Arama

Nasıl kas yaparım? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2015 Gösterim: 188.890 Cevap: 247
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 1.70 boyundayım ve 70 kiloyum şuan 5 kg lık dumbell la 4 kez 25 tekrar yapyrm faydası oldu baya ....
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar eyer kas yapmak istiyorsanız dumbele ihtiyacınız yok
günde 50mekik 30şınav 15 tanedebarfink yapsanız yeterli birkaç ay içinde vücudunuzun şeklini görürsünüz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2010       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaslarımın belirgin olmasını istiyorum ve bunun için her akşam kendi kısıt imkanlarımla spor yapıyorum ilk önce rafa tutunup ayaklarımı yaerden kesip 10 sn bekletiyorum sonra 10 defa iip kalkıyorum bitirdikten sonra hemen 10 şınav çekiyorum bunlardan sonra 9'a sonra8'e sonra7'e 6'a 5'e 4'e 3'e indiriyorum kaslarımda hafif gelişme var ama daha hızlı ve etkili bir yöntem istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burdan herkese slmolsun.bende çok kaslı değilim amaçalıştığım zaman 1.göğüslerim şişiyor 2.kaslarım şişiyor 3.karın kaslarım şişiyor.yani sizden bir isteğim var hep mekik,şınav,küçük halter,barfiks lütfen çekin.ve ve özellikle boksta yapın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yasındayım ve boyum 1.67 kilom 66 vicudum un her yeri kas 13 yasındayken 2 sendeen beri çalısıyorm her yeriimde kaslar
çıktı
NOScar - avatarı
NOScar
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #66
NOScar - avatarı
Ziyaretçi
kaslarının belirgin olmasını istiyorsan vicud geliştirmeye git bence senin yararına olur. diyeceksinki para verip doğal yoldan kas yapmak istemiyorum ama daha iyi bir yerde sana beslenme düzeninide düzene sokacak yiyecekler önerecekler daha dinç ve enerjik bir yaşamın olur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2010       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 aydır bu sporla ilgileniorum. kaslar belirgin oldu . protein tozu weya gainer kullancam arada kaldım hangisini önerirsiniz?? yaş 15 kilo 50 boy 1.65
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende on yaşındayım aynı programı uyguladım sonunda kaslandım fazla çalışmayın söylemiş oliyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 13 yaşındayım ama kaslarım belirsiz ne yapmalıyım dogal yöntemlerle
b1lr - avatarı
b1lr
Ziyaretçi
26 Mart 2010       Mesaj #70
b1lr - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hepinizden küçüğüm.yaşım 10 kilom 42 boyum 1.44 bana yardımcı olun.3 kg lik dambıl larım var . bunları hünde kaç kere kaldırıp indirirsem kas yapabilirim.