Arama

İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmak için gereken en düşük puan nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Ağustos 2018 Gösterim: 30.084 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
İstanbul Tıp Fakültesi'ni kazanmak için gereken en düşük puan nedir?
EN İYİ CEVABI karayel verdi
Buna şimdiden kesin bir puan vermenin doğru olacağını düşünmüyorum. Nedenleri:
Birincisi, açıklanan ösym kılavuzundan bakabilirsiniz, o da henüz açıklanmadı.
Sponsorlu Bağlantılar
İkincisi, tercih edilme durumuna göre puanlar yükselip, alçalabiliyor. Geçen sene 363'tür bu sene daha farklı olabilir.
Son düzenleyen Safi; 17 Ağustos 2018 16:24
karayel - avatarı
karayel
Ziyaretçi
5 Aralık 2008       Mesaj #2
karayel - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Buna şimdiden kesin bir puan vermenin doğru olacağını düşünmüyorum. Nedenleri:
Birincisi, açıklanan ösym kılavuzundan bakabilirsiniz, o da henüz açıklanmadı.
Sponsorlu Bağlantılar
İkincisi, tercih edilme durumuna göre puanlar yükselip, alçalabiliyor. Geçen sene 363'tür bu sene daha farklı olabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni sistem taslağına göre eşit ağırlıkçı tıp okumak isterse sorularını çözüp puanını alırsa okuldan gelen puanı kırılmadan okuyabilir

tıp önemli bir bölüm gerçekten istiyorsanız ciddiye alıp çok çalışıp kazanabilirsiniz tabii ki
2.kısımda çıkan fizik kimya biyoloji sorularını düz lisede okuyan bir eşitağırlıkçı okulda görmüyor bunlara okul dışında kendi çalışması lazım bunları çalışıp öğrenirse diğer okulda gördüğü dersleri de iyi öğrenirse sıkı çalışıp hazırlanırsa neden olmasın ciddiye almak çalışmak azimli olmak gerek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en büyük hayallerimden biridir tıp okumak nedendir bılmem ama tıp okuyanlar tıbbı kazanmak isteyenlere karamsar cvp verıo yanı cok calısmalısın yok ömrün okumakla gecıo gece gündüz kitaptan ayrılmıcakmı s falan da filanda ama zaten tıbbı okumak isteyen kişinın bunu bılıodur yanı bu olaylar ona zoorluk değil daha cok istek verrır cünku isteyen kişi gönulden yaptıktan sonra gece günduz calısıp calısmamak onun icin önemlı değıldır
dr.mrv - avatarı
dr.mrv
Ziyaretçi
8 Ocak 2011       Mesaj #5
dr.mrv - avatarı
Ziyaretçi
özellikle sağlık mesleği okuyan arkadaşıma söylüyorum bende geçen yıl mezun oldum sağlık meslek lisesinden tıp kazanmamız diğer liselere göre daha daha uğraştırıcı ama asla öğenmekten vazgeçme temel almak zor ve uğraştırıcı olabilir farkıdaysan olamaz demiyorum ama tek yapman gereken yılmamak ben ders çalışırken hep terliyorum tüm derslerden konu eksikliğimizden ama olsun ÇOK ŞANSLIYIZ Kİ ÖNÜMÜZ AÇILDI belki bi 5yıl sonra açılsaydı zor olurdu ama hiiiiiççç önemli değil başlarda çok zorlanırsın ama inan bana çalışmayı bırakmadıkça ısrarla devam ettikçe oluyor çok şaşıracak ve motive olacaksın bi süre sonra tekrar moralin bozulacak sonra yine düzeltecen tüm konuları bi yıla sığdırmaya çalışma rahat ol sadece doğru çalış meslek okuduk diye hemşire olmak zorumda değiliz TIP varken ....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tıp kazanmak artık imkansız bu senenin tavan puanları açıklanmdı ama atıyorum tavan puan 500 ise tıp 490 dan başlar imkansız gibi birşey heleki meslek lisesi ögrencileri eşit agırlık ögrencileri için çok zorr onun yerine ona yakın olan fizyoterapi bölümü oda çok yüksek ama tıp kadar degil ...
rambo3947 - avatarı
rambo3947
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #7
rambo3947 - avatarı
Ziyaretçi
Üniversite Taban Puanları Bölümleri ve Kontenjanları 2011 2012

linkine tıklayıp herşeyi öğrene bilirsin