Arama

Regl döneminde saç boyamanın din açısından sakıncası var mıdır? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Eylül 2012 Gösterim: 111.468 Cevap: 35
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Şubat 2010       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesin bilgi yok kanımca dinen zararlı değil ama boya tutarmı konusunda kesin fikir lazım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Nisan 2010       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım hani sen demişsin yha işde eşime yapıyorum makyajı e dışarıdaki gözler falan filan o makyajı dışarıda yapmıyacaksın zaten ewde siz yalnızken yapıcaksın vede eşinin her istediğini yapmakla zorunlusun eğer eşinin istediğini yapmayıp onu mutlu edemezsen o senin günahın oluqq...eşin ne istiyorsa ewde siz tek olduğunuz suretle yapmakla yükümlüsün zorunlusun yane ...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2010       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
regl dönemindeyim sacımı boyamak istiyorum ama dinimizce kadının özel gününde boyatmasının sakıncası var mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Kasım 2010       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bırakın bu düşünceleri kuranda böyle bir ayet yok.söyleyenler sadece yorum yapıyor.yorumlara değil kanıta bakın.aslında aklına hangisi gerçek geliyorsa doğru odur.kimsenin yorumuyla hareket etmeyin.herkes sadece yorum yapar araştırın doğruyu bulun inanıyorsun neden araştır dinini ondan sonra inan veya inanma bırakın artık atalarınızın laflarını araştırın bu atalar kim diye.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2011       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence günah deil eger sacını dısarılara dısarılara gosteririsen o zman gunah olur ama evin ve dısarıdan hiç kimseye gostermezsen o zamn günah olmaz hem regl donemin de sac boyasının tutmadıgını ilk defa duydum?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Yok yavrum zaten reglisin