Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Windows XP Service Pack 3 nasıl yükleyebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda GTaDeLisi26 tarafından 7 Aralık 2008 (15:36) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
12563 kez görüntülenmiş, 5 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Aralık 2010 (11:52) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Aralık 2008, 15:36

#1 (link)
GTaDeLisi26
Ziyaretçi
GTaDeLisi26 - avatarı
ya arkdaşlar ben gta IV ü yükledim ama hata verdi internetten araştırdım hatalar bir benim pcde vermiyor hatanın gitmesi için service pack 3 yüklemem gerekiyormuş bu pack'ı indirdim fakat kurulmuyor kurulur gibi gözüküyor sonra kayboluyor arkadaşımda denedik onda kuruldu pc yeniden başlıyo filan felan kuruluyo ama bendeede yükleniyo sonra yükleme programı kapanıyor

YARDIM EDERSENİZ ÇOK MAKBULE GEÇER ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM BİLEN VARSA YAZMASINI DİLİYORUM
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

sp3 indirdim ancak format işlemi başlamıyor f8 e basıyorum ancak boot ekranı gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Son Düzenleyen Blue Blood; 14 Ocak 2009 @ 19:33.
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Aralık 2008, 15:40

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
İşletim sisteminizi otomatik olarak güncelleyin...
Microsoft Windows Update (İnternet Explorer'da açın)
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2008, 16:41

#3 (link)
GTADeLiSi26
Ziyaretçi
GTADeLiSi26 - avatarı
ozaman service pack 3 te otamatik güncelleştirmeleri yapınca gelirmi birde bilgisayara güncelleştirmelerin zararı olurmu
Rapor Et
Eski 14 Ocak 2009, 19:33

#4 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Detaylı bilgi için bakınız;
Windows XP Service Pack 3 (Türkçe)
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2009, 17:00

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sp3 indirdim ancak format işlemi başlamıyor f8 e basıyorum ancak boot ekranı gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2010, 11:52

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar benim bilgisayar 1gb ram var ama 1.5 istiyo benimki kaldırırmı kaldırmazmı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (63.60% PHP - 36.40% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi