PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir?
İlk...91011 121321...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir16:20, 15 Nisan 2010 
hopörler takılı ama ses gelmiyo
Cevap
Misafir11:59, 16 Nisan 2010 
nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa
Cevap
fadedliver12:07, 16 Nisan 2010 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa
Kasada bulunan jaklardan birine takın.Renkleri belirlide olabilir.
Cevap
wolfpack14:15, 22 Nisan 2010 
size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti başlat yzanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı ya zat siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılaca ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
Cevap
wolfpack06:44, 23 Nisan 2010 
arkadaşlar bunların hepsi havaciva gelin siz beni dinleyin hadi bakim(size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat yazanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı yazar siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılacak ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
Cevap
Misafir21:31, 23 Nisan 2010 
ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!
Cevap
Misafir19:14, 24 Nisan 2010 
benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.
Cevap
alooo14:15, 27 Nisan 2010 
aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...
Cevap
KaNKaWaReZ20:11, 27 Nisan 2010 
ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!
benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.
alooo adlı kullanıcıdan alıntı:
aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...

Başlat / Çalıştır / Dxdiag / "Ses" Sekmesine Gelin Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Gözden Geçirin
Cevap
Misafir19:43, 30 Nisan 2010 
yaa benim de hoparlörden ses gelmiyo düne kadar çalışıyordu bugün ses gelmiyo ne yapabilirim yardım edinnnn
Cevap
İlk...91011 121321...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
İsim:
Doğrulama