, verilen cevapları gözden kaçırabilirsiniz. Ayrıca aynı soruyu içeren konuların mesajları en eski konuya taşınmaktadır...
cadı - avatarı
cadı
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #23
cadı - avatarı
Ziyaretçi
içimden ders çalışmak gelmiyorr ama sınavlarda başladı ne yapmalıyım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bender çalışamıyorum nedense yaa fazla derse modife olaıyorum
|SlmRßa| - avatarı
|SlmRßa|
Ziyaretçi
3 Haziran 2011       Mesaj #25
|SlmRßa| - avatarı
Ziyaretçi
sbs pazar günü ve bn daha hiç çalışmadım tüm bilgileri beynime zorla da olsa nasıl sokabilirim?Msn Grin Msn Tongue
eylul - avatarı
eylul
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #26
eylul - avatarı
Ziyaretçi
Meb Vitamin'in derslere pek bir faydası yok bence.Sana Körfez Video u önerebilirim.Bizim Matematik Hocası vasattı.Ve ben matematiğimi bu siteden düzelttim.Bence Meb Vitamin gibi boş sitelerle uğraşma.Hem de Körfez Video bedava. Msn Grin
eylul - avatarı
eylul
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #27
eylul - avatarı
Ziyaretçi
Senin ders çalışmadaki gayen tekrar etmek ve konuyu kavramaktır.Günde 100 soru çözsen ,biraz konu tekrarı yapsan ve hoşuna giden tarzda kitaplar okusan yeterli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende ders çalışmak çok istiyorum ama bazen sıkılıp bırakıyorum ne yapmalıyım lütfen yardım edin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yardım edinn lütfwnn
haqqy cafe - avatarı
haqqy cafe
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #30
haqqy cafe - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar,lütfen bana yardım edin ders çalışmaya oturduğumda biraz bakıp kapatıyorum,sonra en fazla 1 hafta düzenli olarak çalışıyorum.Hiç çalışmadığım zamanlar bile oluyor. Lütfen düzenli çalışmama yardımcı olun.

gerçekten ders çalışmak isteme rağmen en fazla 1 hafta düzenli çalışabiliyorum.Yeni bir okul yılı yeniden başlıyor ve ben hala bu sorunu aşmış değilim.yardım edebilir misiniz? Msn Cry