Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir02:48, 10 Eylül 2009 
MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...
Cevap
Misafir14:01, 13 Eylül 2009 
msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini
Cevap
fadedliver14:09, 13 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
MSN PULUS KULLANNMIYORUM AMA MSN DE KONUSMAM VAR VE BANA ACİL LAZIM ONU NASIL BULABİLİRİM...
msn sohbet günlüklerimi nasil okuya bilirim bu zamana kadar konusdugum sohbet günlüklerini
Ek 17123

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Cevap
Misafir13:28, 20 Ekim 2009 
localmls dosyası altında depolanır günlükleriniz...
Cevap
junyur19:37, 1 Kasım 2009 
msn kayıtlarına ulaşmak istiyorum nasıl
Cevap
Misafir18:46, 11 Kasım 2009 
yha sohbet günlüklerimi nerden bulabilirim cok acilllllllllll
Cevap
Misafir20:13, 14 Kasım 2009 
ya arkadaşlar bi şey sorucam benim sohbet günlüklerim doldu bn alınan dosyalarıma bakıyorum orda yok mesela şimdi kasım ayındayız ya ben arkadaşlarımla bişeyler konuşmuşum ama kasım ayında son konuştuklarımı göstermiyo
Cevap
buraktoraman09:08, 15 Kasım 2009 
Arkadaşlar msn plus olmadan ileti geçmişi bilgisayara kaydedilir mi? Bazı forumlarda Araçlar/Seçenekler/İletiler oradan da görüşmelerimin geçmişini otamatik olarak sakla butonunu aktif hale getirin demişler. Ama ben konuşmayı yaptığım sırada bu menü aktif halde değildi. Yardımcı olursanız sevinirim.
Cevap
Misafir12:11, 20 Kasım 2009 
ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!
Cevap
fadedliver12:31, 20 Kasım 2009 
ya arkadaşlar sohbet güzlükleri paylaşılan günlükler falan onları biliyorum da ben bilgisayardan belgelerime girdiğimde hiçbirşey yok sadeec paylaşılan müzükler paylaşılan rsimler falan var. ben sohbet günlüklerinin nerde olduğunu soruyorum!
Ek 17123

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları