Arama

MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 138.015 Cevap: 77
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #13
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...

Alıntı

msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
localmls dosyası altında depolanır günlükleriniz...
junyur - avatarı
junyur
Ziyaretçi
1 Kasım 2009       Mesaj #15
junyur - avatarı
Ziyaretçi
msn kayıtlarına ulaşmak istiyorum nasıl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha sohbet günlüklerimi nerden bulabilirim cok acilllllllllll
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Kasım 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar bi şey sorucam benim sohbet günlüklerim doldu bn alınan dosyalarıma bakıyorum orda yok mesela şimdi kasım ayındayız ya ben arkadaşlarımla bişeyler konuşmuşum ama kasım ayında son konuştuklarımı göstermiyo
buraktoraman - avatarı
buraktoraman
Ziyaretçi
15 Kasım 2009       Mesaj #18
buraktoraman - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn plus olmadan ileti geçmişi bilgisayara kaydedilir mi? Bazı forumlarda Araçlar/Seçenekler/İletiler oradan da görüşmelerimin geçmişini otamatik olarak sakla butonunu aktif hale getirin demişler. Ama ben konuşmayı yaptığım sırada bu menü aktif halde değildi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
20 Kasım 2009       Mesaj #20
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.