PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Damakta çıkan diş kolay çekilir mi?
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir09:17, 30 Ağustos 2013 
benim dişim üst damaktan çıktı neler yaparım dudak patlar mı? arkadaşlar cevap verin lütfenn
Cevap
Misafir..03:38, 9 Eylül 2013 
köpek dişim üstten çıktı yandaki dişi arkaya itiyo düşermi ne yapıyım
Cevap
Misafir20:58, 7 Ocak 2014 
tekinfsm adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaşlar aynı şekilde benimde damağımda diş çıkmıştı bunun en önemli sebebi çene yapısının normalden daha dar olması dişler çeneye sığmıyormuş bende bu konuda uzman bir diş hekimine gittim ve ortodonti tedavisi ile damağımdaki dişler normal sıralarına konuldu biraz uzun bir dönem olmasına rağmen dişlerinizin güzel gözükmesi açısından sabretmelisiniz derim Ortodonti dediğim şey dişlere teller falan takılarak yapılan tedavi geçmiş llsun
benimde dişimin üzerinden diş çıktı takılan tal ne kadar kalıyo
Cevap
Misafir21:57, 12 Nisan 2014 
10 yaşındayım sağ arka dişlerimden birinin üstünde bir diş daha çıktı napabilirim cevap veren kişiye şimdiden teşekkür ediyorum
kardeşim benimde üst damağımda deiş çıktı sanki vampir gibi dişlerim oldu ama doktora gitmeye korkuyorum bu arad bnen 11 yaşındayım

Kaynak: Damakta çıkan diş kolay çekilir mi?
millet bendede aynı şey oldu dişlerim vampirden farksız 12 yaşındayım dişçiden korkuyorum napabilirim lütfen acil cevap
Cevap
Misafir20:22, 25 Haziran 2014 
damagımda saga dogru bir diş çıktı ve bu hızlıca büyüyor yarın damak amaliyatı olucam sizce zor olurmu dikişe gerek kalırmı hemen cevaplarsanız çok ama çok sevinirim
Cevap
ÇINAR08:45, 26 Haziran 2014 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
damagımda saga dogru bir diş çıktı ve bu hızlıca büyüyor yarın damak amaliyatı olucam sizce zor olurmu dikişe gerek kalırmı hemen cevaplarsanız çok ama çok sevinirim
Zor olacak bir durumu yok uyuşturduktan sonra hiçbirşey hissetmezsin korkma.
Cevap
Misafir20:20, 21 Ocak 2015 
Eğer gitmersen damak yarılır ameliyat ederler bi buçuk saat surer git cektir ama benden soylemesi gittiğin gün çekerler ben korktum cekmediler ama cekilcek
Cevap
Misafir09:22, 10 Şubat 2015 
Bnde 25 yasındym benımde damagımda dıs cıktı dün aldırdım 40 dakkada aldı ucları gozukuyordu tornavida gibi bişeyle kenarlarını açtı açtı açtı oynata oynata çekti acımadı ama sorun doktoru anlamadım yurt dısındayım yanlızdım ne dedi fırcalıcammı yoksa fırcalamıcammı kafam karısık koca bir delik kaldı offf napcam
Cevap
Misafir18:57, 23 Şubat 2015 
Kopek dişlerin damağımın üstünde çıktı doktora gittim çekmedi tel takilcak dedi bende taktirma taraftarı değilim ne yapıcaz
Cevap
12
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama