Masaüstü Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim?
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir15:54, 25 Mayıs 2010 
ben 9 a gidiorum ya en zor sınıf 9.sınıf arkadaşlar 9.sınıfı geçin her sınıfı geçersiniz (tabi benim fikrimbu) ben derslerimi takmayan kavgacı bir çocuktum 2 3 kez disipline gitmekten kurtuldum ama artık akıllandım ders çalışıyorum zayıf sayımı 4 e düşürdüm 1 zayıf daha verirsem sınıfı geçerim ama başarılı olmak için İLK ÖNCE Bİ DERS PROGRAMI HAZIRLIYICAKSIN SONRA HER GÜN SADECE 2 SAATİNİ ÇOK SIKILIRSAN 1,5 SAATİNİ HARCIYCAKSIN DERSLERİNİ TEKRAR EDİCEKSİN ÖDEVİNİ YAPICAKSIN VE HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ Bİ GÜN SONRAKİ DERSLERE ÖN HAZIRLIK YAPICAKSIN SINAVDA KENDİNİ FAZLA KASMIYCAKSIN EĞER SERSERİ GRUBUNDANSAN KENDİNE YENİ BİR YER SEÇİP TEKBAŞINA OTURUCAKSIN BU DEMEK DEĞİLKİ ARKADAŞININ BİR MEVZUSU OLDUĞUNDA ONU SATACAKSIN ARADA BİRDE ÇALIŞKAN ÖĞRENCİLERDEN BAZI KONULARDA YARDIM ALACAKSIN HOCAYA YAĞ ÇEKMEK İÇİN HOCADANDA YARDIM ALABİLİRSİN BUNU DENERSEN ORTA DERECEYLE SINIFINI GEÇERSİN AMA YOK BEN İNEK OLUP TAKDİR ALICAM DERSEN O DA SENİN SEÇİMİN
Cevap
Misafir18:49, 15 Ağustos 2010 
Ben 8 inci sınıfa geçtım ve 6 sınıf sbs puanım 214 7 sınıf sbs puanım 191 8 de bilmiyorum ama nasıl düzelir derslerim
Cevap
Misafir15:53, 7 Ekim 2010 
benim dersim 5.sııfta iyiydi 6.sınıfa eçtim kötü
Cevap
Misafir13:32, 1 Aralık 2010 
slm arkadaşlar bendelise1 gidiyrdm 2.dönemde trek zayıfım vardı lise 2yegidiyordumşimdi odersi görmüyoz ama nsıl dersten kalacamveya dersi nasıl düzewltebiliri?
Cevap
Misafir14:00, 1 Aralık 2010 
benim 1 tane 4 üm varr nasıl geçecemm ondan oda beden eğitimi offfffff
hareketleri süper yapyom ama hocayla laf kavgası yaptığım için 4 verdi çokkkkkkk ... sinirliyimm
Cevap
Misafir23:22, 15 Aralık 2010 
benim 8 tane birim var geçen sene çok çalışkandım ama bu sene sınıfa alışamadım ne yapmalıyım yaa ben sınıfta kalırsam okutmayacaklar beni
Cevap
Misafir16:13, 20 Aralık 2010 
gençler ben 8 e gidiyorum hiç belgesiz geçmedim hep taktir teşekkür ama öyle ahımşahım bi ders de çalışmıyordum hele ki geçen sene ama yine de park kaldırdığımdan ve performans ödevleriyle düzeldi sizde 1 niz mi var dert etmeyin
1. performans ödeviniz dudak uçuklatsın
2.parmak kaldırın
3. yağcılık yapın
ßß
Cevap
Misafir18:25, 24 Aralık 2010 
ben 9. sınıfa gidiyorum ve 11 tane zayıfım var nasıl düzeltebilirim? lütfen helpful...
Cevap
Misafir19:36, 28 Aralık 2010 
ya benm derslerm cok iyi ama daha da iyi olması için ne yapmalıyım mesela gunde kac saat ders ? kaç soru ?
Cevap
Misafir15:53, 29 Aralık 2010 
off cok canım sıkılıyor ben daha 6. sınıftayım geçen yıl notlarım 85 aşşagı deildi şimdi ise 4 tane dördüm var diğirleri beş ama nolur bişey yazın cok korkuyorum arkadaşlarım bu yılki çevrem cok kotü bana bişey yazın annem bana cok kızı yor üstelik 3 tane var birini düzelticem zannediyor off lütfen bana yardm edin aysu...
Cevap
123 45...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları