Arama

Film izlerken ekran donuyor ne yapabilirim? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Nisan 2015 Gösterim: 112.419 Cevap: 66
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar Aynı Sorun Bendede var Benim Pc Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar
İntel Core i5 İşlemcci 2450Ghz
8gb ram
2gb ekran kartı
500gb disk

Laptop DeLL

Netten Film İzlerken Sık Sık Donmalar Yaşıyorum Tam heyacanlı yerinde Donuyor 3 Dk Sonra Geliyor Sık Sık Donma Yaşıyorum.
Ama Araştırdım.Ve Buldum..Windows 7 Kullananlar--;

Sol Köşedeki İnternet bağlantısını tıklasınlar
1 AĞ BAYLAŞIM MERKESİ...NEYSE UGRASTIRMYIM. SİZİ BÖYLE

Direckt.Arkadaşlar.Youtube Den İzlerseniz Youtube Dönüştürücüyü Kullanın Memnun Kalacaksınız Eminim.
Eğer Karşıadan Net çekiyorsanız 1-2 Diş Çekiyor İse Normaldir yaşanabilir donmalar Kendi Modeminizin DEN ÇEKİYORSANIZ DONUYORSA KESİNLİKLE PCDEN DİĞİL NETTENDİR
keyboard - avatarı
keyboard
Ziyaretçi
14 Eylül 2012       Mesaj #62
keyboard - avatarı
Ziyaretçi
FİLMLERDE DONMA OLUYORSA TARAYICI KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM MOZİLLA FİREFOX VEYA GOOGLE CHROM GİBİ TARAYICILAR KULLANINIZ EGER HALA DONMA OLUYORSA BU SİZİN BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDEN KAYNAKLANIYOR BİLGİSAYAR SİSTMEİ NE KADAR HIZLI OLURSA OLSUN SİLDİGİNİZ DOSYALAR BİLGİ İŞLEM MERKEZİNDE HARDDİSKTE KAYIT ALTINA ALINIYOR BUNLARI BOSALTIP DAHA SONRA FORMATLAMANIZ GEREKİYOR BİLGİSAYARINIZI BU SAYEDE DONMA YAŞAMIYCAKSINIZ PROGRAM VEYA DOSYA İNDİRMEMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM ÇÜNKÜ HEPSİ KOPYALANIP BİLGİ İŞLEM MERKEZİ VE ANAKART İŞLEMCİLERİN İÇİNDE KALINILIYOR KOPYALADIGINIZ DOSYALAR SİSTME TARAFINDAN KOPYALANIP HAFIZAYA ERİŞİMİNE GİRİYOR SAYGILARIMLA. UMARIM ANLAMIŞSINIZDIR
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Eylül 2012       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Merhaba.. Benim sorunum biraz daha farklı. Ben bs player, media player ve media player classic ve bir de gom player.. vs. şimdilik bunlar. Bu programlarla film izlerken belli bir dakka da veya hemen filmin başında donma sorunu yaşıyorum. ses ve görüntü donuyor süre devam ediyor ve o da bir süre sonra donuyr. ilk başlarda sadece harici bellekten izlerken oluyordu. şimdi ise pc ye kayıtlı filmlerin çoğunda da olmaya başladı. Yani filmlerin %90 ında bu sorunu yaşıyorum. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlardan veya bilen kişilerden yardım bekliyorum. İyi akşamlar..

Kaynak: Film izlerken ekran donuyor ne yapabilirim?
bende aynı sorunu yaşıyorum sorun nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde dizüstünde internetten izledigim filmler 10 dk sonra donmaya baslıyordu fanları temizledim sorun ortadan kalktı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Aralık 2012       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarda bsplayer aracılığıyla dizi izliyorum.. Belirli bir süre sonra görüntü donuyor ama sesler gelmeye devam ediyor. Diziler bilgisayar hafızasında, w7 ultimate kullanıyorum 4gb ram 1 gb nvidia geforce gt 420m ekran kartım var. İlk başta kullandığım bsplayer 32 bit belki o yüzden oluyodur diye düşündüm sildim internetten 64 bit olanı indirdim fakat sorun yine devam ediyor. Yaklaşık bir saat arayla sürekli tekrar ediyor ve bi çözüm bulamıyor olmak canımı sıkıyor açıkçası.Yardımcı olursanız sevinirim..

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
Deepkiller - avatarı
Deepkiller
Ziyaretçi
25 Şubat 2014       Mesaj #66
Deepkiller - avatarı
Ziyaretçi

Bu videoda gördüğünüz gibi (göremiyorsanız yenisini çekebilirim) videoların görüntüsü takılıyor ses de sorun yok lütfen yardım edinMsn CryMsn Disappointed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Nisan 2015       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bende de aynı sıkıntı var. Laptoptan pc'ye kayıtlı filmi izlerken, filmin herhangi bbir yerinde görüntü donuyor fakat ses devam ediyor. Bununla da kalmayıp ses bir sure sonra filmin dondugu andan tekrar etmeye başlıyor. Kodec yaptım işe yaramadı. Lütfen yardımcı olun. Şimdiden teşekkürler..