PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Su maymunları nasıl beslenirler?
İlk...45535455 565765...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir03:47, 24 Temmuz 2012 
bende iki tane su maymunu var suyu 2 haftada anca bitiyor bir tatlı kaşığı toz şeker atıyorum 1 hafta yetiyor ama çok yavaş büyüyorlar hızlı büyümeleri için ne yapabilirim
Cevap
Misafir21:43, 13 Ağustos 2012 
Arkadaşlar konu eskimiş fakat hala açıklayan olmamış sanırım. Sizin dediğiniz su maymunları bitki gübrelerinde kullanılan yuvarlak renkli ve su çekerek belli boyuta gelen küre şeklinde jel kimyasallardır.

Konuda bahsedilen su maymunu ise karides denizatı benzeri olan artemia salinadır. Eski yıllarda sea monkey olarak piyasaya çıkmış, çeşitli küçük akvaryumları olan çok besleyici canlı balık yemleridir. Özellikle de lepistes balıklarının vazgeçilmezidir.
Cevap
Misafir15:09, 2 Ekim 2012 
benimkiler büyümüyor
Cevap
Misafir17:37, 4 Ekim 2012 
arkadaşlar gerçekten kanser mi yapıyor
Cevap
Misafir19:00, 4 Ekim 2012 
arkadaşlar lütfen su maymuncuklarını yutmayalım su maymuncukları suda oldukça büyürler miğdemizde de büyüyerek ölüme sebep olur su maymuncuklarını elimize almayalım derimize göz ile görünmeyecek kadar citti hasar verebilir su maymuncuklarını dinlendirilmiş suyun içine koyalım
Cevap
Misafir14:06, 7 Ekim 2012 
benim su maymunlarım büyümüyor
Cevap
Misafir14:50, 16 Ekim 2012 
SU MAYMUNCUKLARI NE İLE BESLENİR
Cevap
Misafir13:51, 17 Ekim 2012 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
yha ben nasıl kurtulcam şu maymuncuktan yaaaaa ooofff nazo verince zıplıo sonra kayboluo bulup yada yakalayamıom elimden kaçıo ve hamile ikisile ben nası başa çıkıcaaam! bunu bilen varmı hala bu sayfadayım söleinnnnnn!!!!!!...
su maymuncukları toz şeker ile besleniyor arkadaşlar)
Cevap
Misafir19:44, 19 Ekim 2012 
nasıl kacıyoooo bu arada yarım küp şekerle beslenir
Cevap
Misafir11:43, 28 Ekim 2012 
bende var ama hastalık yapıyormuş ondan hepsini atcam
Cevap
İlk...45535455 565765...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama