Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda parlak52 tarafından 12 Aralık 2008 (17:10) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
350717 kez görüntülenmiş, 582 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Ağustos 2014 (21:09) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.31  |  Oy Veren: 49      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 15 Nisan 2010, 16:20

soru

#101 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hopörler takılı ama ses gelmiyo
Rapor Et
Reklam
Eski 16 Nisan 2010, 11:59

ouff

#102 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa
Rapor Et
Eski 16 Nisan 2010, 12:07

#103 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

nolur yardim edin kablolari nasi takicam acba yhaa
Kasada bulunan jaklardan birine takın.Renkleri belirlide olabilir.
Rapor Et
Eski 22 Nisan 2010, 14:15

#104 (link)
wolfpack
Ziyaretçi
wolfpack - avatarı
size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti başlat yzanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı ya zat siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılaca ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
Rapor Et
Eski 23 Nisan 2010, 06:44

#105 (link)
wolfpack
Ziyaretçi
wolfpack - avatarı
arkadaşlar bunların hepsi havaciva gelin siz beni dinleyin hadi bakim(size en kısa yolunu söyliyim hiç boş yere yorulmayın bunu herkes yapabilir bilgisayarınıza realtek yüklü deilse yükleyin varsa zaten yüklemenize gerek yok beni sonuna kadar dinleyin denetim masasına girin sol üst köşede klasik görünüme geçine tıklayın yönetimsel araçlara girin hizmetlere girin
en aşağıda windows ses yazacak oraya bir kere tıklayın hafif sol üst köşede hizmet(yerel)in altında windows ses yazar altında hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat der eğer orada başlat yazarsa başlat butonuna basın başlatır eğer hizmeti durdur ve hizmeti yeniden başlat yazanlar bir şeye basmasın sonra windows ses e çift tılayın genel bölümünde başlangıç türüne gelin orada elle otomatik ve devre dışı yazar siz otomatiğe tıklayıp tamama basın ve herşeyi kapatın bilgisayarınızı yeniden başlatın açılırken sesi sonuna kadar açın emin olun açılacak ses ve aşağı sağdada sim gesini göreceksiniz ama realteki yükleyin herşeyide ALLAH 'tan belemeyin bir sorunuz olursa ben budayım dua larınızı bekliyorum hadi size kolay gelsin
Rapor Et
Eski 23 Nisan 2010, 21:31

bilgisayardan ses gelmiyor lütfen yardımcı olun banaaaa!!!!!

#106 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!
Rapor Et
Eski 24 Nisan 2010, 19:14

#107 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2010, 14:15

#108 (link)
alooo
Ziyaretçi
alooo - avatarı
aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...
Rapor Et
Eski 27 Nisan 2010, 20:11

#109 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:

ben bilgisayarımı daha yeni formatlattım herşeyi kuruldu hoparlörde çalışıyor gibi görünüyor ama çalışmıyor her yolu denedim ama olmadı. Sesdenetimini açtığımda uyarı geliyor uyarı aynen şöyle ; "etkin karıştırıcı aygıtı yok. Karıştırıcı aygıtı yüklemek için Denetim masası'na gidin, önce Yazıcılar ve diğer Donanım'ı sonrada donanım ekleyi tıklatın." burda yazanları yaptım başka şeyler denedim olmuyor bana kesin çözüm olacak bir yöntem sunun lütfeeeeeennnnnn!!!!!
Alıntı:

benim bilgisayardan da ses gelmiyor. herşeyini yaptım ama yinede gelmiyor. kablolar taktım çıkardım.herşeyini yükledim.
Alıntı:
alooo adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

aynen bendede aynı sorun var kulaklıkta ve hoparlörün kendısınden ses gelmıyor jak takıldı dıyor ...

Başlat / Çalıştır / Dxdiag / "Ses" Sekmesine Gelin Ses Driver Yüklü Olup Olmadığını Gözden Geçirin
Rapor Et
Eski 30 Nisan 2010, 19:43

#110 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa benim de hoparlörden ses gelmiyo düne kadar çalışıyordu bugün ses gelmiyo ne yapabilirim yardım edinnnn
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: ufk_map Forum: Soru-Cevap
Cevap: 106
Son Mesaj: 27 Temmuz 2014 03:42
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 18 Ocak 2014 19:57
Gönderen: asjlmf Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 17 Ocak 2013 18:59
Gönderen: bermuda canavar Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 25 Şubat 2012 01:14
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 21 Ekim 2011 16:32
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (69.13% PHP - 30.87% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 21:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi