PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Hoparlörden ses gelmiyor, sebebi ne olabilir?
İlk...10181920 212230...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir11:54, 21 Kasım 2010 
Hoparlörlerin ışığı yanıyor fakat ses gelmiyor nedeni ne olabilir sizce? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...
Cevap
Misafir21:00, 23 Kasım 2010 
arkadaşlar 70 w hoparlörü pc ye taktım ama ses çok az geliyo 8 w hoparlörü taktım 70 w dan daha fazla ses veriyo neden olabilir
Cevap
çanakkale23:52, 23 Kasım 2010 
merhaba arkadaşlar

benim 70 v hoparlörümü pc ye takıyorum çok az ses veriyo ama 8 v hoparlör takıyorum daha fala ses veriyo sebebi ne olabilir yardımınızzı bekliyorum
Cevap
Misafir22:19, 24 Kasım 2010 
hoparlörümden cızzzz diye ses geliyor.fakat internetten müzik dinlemek istediğimde ses gelmiyor.yardımlrınızı rica ediyorum
Cevap
Misafir11:24, 27 Kasım 2010 
benim bilgisayarımdanda ses gelmio kulaklıktan gelmio hoparlörden gelmio ve ses heryerden açık
Cevap
Misafir09:56, 4 Aralık 2010 
ya ses gelmiyor ne yapabilirim?
Cevap
Misafir15:40, 4 Aralık 2010 
bnmde aynı sorunm var ltfn yrdm edinnn..
Cevap
Misafir12:40, 5 Aralık 2010 
HOPERLER IŞIĞI YANMIYOR
Cevap
Misafir15:52, 6 Aralık 2010 
ya bendede ses gelmiyor ve şöyle diyor: etkin karıştırıcı aygıtı yok , karıştırıcı aygıtı yüklemek için denetim masasına gidin , önce yazıcılar ve diğer donanımı sonrada donanım ekleyi tıklatın dio ama yapamıorum lütfen yardımlarınızı beklerim
Cevap
Misafir16:23, 7 Aralık 2010 
arkadaslar önce Realtek AC 97 Audio programını indirin netten tüm ses kartlarıyla uyumludur. ardından ses yine cıkmıcaktır cogunda ve sunu yapın ardından olacak yaptım oldu. Denetim Masasından Ses Konusma ve Müzik Aygıtlarına girin ardından Ses Efekti ve Ses Aygıtlarına girin burdan yukarda yazılı olan Ses secenegine tıklayın ve hemen altında olan Varsayılan Aygıt secenegini tıklayın ve Realtek Audio yu secin olucaktır.
Cevap
İlk...10181920 212230...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama