Arama

Damakta çıkan diş kolay çekilir mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Aralık 2016 Gösterim: 47.499 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ağustos 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim dişim üst damaktan çıktı neler yaparım dudak patlar mı? arkadaşlar cevap verin lütfenn
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir.. - avatarı
Misafir..
Ziyaretçi
9 Eylül 2013       Mesaj #12
Misafir.. - avatarı
Ziyaretçi
köpek dişim üstten çıktı yandaki dişi arkaya itiyo düşermi ne yapıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekinfsm adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar aynı şekilde benimde damağımda diş çıkmıştı bunun en önemli sebebi çene yapısının normalden daha dar olması dişler çeneye sığmıyormuş bende bu konuda uzman bir diş hekimine gittim ve ortodonti tedavisi ile damağımdaki dişler normal sıralarına konuldu biraz uzun bir dönem olmasına rağmen dişlerinizin güzel gözükmesi açısından sabretmelisiniz derim Ortodonti dediğim şey dişlere teller falan takılarak yapılan tedavi geçmiş llsun

benimde dişimin üzerinden diş çıktı takılan tal ne kadar kalıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
10 yaşındayım sağ arka dişlerimden birinin üstünde bir diş daha çıktı napabilirim cevap veren kişiye şimdiden teşekkür ediyorum
kardeşim benimde üst damağımda deiş çıktı sanki vampir gibi dişlerim oldu ama doktora gitmeye korkuyorum bu arad bnen 11 yaşındayım

Kaynak: Damakta çıkan diş kolay çekilir mi?
millet bendede aynı şey oldu dişlerim vampirden farksız 12 yaşındayım dişçiden korkuyorum napabilirim lütfen acil cevapMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2014       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
damagımda saga dogru bir diş çıktı ve bu hızlıca büyüyor yarın damak amaliyatı olucam sizce zor olurmu dikişe gerek kalırmı hemen cevaplarsanız çok ama çok sevinirim Msn Happy Msn Happy
ÇINAR - avatarı
ÇINAR
Ziyaretçi
26 Haziran 2014       Mesaj #16
ÇINAR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

damagımda saga dogru bir diş çıktı ve bu hızlıca büyüyor yarın damak amaliyatı olucam sizce zor olurmu dikişe gerek kalırmı hemen cevaplarsanız çok ama çok sevinirim Msn Happy Msn Happy

Zor olacak bir durumu yok uyuşturduktan sonra hiçbirşey hissetmezsin korkma.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2015       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Eğer gitmersen damak yarılır ameliyat ederler bi buçuk saat surer git cektir ama benden soylemesi gittiğin gün çekerler ben korktum cekmediler ama cekilcek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2015       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bnde 25 yasındym benımde damagımda dıs cıktı dün aldırdım 40 dakkada aldı ucları gozukuyordu tornavida gibi bişeyle kenarlarını açtı açtı açtı oynata oynata çekti acımadı ama sorun doktoru anlamadım yurt dısındayım yanlızdım ne dedi fırcalıcammı yoksa fırcalamıcammı kafam karısık koca bir delik kaldı offf napcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2015       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kopek dişlerin damağımın üstünde çıktı doktora gittim çekmedi tel takilcak dedi bende taktirma taraftarı değilim ne yapıcaz
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2015       Mesaj #20
misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kizim 6 yasinda dun geniz eti amilyati oldu disleri cok duzgun hic dokulme olmadi sadece bir tane hafif curugu var suandada farkettik ki ic damaginda bi dis cikmis yeni amilyattan cikdigi icin cok korkuyo ve doktora gitmeye ikna edemiyorum panik yapdim cok asiri sut iciyor acaba ondan kaynaklanabilirmi sasirdim kaldim