Arama

Kurtuluş Savaşı'yla ilgili okul gazetesi hazırlamama yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Mayıs 2010 Gösterim: 14.035 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
kurtuluş savaşıyla ilgili gazete hazırlanmasını gösterseniz sevinirim
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
Microsoft 2003 PUBLISHER
programından faydalanabilirsiniz. Bir de ufak tavsiyede bulunayım. Format olarak bence Milli Eğitim Dergisine bir göz atın. Bazı arkadaşlar Okul gazetelerini Mizah dergisi havasına sokmaya çalışıyor. İnternetten alınmış haberler,resimler,espriler...yani okul ile alakası olmayan şeylerle dolu oluyor okul gazeteleri. Materyallerin hazırlanmasında öğretmen ışık tutmalı sadece.
Sponsorlu Bağlantılar
Saygılarımla...

Daha ciddi bir görünüm için de, bu dosyayı kullanabilirsiniz :)
http://www.megaupload.com/?d=9EKU4DVD

MERHABA.BEN ADIYAMANIN MERKEZE BAĞLI KUYULU İLKÖĞRETİM OKULUNDA SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.GEÇTİĞİMİZ YIL OKUL GAZETESİ ÇIKARDIM.BİRAZ YORUCU BİR İŞ. ÖNCELİKLE BİR MATBAAYLA ANLAŞTIM. 500 ADET GAZETEYİ BANA 150 MİLYONA ÇIKARACAKLARINI SÖYLEDİLER. BEN DE 150 MİLYON LİRALIK REKLAM BULDUM. BÖYLECE GAZETE BASIMI BEDAVAYA GELDİ. BEN GAZETEYE YAZILACAK OKUL HABERLERİNİ, ÖĞRENCİ YAZILARINI, RESİMLERİ VE DİĞER YAYINLAYACAĞIM YAZILARI WORD' DE YAZARAK BİR CD'YE AKTARDIM. MATBAAYA GİDEREK ORADA MİZANPAJINI VE DİĞER İŞLERİ MATBAACI ARKADAŞLA BİRLİKTE 5 SAAT İÇİNDE HALLETTİK VE GAZETEYİ BASTIK.OKULUMUZ KÖY OKULU OLDUĞU İÇİN BU ÇALIŞMA BİRAZ ZOR OLDU AMA ÇOK BEĞENİLDİ. RESMİ İŞLERE GELİNCE: ÖNCE SAVCILIĞA MÜRACAAT EDİP GEREKLİ İZNİ ALIYORSUNUZ, SONRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE GAZETE ÇIKARACAĞINIZA DAİR RESMİ YAZI VERİYORSUNUZ. GAZETE ÇIKINCA (HER SAYIYI) SAVCILIĞA 3 NÜSHA BIRAKIP ALINDI BELGESİ ALIYORSUNUZ. BU KADAR. GAZETEMİZE ULAŞMAK İÇİN KUYULU LKRETM OKULU adresinden TURUŞ GAZETESİ LİNKİNE TIKLAYABİLİRSİNİZ...KOLAY GELSİN...

BUNLAR SİZİN YARARLANABİLECEĞİNİZ PAYLAŞIMLAR.. KOLAY GELSİN:)

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Detaylı bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Gazeteniz için ilgi çekici bir kaç resim bulun.
Verilen linkteki yazıyı okuyun ve sizi etkileyici ve şaşırtan yerleri gazetenizde yayınlayın.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Microsoft 2003 PUBLISHER
programından faydalanabilirsiniz. Bir de ufak tavsiyede bulunayım. Format olarak bence Milli Eğitim Dergisine bir göz atın. Bazı arkadaşlar Okul gazetelerini Mizah dergisi havasına sokmaya çalışıyor. İnternetten alınmış haberler,resimler,espriler...yani okul ile alakası olmayan şeylerle dolu oluyor okul gazeteleri. Materyallerin hazırlanmasında öğretmen ışık tutmalı sadece.
Saygılarımla...

Daha ciddi bir görünüm için de, bu dosyayı kullanabilirsiniz Msn Happy
http://www.megaupload.com/?d=9EKU4DVD

MERHABA.BEN ADIYAMANIN MERKEZE BAĞLI KUYULU İLKÖĞRETİM OKULUNDA SINIF ÖĞRETMENİ OLARAK ÇALIŞIYORUM.GEÇTİĞİMİZ YIL OKUL GAZETESİ ÇIKARDIM.BİRAZ YORUCU BİR İŞ. ÖNCELİKLE BİR MATBAAYLA ANLAŞTIM. 500 ADET GAZETEYİ BANA 150 MİLYONA ÇIKARACAKLARINI SÖYLEDİLER. BEN DE 150 MİLYON LİRALIK REKLAM BULDUM. BÖYLECE GAZETE BASIMI BEDAVAYA GELDİ. BEN GAZETEYE YAZILACAK OKUL HABERLERİNİ, ÖĞRENCİ YAZILARINI, RESİMLERİ VE DİĞER YAYINLAYACAĞIM YAZILARI WORD' DE YAZARAK BİR CD'YE AKTARDIM. MATBAAYA GİDEREK ORADA MİZANPAJINI VE DİĞER İŞLERİ MATBAACI ARKADAŞLA BİRLİKTE 5 SAAT İÇİNDE HALLETTİK VE GAZETEYİ BASTIK.OKULUMUZ KÖY OKULU OLDUĞU İÇİN BU ÇALIŞMA BİRAZ ZOR OLDU AMA ÇOK BEĞENİLDİ. RESMİ İŞLERE GELİNCE: ÖNCE SAVCILIĞA MÜRACAAT EDİP GEREKLİ İZNİ ALIYORSUNUZ, SONRA MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE GAZETE ÇIKARACAĞINIZA DAİR RESMİ YAZI VERİYORSUNUZ. GAZETE ÇIKINCA (HER SAYIYI) SAVCILIĞA 3 NÜSHA BIRAKIP ALINDI BELGESİ ALIYORSUNUZ. BU KADAR. GAZETEMİZE ULAŞMAK İÇİN KUYULU LKRETM OKULU adresinden TURUŞ GAZETESİ LİNKİNE TIKLAYABİLİRSİNİZ...KOLAY GELSİN...

BUNLAR SİZİN YARARLANABİLECEĞİNİZ PAYLAŞIMLAR.. KOLAY GELSİNMsn Happy
Quo vadis?
karakaplan - avatarı
karakaplan
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #4
karakaplan - avatarı
Ziyaretçi
iyi geceler
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

kurtuluş savaşıyla ilgili gazete hazırlanmasını gösterseniz sevinirim

132313 - avatarı
132313
Ziyaretçi
9 Aralık 2009       Mesaj #5
132313 - avatarı
Ziyaretçi
kurtuluş savaşı sırasında çıkan gazete örneklerini istiyorum teşekkürlerMsn Happy]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kurtuluş savaşı ile ilgili gazete
trbot - avatarı
trbot
Ziyaretçi
18 Mayıs 2010       Mesaj #7
trbot - avatarı