Arama

Kulağa su kaçtığında ne yapmak gerekir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Haziran 2016 Gösterim: 182.455 Cevap: 125
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim kulağım da dolgunluk hissi var doktora gittim çok güzel baktı ama hiç bişeyimin olmadığını söledi sadece biraz sinizit akıntısı olduğunu söledi kulağım aniden açılıp kapanıyo bu durumdan çok rahatsızım daha öncede su kaçmıştı ne yapacağımı sasırdım doktorda fayda etmedi ya bana cevap yazın lütfen ne yapmam lazım
Sponsorlu Bağlantılar
edd97 - avatarı
edd97
Ziyaretçi
20 Aralık 2009       Mesaj #12
edd97 - avatarı
Ziyaretçi
tek ayağım üstünde zıpladım ve 15 saniye sürmedi 3-4 saniye sürdü belkide teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kulaga kacan su nasil cikarilir

kulağıma su kaçtı galiba çınlamalar oluyor hışır hışır sesler geliyor ne yapmam gerekiyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kulaga su kacmasi nasil cikarilir

banyo yaparkenkulama su kacti elimle denedim ama ise yaramadi sonra yan tarafima yattim olmadi tek ayak ustunde zipladim olmadi butun gece kulagimin ustune yattim malesef hahl ayni durumdayim ve cok rahatsiz ediyor agri yapiyor az duyuyorum kafama agri yapiyor lutfen beni bilgilendirin tesekkurler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Nisan 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
DRY EARS isminde bir sprey var.Gerçekten mükemmel bir kaç dk içinde kulaktaki suyu uçuruyor.Eczanelerde bulabilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mayıs 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tek ayak üstünde zıplamak gerçekten çok iyimiş hemen çıktı ama ard arda zıplayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
havuza dalarken kulagıma su kaçtı ve kafama hafifce vurunca sanki kafamın içinde balon varmıs gibi bir ses çıkıyo . bunu nasıl çıkartabilrim ?
kompetankedi - avatarı
kompetankedi
VIP Bir Dünyalı
13 Haziran 2010       Mesaj #18
kompetankedi - avatarı
VIP Bir Dünyalı
Tek ayak uzerı yani su kaçmış ne tarafta ise kulak o tarafın ayağının uzerinde diz kapaklarınızı kırmadan esnetmeden zıplamak devamlı ayakları esnetirseniz sonuç alamazsınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Haziran 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tek ayak üstünde zıpladım felan filan ama hiçbir işe yaramı lütfen cevap yazın çok kötüyüm .. :'(
allyk - avatarı
allyk
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #20
allyk - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar tek ayak üstünde zıpladım felan filan ama hiçbir işe yaramı lütfen cevap yazın çok kötüyüm .. :'(

ya bende yaptım bi sonuç yok Msn Happy ama bende su kaçalı 2 gün falan oldu Msn Grin ama su kurumuyorda kardeşim Msn Grin en iyisi doktor ( bende ağrı falan yok sadece duymada biraz sorunvar)