Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir? - Sayfa 11

Gösterim: 382733 | Cevap: 586
  • hoparlor ses gelmiyor
  • hoparlorden ses cikmiyor
  • hoparlorden ses gelmiyor
Misafir
16 Nisan 2010 11:59   |   Mesaj #102   |   
Ziyaretçi

ouff

nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa
fadedliver
16 Nisan 2010 12:07   |   Mesaj #103   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa

Kasada bulunan jaklardan birine takın.Renkleri belirlide olabilir.
KaNKaWaReZ bu mesajı beğendi.
wolfpack
22 Nisan 2010 14:15   |   Mesaj #104   |   
Ziyaretçi
size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti başlat yzanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı ya zat siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılaca ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
wolfpack
23 Nisan 2010 06:44   |   Mesaj #105   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar bunların hepsi havaciva gelin siz beni dinleyin hadi bakim(size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat yazanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı yazar siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılacak ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
Misafir
23 Nisan 2010 21:31   |   Mesaj #106   |   
Ziyaretçi

bilgisayardan ses gelmiyor lütfen yardımcı olun banaaaa!!!!!

ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!
Misafir
24 Nisan 2010 19:14   |   Mesaj #107   |   
Ziyaretçi
benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.
alooo
27 Nisan 2010 14:15   |   Mesaj #108   |   
Ziyaretçi
aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...
27 Nisan 2010 20:11   |   Mesaj #109   |   
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP Özel Üye-VIP
Ankara
3096
701 mesaj
Alıntı

ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!

Alıntı

benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.

Alıntı
alooo adlı kullanıcıdan alıntı

aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...

Başlat / Çalıştır / Dxdiag / "Ses" Sekmesine Gelin Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Gözden Geçirin
Misafir
30 Nisan 2010 19:43   |   Mesaj #110   |   
Ziyaretçi
yaa benim de hoparlörden ses gelmiyo düne kadar çalışıyordu bugün ses gelmiyo ne yapabilirim yardım edinnnn
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir? Konusuna Benzer Konular

Etiketler:
  • hoparlor ses gelmiyor
  • hoparlorden ses cikmiyor
  • hoparlorden ses gelmiyor
Bilgisayarımdan ses gelmiyor sebebi nedir?
Gönderen: ufk_map Forum: Soru-Cevap
Cevap: 109
Son Mesaj: 20 Temmuz 2015 15:14
Cevap: 1
Son Mesaj: 30 Mayıs 2015 23:39
Cevap: 0
Son Mesaj: 17 Ocak 2013 18:59
Bilgisayarımdan sürekli ses gelmesinin sebebi ne olabilir?
Gönderen: bermuda canavar Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 25 Şubat 2012 01:14
Cevap: 0
Son Mesaj: 21 Ekim 2011 16:32
Sayfa 0.360 saniyede 10 sorgu ile oluşturuldu