Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 10 Aralık 2008 (19:30) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
120259 kez görüntülenmiş, 76 cevap yazılmış ve son mesaj 11 Ağustos 2012 (03:23) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.20  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Eylül 2009, 02:48

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Eylül 2009, 14:01

#12 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini
Rapor Et
Eski 13 Eylül 2009, 14:09

#13 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...
Alıntı:

msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 20 Ekim 2009, 13:28

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
localmls dosyası altında depolanır günlükleriniz...
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 19:37

#15 (link)
junyur
Ziyaretçi
junyur - avatarı
msn kayıtlarına ulaşmak istiyorum nasıl
Rapor Et
Eski 11 Kasım 2009, 18:46

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yha sohbet günlüklerimi nerden bulabilirim cok acilllllllllll
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2009, 20:13

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar bi şey sorucam benim sohbet günlüklerim doldu bn alınan dosyalarıma bakıyorum orda yok mesela şimdi kasım ayındayız ya ben arkadaşlarımla bişeyler konuşmuşum ama kasım ayında son konuştuklarımı göstermiyo
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2009, 09:08

Msn plus olmadan sohbet geçmişini bulma.. Yardımcı Olurmusunuz?

#18 (link)
buraktoraman
Ziyaretçi
buraktoraman - avatarı
Arkadaşlar msn plus olmadan ileti geçmişi bilgisayara kaydedilir mi? Bazı forumlarda Araçlar/Seçenekler/İletiler oradan da görüşmelerimin geçmişini otamatik olarak sakla butonunu aktif hale getirin demişler. Ama ben konuşmayı yaptığım sırada bu menü aktif halde değildi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2009, 12:11

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2009, 12:31

#20 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: bicirik1234 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 17
Son Mesaj: 3 Kasım 2012 17:00
Gönderen: necmi67 Forum: MSN Messenger Türkiye Forumları
Cevap: 3
Son Mesaj: 8 Temmuz 2011 17:10
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 13 Nisan 2010 11:48
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 8
Son Mesaj: 2 Mart 2010 02:10
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.174 saniyede (71.65% PHP - 28.35% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 09:52
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi