Arama

Bebeklerde kaka sorunu neden olur? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 24 Ağustos 2014 Gösterim: 59.245 Cevap: 39
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde oğlum 5 aylık anne sütü alıyor 45 günlükken başladı kakasını yapmamaya hala kendi yapamıyor 5 güne bir fitille yaptırıyorum kan ve idrar tahlili yapıldı bir sorun yok doktorlar anne sütünden diyor ek gıda almaya başlayınca düzelecek dediler
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende hergün bir çay kaşığı saf zeytinyağı içiriyorum faydası olmadı bol bol alttan kokulu gaz çıkarıyor kokusu kaka yapamadığından onuda çıkaramasa hepten kötü o şekilde rahatlıyor biraz
Sponsorlu Bağlantılar
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
15 Ocak 2012       Mesaj #33
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Ne bekliyorsunuz arkadaşım insan sindirim yapınca mecburen oluşuyor.Ha ishal dersen o yediği birşeyden olabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tanıdığımız bir ebe hanım çocuk doymazsa kaka yapmaz dedi bebeğim 5 buçuk aylık bu zamana kadar fitille hep ben yaptırdım yoğurt, meyve püresi ve sebze çorbalarına başladım şimdi kendi yapıyor kucağınıza aldığınızda yanağınızı emiyorsa çocuk aç 5 aydan sonra deneyin derim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2012       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 aylık bebeğim 7 gündür kakasını yapmıyor ve gazını yaptığında çok kötü kokuyor ne yapmalıyım acaba?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 yaşındaki cocuğum 2 gündür kaka sını yapmıyor.bunun sebebi ne olabılır.ne yapmalıyım.? teşeklr.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mayıs 2012       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bebeyim 2 bucuk aylik kakasini yapamiyor iki gun oldu kabizlik mi bu yoksa ve nasil gecer
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mayıs 2012       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bebegim 5 gunluk kaka sorunu var yardimci olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2012       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb oglum 18 aylık bugun ılkkez sarı saman rengı kaka yaptı 3 kez bende korktum acaba bıseymı var dıye ıcden gelen bıseymı var dıye yoksa yedıklerıylemı alakalı cvp yazrsanız sevınırm tskler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2014       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler bebeğim 3 aylık sütüm yetmediği için 24 saat içinde 5 kez mama vereiyorum 120 cc fakat kaka yapmıyor 5 günde bir annem yaptırıyor sabun la ne yapmalıyım yardım edermisiniz.