Arama

MSN'de sohbet günlüklerinin kayıtları nerede tutuluyor?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 137.951 Cevap: 77
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
vista kullanıyorum msn plus kullanmıyorum acaba sohbet günlüklerim tutuluyormudur? tutuluyorsa nerede bulabilirim? şimdiden tşk ederim
EN İYİ CEVABI KisukE UraharA verdi
Alıntıdaki Ek 17123

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

Sponsorlu Bağlantılar
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
10 Aralık 2008       Mesaj #2
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ad:  plus.JPG
Gösterim: 5955
Boyut:  38.4 KB

Bu seçeneği işaretlemişseniz sohbet günlükleriniz "Belgelerim > Sohbet Günlüklerim" veya "C:\Documents and Settings\Burak XX\Belgelerim\Sohbet Günlüklerim" dosyasında kayıt altında tutuluyorlardır.

Sponsorlu Bağlantılar
Gerçekçi ol imkansızı iste...
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
10 Aralık 2008       Mesaj #3
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
Peki MSN Araçlar-Seçenekler >> İLetiler penceresinde "ileti geçmişi" satırında Görüşmelerimin geçmişini otomatik olarak sakla" seçeneğinin başındaki kutucuk işaretli mi? Zaten işaretli mi değil mi diye baktığınızda işaretli olduğunu görürseniz, orada zaten ileti geçmişlerinin nereye kaydedildiğini de tespit edersiniz.

Bunun haricinde MSN Discovery programı kullanıyor musunuz? Zira bu program da ileti geçmişlerini otomatik olarak saklamanıza olanak tanır .
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
25 Ocak 2009       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben msn konuştuklarımla neler görüştüğüm nerden bulacağımı
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
29 Mart 2009       Mesaj #5
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi?
daMLa- - avatarı
daMLa-
Ziyaretçi
3 Nisan 2009       Mesaj #6
daMLa- - avatarı
Ziyaretçi
Selam benim sorum şu; sohbet günlükleri nerede saklanır ve başka bir isimle kaydedilebilir mi? ??????????????????????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

sohbet günlükleri nerde

bende merak ediyorum
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
31 Ağustos 2009       Mesaj #8
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende merak ediyorum

Alıntı
KisukE UraharA adlı kullanıcıdan alıntı

Alıntıdaki Ek 17123

.Messenger/Araçlar/İletiler'den günlüklerinizin nereye kaydedidiğini öğrenebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben msn plus kullanıyorum iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanında işareti kaldırıyom ama yinede kaydoluyo msn plusu kaldırmadan iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

mrb ben msn plus kullanıyom iletilerimin geçmişini otomatik olarak sakla yazısının yanındaki işareti kaldırıyom ama msn plus kullandığım için kaydoluyo msn plusu silmeden iletilerimin kaydolmaması için ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim
Son düzenleyen Misafir; 5 Eylül 2009 12:33 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha babam bnm sohbet günlüğümü takip edio ama etmesini istemiom napabilirim lütfen yardım edin yha /*^^ACİL^^*/