Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bilgisayarıma nasıl java yüklerim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda .... tarafından 9 Aralık 2008 (16:33) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
7043 kez görüntülenmiş, 9 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Aralık 2010 (19:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 9 Aralık 2008, 16:33

#1 (link)
....
Ziyaretçi
.... - avatarı
bn limewireyi yüklemeye çalışıorum. tam pc ye inio snra java yüklemeniz qerekio dio bnde yükle diorum o internet sayfasını açıorum, Java yazılımını bilgisayarınıza otomatik olarak yüklemeye çalışırken bir hatayla karşılaştık. diyo ?? nasıl limewireyi yükleyebilirim ??=(
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

o yazı otomatik olarak yükleme kolay lığı içindir. eğer otomatik olarak yükleyemiyorsanız. manuel olarakta java yükleyebilirsiniz.. zaten orada ''elle kur'' diye bir seçenek çıkması gerekir karşınıza. elle kurun javayı..eğer yükleyemezsiniz buraya geri bildirimde bulunun.. iyi bayramlar

ayrıca linki inceleyiniz.
Benzer Konular: Etiketler:
  • bilgisayarima java yukleyemiyorum
  • bilgisayarima javayi nasil yuklerim
  • java nasil yuklenir
  • javayi nasil yuklerim
  • jawa nasil yuklenir
Rapor Et
Reklam
Eski 9 Aralık 2008, 16:50

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
o yazı otomatik olarak yükleme kolay lığı içindir. eğer otomatik olarak yükleyemiyorsanız. manuel olarakta java yükleyebilirsiniz.. zaten orada ''elle kur'' diye bir seçenek çıkması gerekir karşınıza. elle kurun javayı..eğer yükleyemezsiniz buraya geri bildirimde bulunun.. iyi bayramlar

ayrıca linki inceleyiniz.
Rapor Et
Eski 9 Aralık 2008, 18:59

#3 (link)
Lord.iz
Ziyaretçi
Lord.iz - avatarı
Java Download for Windows XP/Vista/2000/2003 Offline
Rapor Et
Eski 21 Kasım 2009, 02:19

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
java neden yuklenmıyo kardeşim failed verıyo hep
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2010, 12:57

java hakkında lütfen yardım!!

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sorunum, javanın yüklenmemesi yüklesemde pc görmemesi yaklaşık 2 aydır düzeltemedim bana yardım edinn..
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2010, 15:48

java yükleyemiyorum. yardım!

#6 (link)
ayçaaa
Ziyaretçi
ayçaaa - avatarı
javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..
Rapor Et
Eski 27 Eylül 2010, 16:12

#7 (link)
_RoSe_
Ziyaretçi
_RoSe_ - avatarı
Alıntı:
ayçaaa adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..

sorun pc de ola bilir bir temiz format yapin tekrar kurun jawayi eminim olacaktir cünki bayadir ugrasmisiniz bir jawa icin formatmi yapilirmi ya derseniz oda sizin görusunuz derim cünki jawa öyle kurulmuyacak bir buyuk program degil benim görusum bu arkadasim
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2010, 18:09

#8 (link)
angeleus_gs
Ziyaretçi
angeleus_gs - avatarı
ne olur biri bana yardım etsinnn java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yok ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2010, 18:16

#9 (link)
Never Say Never Agaın
asla_asla_deme - avatarı
Alıntı:
angeleus_gs adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ne olur biri bana yardım etsinnn java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yok ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen

Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin
Rapor Et
Eski 17 Aralık 2010, 19:54

#10 (link)
angeleus_gs
Ziyaretçi
angeleus_gs - avatarı
Alıntı:
asla_asla_deme adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin
onu da denedim, ama olmuyor. her defasında aynı hatayı alıyorum nod 32yı devre dısı bırakıp denedım, virüs taraması yaptım belki bir arıza vardır diye,o da değil
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.198 saniyede (72.61% PHP - 27.39% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:49
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi