Arama

Bilgisayarıma nasıl java yüklerim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Aralık 2010 Gösterim: 9.290 Cevap: 9
.... - avatarı
....
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #1
.... - avatarı
Ziyaretçi
bn limewireyi yüklemeye çalışıorum. tam pc ye inio snra java yüklemeniz qerekio dio bnde yükle diorum o internet sayfasını açıorum, Java yazılımını bilgisayarınıza otomatik olarak yüklemeye çalışırken bir hatayla karşılaştık. diyo ?? nasıl limewireyi yükleyebilirim ??=(
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
o yazı otomatik olarak yükleme kolay lığı içindir. eğer otomatik olarak yükleyemiyorsanız. manuel olarakta java yükleyebilirsiniz.. zaten orada ''elle kur'' diye bir seçenek çıkması gerekir karşınıza. elle kurun javayı..eğer yükleyemezsiniz buraya geri bildirimde bulunun.. iyi bayramlar

Sponsorlu Bağlantılar
ayrıca linki inceleyiniz.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
o yazı otomatik olarak yükleme kolay lığı içindir. eğer otomatik olarak yükleyemiyorsanız. manuel olarakta java yükleyebilirsiniz.. zaten orada ''elle kur'' diye bir seçenek çıkması gerekir karşınıza. elle kurun javayı..eğer yükleyemezsiniz buraya geri bildirimde bulunun.. iyi bayramlar

Sponsorlu Bağlantılar
ayrıca linki inceleyiniz.
Quo vadis?
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
9 Aralık 2008       Mesaj #3
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
java neden yuklenmıyo kardeşim failed verıyo hep
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Eylül 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sorunum, javanın yüklenmemesi yüklesemde pc görmemesi yaklaşık 2 aydır düzeltemedim bana yardım edinn..
ayçaaa - avatarı
ayçaaa
Ziyaretçi
27 Eylül 2010       Mesaj #6
ayçaaa - avatarı
Ziyaretçi
javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..
_RoSe_ - avatarı
_RoSe_
Ziyaretçi
27 Eylül 2010       Mesaj #7
_RoSe_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ayçaaa adlı kullanıcıdan alıntı

javayla açılan oyunlar iki aydır açılmıyor javayı kaldırıp yeniden defalarca kurdum olmadı geri yüklemede 2 ay öncesine olmuyor yardımlarınızı bekliyorum..

sorun pc de ola bilir bir temiz format yapin tekrar kurun jawayi eminim olacaktir cünki bayadir ugrasmisiniz bir jawa icin formatmi yapilirmi ya derseniz oda sizin görusunuz derimMsn Grin cünki jawa öyle kurulmuyacak bir buyuk program degil benim görusum bu arkadasimMsn Happy
angeleus_gs - avatarı
angeleus_gs
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #8
angeleus_gs - avatarı
Ziyaretçi
ne olur biri bana yardım etsinnn Msn Sad java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yokMsn Sad ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen Msn SadMsn SadMsn Sad
asla_asla_deme - avatarı
asla_asla_deme
VIP Never Say Never Agaın
17 Aralık 2010       Mesaj #9
asla_asla_deme - avatarı
VIP Never Say Never Agaın
Alıntı
angeleus_gs adlı kullanıcıdan alıntı

ne olur biri bana yardım etsinnn Msn Sad java kurmaya çalışıyorum ama sureklı olarak 1305 kodlu hatayı alıyorum. "error reading from file C:/Users/Kullanıcı/AppData/LocalLow/Sun/Java/jre1.6.0_23/jre1.6.0_23.msi. verify that file exists and that you can access it" mesajı cıkıyor retry diyorum yine aynı hataya dönüyor. cancel diorum kurulumu iptal ediyor. program ekle kaldırda java yok, perfect unistall programıyla kaldırmayı denedim, ordada bulunamadı bir dosya. c diskindeki program filestan aradım taradım hiçbir şekilde javayla alakalı bir dosya şu bu yokMsn Sad ne yapacagım ben ne olur yardım edin, lütfen lütfen lütfen Msn SadMsn SadMsn Sad

Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin
Şeytan Yaşamak İçin Her Şeyi Yapar....
angeleus_gs - avatarı
angeleus_gs
Ziyaretçi
17 Aralık 2010       Mesaj #10
angeleus_gs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
asla_asla_deme adlı kullanıcıdan alıntı

Yükleme paketini, manuel indirme sayfasından çevrimdışı olarak indirip yüklemeyi deneyin

onu da denedim, ama olmuyor. her defasında aynı hatayı alıyorum Msn Sad nod 32yı devre dısı bırakıp denedım, virüs taraması yaptım belki bir arıza vardır diye,o da değil Msn Sad