Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 16

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.717 Cevap: 247
mhmmdkofi - avatarı
mhmmdkofi
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #151
mhmmdkofi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Siyah Cin adlı kullanıcıdan alıntı

kas yapmak istiyorsan illaki spor merkezi gerekmiyor doğal yollarlada yapabilir. bir kaç örnek vereyim

Sponsorlu Bağlantılar
ilk 10 şınav sonra 10 mekik 8 şınav 8 mekik 5 şınav 5 mekik 3 şınav 3 mekik ilk bu seviyede git sonra ağır bir şey bul ve onu kaldırıp indir sürekli sonra bacaklarını açabildiğin kadar hergün daha fazla açmaya çalış sonra hızlı hızlı daire oluşturan yumruklar at koşu yap barfkis yap yukarıda duran bir demire asıl ayakların yerden kesilsin ilk 10 saniye ayakların yerden kesili bekle ve sonra kendini yukarı doğru kaldır kafan demiri geçsin sonra yine aynısı ayaklarını yerden kes bu sefer 20 saniye böyle böyle dene sonra şınavda bayağı kendini geliştir ve artık parmak uclarınla cekmeye calıs ondada biraz geliştiğin zaman ilk 4 parmakla sonra 3 sonra 2 sonra 1 parmağa kadar indirmeye calıs sonra elinin içini aç sonra yumruk yap aç yumruk yap bunu yüz kere yap sonra yere yat ve bacaklarını havaya kaldıır bacaklarını değirmen gibi dairesel şekilde çevir sürekli sonra ayakta iken karnını ey ve kafanı bacaklarının arasına sokmaya calıs belini geliştir ama fazla zorlama alışır o yavaş yavaş aslında cok kaslı olanlar vitamin alıyorlar ama sen daha doğal yöntemlerle yapabilirsin kolay gelsin Msn Happy

ben 13 yaşındayım neler yapabılırım kas içîn
mhmmdkofi - avatarı
mhmmdkofi
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #152
mhmmdkofi - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yasındayım ne tur çalısmalar yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #153
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 13 yaşındayım günde 2kere 25 şınav çekiyorum bu şınavları 2-3 artırıyorum evde 2 tane 3kg luk dambıllar var nasıl çalışabilirim 101 yaptım dambıllarla kasımın ağrısı 1 hafta sürdü bana yardım edermisiniz kas yapabilmek için elimden geleni yaparım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2011       Mesaj #154
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
helal sana bende 13 yaşındayım şınav günde 2 kere 25 tane den 50 tane çekiyorurum dambııllarla 101 yaptım kum torbam yok yumruğa nasıl çalışabilirim lütfen dambılla falan nasıl çalığtını anlatrmısın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #155
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 15 yaşımdayım kas kolay yapılan birşey değildir... bende yaşıma göre çok fazla kas var... bunu yapmak için : her sabah çekebildiğin kadar şınav çekmelisin , çekebildiğin kadar mekik çekmelisin , çekebildiğin kadar barfix çekmelisin ve son olarak ta düzenli beslenmelisin... eğer çok kilolu biriysen kas yapmaktan önce her sabah spor yapıp zayıflaman lazım...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2011       Mesaj #156
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben 16 yasindayim 1 kariş kasim var. bakla seklinde bir vücuda sahibimm.buna yapabilmek için 5 sene dir uyrasiyorumMsn Grin
KASLI ADAM - avatarı
KASLI ADAM
Ziyaretçi
1 Ağustos 2011       Mesaj #157
KASLI ADAM - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR İLK OLARAK BEN 9 YAŞIMDA BAŞLADIM ŞİMDİ 21 YAŞINDAYI PAZILAR JHONCENA GİBİ İLK 100 ŞINAV 100 MEKİK 100 KERE 5KG DABBIL BİR DEMİRE TUTUNARAK 18 SANİYE DURUN VE HERGÜN DENEYİN 1 AYDA KASLARINIZ ÇOĞALIR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ağustos 2011       Mesaj #158
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
12 yaşımdan beri kas geliştiriom 30 mekikle başladım şimdi 175 mekik cekioyorm 1 kerede 15 yaşındayım
DERUNİ - avatarı
DERUNİ
Ziyaretçi
2 Ağustos 2011       Mesaj #159
DERUNİ - avatarı
Ziyaretçi
kas yapmak için fiziki çalışma yapılmalı veya vücut geliştirme salonlarına gidilmeli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2011       Mesaj #160
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 11 yaşındayım ve futbol oynuyorum,ümraniyenin en hızlı koşucusuyum ve istanbuldada 18. yim
kas yapmak istiyordum günde sabah akşam 30 şınav 60 mekik 1 dakika sırt üstü yatıp ayaklarımı 1 karış
kaldırıyorum ve sağ kollarımda yukarı aşağı 150 sağa sola 50 kere yapıyorum birazcık kasım oldu
abim badigarda gidecek ve bir kaç araştırdı kola içmek kas gelişimini önlüyormuş fanta ve limonata kas
gelişimini önlemiyormus bende kola içmiyorum ben daha bunlara bugün başladım hiç kasım yoktu ve simdi
okadar çok olmasa bile kasım oldu 1 2 ayda baya kasım olacagına inanıyorum sizde bunları yaparsanız kas yapabilirsiniz