Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Nasıl kas yaparım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 14 Aralık 2008 (19:32) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
155960 kez görüntülenmiş, 246 cevap yazılmış ve son mesaj 16 Eylül 2014 (19:20) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.00  |  Oy Veren: 12      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 23 Aralık 2009, 21:27

Nasıl kas yaparım?

#51 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 15 yaşında 57 kilo bir erkeğim karın kası istiyorum ve dans etmeyi çooook seviyorum neler yapmalıyım dansı bırakmalımıyım lütven bişeyler söleyin kaslı biri olmak istiyorum
Rapor Et
Reklam
Eski 26 Aralık 2009, 20:09

Nasıl kas yaparım?

#52 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kaslarımı nasıl geliştire bilirim
Rapor Et
Eski 26 Aralık 2009, 20:15

Nasıl kas yaparım?

#53 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 16 yaşındayım günde 70 şınav çekiyorum . kaslarım nasıl şişer şişmiyo 2 yıldan beri şınav çekiyom ne yapmam lazım ?
Rapor Et
Eski 1 Ocak 2010, 18:04

Nasıl kas yaparım?

#54 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kas çok zor yapılan 1 şeydir kas yapmak için 10 20 şınal mekik yapmalıyız
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2010, 22:20

Nasıl kas yaparım?

#55 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm ben adıyamanlyım sizin sitenizde biraz gezindim ama bişi anlamadım çünkü benimle ilgili birsey yok ben 16 yasındayım evde kol kaslarım için hareketler yapıyorum agır seyler kaldırıp indiriyorum ama ben tam 1 aydır yapıyorum kaslarım gelişsede kollarım çok etli kaslarım görünmüyor ne yapmalıyım 75 kiloyum boyumda 1.80 ama işte biraz kiloluyum ne olurya ne yapmalıyım bekliyorum cevabınızı saolun teşşekkür ederim lüffen....
Rapor Et
Eski 21 Ocak 2010, 09:40

Nasıl kas yaparım?

#56 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba adım muhammet 15 yaşındayım 40 yada 35 kıloyum zayıfım nası kas yap cam ?
Rapor Et
Eski 25 Ocak 2010, 13:14

Nasıl kas yaparım?

#57 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaw bende 13 yaşındayım şına çekemiyorum yeterli kasım yok
Rapor Et
Eski 26 Ocak 2010, 23:55

Nasıl kas yaparım?

#58 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
SLmlar....!! ben 16 yaşındayım.. boyum 1.73 kilom 75........
arkadaşlarıma göre boyum normal hatta uzun sayılırım........ Ama ! kilom çok fazla....!!
5 ay içinde yaklaşık 10 kilo falan vermem lazım....!! ve daha sonra da biraz kas yapmam lazım....!!!!?!
LÜTfen bana yardımcı olabilir misiniz ??!!!!.... Şimdiden TEŞEKKÜR EDERİM....
Rapor Et
Eski 14 Şubat 2010, 10:52

Nasıl kas yaparım?

#59 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kas yapmak için ilk önce sabah 20 şınav 25mekik ve dambıl ile yapabildiğin kadar kaldır indir öğle ve akşam da aynı şekilde yap bunu her gün düzenli olarak tekrar et barfikside unutma koşu yap en geç 1 ya sonra kaslarda gelişme gözle görülebilir kum torbası varsa arada bir yumrukla
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2010, 14:55

kaslı adam

#60 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
dünyanın enkaslı adamı
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Nasıl kas yaparım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 8
Son Mesaj: 9 Mayıs 2014 18:54
Gönderen: gacarbeyii Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Nisan 2012 18:42
Gönderen: 1392 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 14
Son Mesaj: 1 Mart 2011 16:05
Gönderen: Siyah Cin Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 5 Şubat 2009 03:15
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Son Mesaj: 29 Aralık 2008 06:20
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.139 saniyede (64.36% PHP - 35.64% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 13:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi