Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Aralık 2008 (17:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
15629 kez görüntülenmiş, 119 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Nisan 2014 (16:10) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.29  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Şubat 2010, 16:54

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben lise 1 e gidiyorum 8 tane 1 im war 2. dönem tşkkür alabilirmiyimmm
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Şubat 2010, 16:55

#12 (link)
_KleopatrA_
Ziyaretçi
_KleopatrA_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben lise 1 e gidiyorum 8 tane 1 im war 2. dönem tşkkür alabilirmiyimmm
2.dönem notlarınız teşekkür alacak ortalamadaysa tabikide alabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 11 Şubat 2010, 13:21

#13 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sen 3 tane 0 rı nasıl yaptın yaa insallah düzeltin ama biraz zor gibi
Rapor Et
Eski 22 Şubat 2010, 11:05

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bencede en doğrusu herzaman korkuyu yenmektir korkuyu yendiğimiz zaman başarıya herzaman ulaşırız.
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 17:37

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bn 9. sınıftayım 1. dönem okuluma alışamadım die okul deiştirdim orda notlarım dşmüştü ama en azından bi teşekkür aldım ama yeni okulumda 3 tane 1im var iyicee kötüye gidio herşey ve ders çalışamıorm yani içimden hiç gelmio ve yapmıorm da off ne ne yapıcam bn ya...
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 18:14

#16 (link)
ener
Ziyaretçi
ener - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bn 9. sınıftayım 1. dönem okuluma alışamadım die okul deiştirdim orda notlarım dşmüştü ama en azından bi teşekkür aldım ama yeni okulumda 3 tane 1im var iyicee kötüye gidio herşey ve ders çalışamıorm yani içimden hiç gelmio ve yapmıorm da off ne ne yapıcam bn ya...
Arkadaş çevrenizin önemi çok büyük eğer samimi olduğunuz arkadaşlarınız da derslere önem vermiyorsa onlardan etkilenmiş olabilirsiniz yada kafanıza taktığınız bazı sorunlar olabilir bunu en iyi siz bilirsiniz ders çalışmayı oyun haline getirebilirsiniz yada bir arkadaşınızla yarış haline getirebilirsiniz bide böyle deneyin ben eminimki düzelir
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 19:14

derslerin için

#17 (link)
ödevci_00
Ziyaretçi
ödevci_00 - avatarı
günde en az 100-150 soru çözmelisin.Aklına bir soru takıldığında çekinmeden öğretmenine sormalısın.derste yanlış yaparmıyım diye düşünmeden öğretmenin sorduğu sorulara parmak kaldırmalısn
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 19:33

#18 (link)
sessizprenses
Ziyaretçi
sessizprenses - avatarı
bilgisayar oynama ,konu tekrarları çok önemli,ders derste öğrenilir.

test çöz tekraar yap
Son Düzenleyen sessizprenses; 17 Mayıs 2010 @ 19:35. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 17 Mayıs 2010, 20:54

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hocalarla ahbap ol ödevleri sabah vaktin olursa yap dersi derste çok iyi dinle konuşanları sustur veya dinleme emin ol giderek düzelir sınavlardan öncede deftere bi bak bi kağıda formülleri yaz veya önemli noktaları benim 8 de mat 2 di şimdi 5 takdir aldım kesin dene bi de çok strese girme sınav var falan diye sınavda kafan karışır
Rapor Et
Eski 22 Mayıs 2010, 23:42

offf

#20 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben anadolu lisesine gidiorum ama derslerim ilk dönem güzeldi şimdi ise hepsi 1 ve 0 ne yapacgımı bilemiorum okulun kapanmasına da çok az kaldı ne yapmalıyım yaa annem kanser haastası onuda uzmek ıstemorum ne yapmam gerkertigine de bilmiorum lütfen bir yol gösterinn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: esolos Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Nisan 2013 12:50
Gönderen: punk cadı Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 22 Mart 2011 22:40
Gönderen: kahinx0 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 1 Şubat 2011 00:18
Gönderen: Byn_PesimiSt_ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Temmuz 2010 18:14
Gönderen: aayardımpls Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Mart 2009 22:22
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (66.16% PHP - 33.84% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 08:55
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi