Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Aralık 2008 (17:14) tarihinde açılmıştır.
25456 kez görüntülenmiş, 125 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Kasım 2014 (15:39) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 25 Mayıs 2010, 15:54

hakan

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
ben 9 a gidiorum ya en zor sınıf 9.sınıf arkadaşlar 9.sınıfı geçin her sınıfı geçersiniz (tabi benim fikrimbu) ben derslerimi takmayan kavgacı bir çocuktum 2 3 kez disipline gitmekten kurtuldum ama artık akıllandım ders çalışıyorum zayıf sayımı 4 e düşürdüm 1 zayıf daha verirsem sınıfı geçerim ama başarılı olmak için İLK ÖNCE Bİ DERS PROGRAMI HAZIRLIYICAKSIN SONRA HER GÜN SADECE 2 SAATİNİ ÇOK SIKILIRSAN 1,5 SAATİNİ HARCIYCAKSIN DERSLERİNİ TEKRAR EDİCEKSİN ÖDEVİNİ YAPICAKSIN VE HEPSİNDEN ÖNEMLİSİ Bİ GÜN SONRAKİ DERSLERE ÖN HAZIRLIK YAPICAKSIN SINAVDA KENDİNİ FAZLA KASMIYCAKSIN EĞER SERSERİ GRUBUNDANSAN KENDİNE YENİ BİR YER SEÇİP TEKBAŞINA OTURUCAKSIN BU DEMEK DEĞİLKİ ARKADAŞININ BİR MEVZUSU OLDUĞUNDA ONU SATACAKSIN ARADA BİRDE ÇALIŞKAN ÖĞRENCİLERDEN BAZI KONULARDA YARDIM ALACAKSIN HOCAYA YAĞ ÇEKMEK İÇİN HOCADANDA YARDIM ALABİLİRSİN BUNU DENERSEN ORTA DERECEYLE SINIFINI GEÇERSİN AMA YOK BEN İNEK OLUP TAKDİR ALICAM DERSEN O DA SENİN SEÇİMİN
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 15 Ağustos 2010, 18:49

yardımcı olun

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Ben 8 inci sınıfa geçtım ve 6 sınıf sbs puanım 214 7 sınıf sbs puanım 191 8 de bilmiyorum ama nasıl düzelir derslerim
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2010, 15:53

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim dersim 5.sııfta iyiydi 6.sınıfa eçtim kötü
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2010, 13:32

yılmaz

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaşlar bendelise1 gidiyrdm 2.dönemde trek zayıfım vardı lise 2yegidiyordumşimdi odersi görmüyoz ama nsıl dersten kalacamveya dersi nasıl düzewltebiliri?
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2010, 14:00

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim 1 tane 4 üm varr nasıl geçecemm ondan oda beden eğitimi offfffff
hareketleri süper yapyom ama hocayla laf kavgası yaptığım için 4 verdi çokkkkkkk ... sinirliyimm
Rapor Et
Eski 15 Aralık 2010, 23:22

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim 8 tane birim var geçen sene çok çalışkandım ama bu sene sınıfa alışamadım ne yapmalıyım yaa ben sınıfta kalırsam okutmayacaklar beni
Rapor Et
Eski 20 Aralık 2010, 16:13

#27 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gençler ben 8 e gidiyorum hiç belgesiz geçmedim hep taktir teşekkür ama öyle ahımşahım bi ders de çalışmıyordum hele ki geçen sene ama yine de park kaldırdığımdan ve performans ödevleriyle düzeldi sizde 1 niz mi var dert etmeyin
1. performans ödeviniz dudak uçuklatsın
2.parmak kaldırın
3. yağcılık yapın
ßß
Rapor Et
Eski 24 Aralık 2010, 18:25

#28 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 9. sınıfa gidiyorum ve 11 tane zayıfım var nasıl düzeltebilirim? lütfen helpful...
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2010, 19:36

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya benm derslerm cok iyi ama daha da iyi olması için ne yapmalıyım mesela gunde kac saat ders ? kaç soru ?
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2010, 15:53

#30 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
off cok canım sıkılıyor ben daha 6. sınıftayım geçen yıl notlarım 85 aşşagı deildi şimdi ise 4 tane dördüm var diğirleri beş ama nolur bişey yazın cok korkuyorum arkadaşlarım bu yılki çevrem cok kotü bana bişey yazın annem bana cok kızı yor üstelik 3 tane var birini düzelticem zannediyor off lütfen bana yardm edin aysu...
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: stoll81 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 11
Son Mesaj: 10 Ekim 2014 12:07
Gönderen: esolos Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Nisan 2013 12:50
Gönderen: punk cadı Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 22 Mart 2011 22:40
Gönderen: Byn_PesimiSt_ Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 6 Temmuz 2010 18:14
Gönderen: aayardımpls Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Mart 2009 22:22
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.152 saniyede (63.92% PHP - 36.08% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 10:23
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi