Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kuş nasıl yakalanır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 16 Aralık 2008 (18:17) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
45978 kez görüntülenmiş, 129 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Ocak 2014 (09:32) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.14  |  Oy Veren: 7      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 10 Eylül 2011, 12:01

Kuş nasıl yakalanır?

#51 (link)
LaleZaR
Ziyaretçi
LaleZaR - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Offf bir türlü kuş yakalıyamıyorum yardımcı olun lütfen

Lütfen o küçük güzellikleri doğal yaşamlarından ayırmayın
Rapor Et
Reklam
Eski 15 Eylül 2011, 17:59

Kuş nasıl yakalanır?

#52 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
eğer kuş yakalamak istiyorsanız önce bi göğtaklacı veya gallebi yuvaya alıştırın sonra başkasının güvercininin oaraya uçurun ve size bir hafta sonra kuş getirirr ama yalnız güverci,n erkek olsun kızlarda olmayabiliyo..
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2011, 12:20

kuş yakalama

#53 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben bir kafes aldım eskiciden ve kafesin kapagına ip bağlayıp arka yerden geçirdim ve bekledim bikaç serçe geldi ama girmedi içine içinede ip ve ekmek koydum çünkü kuşlar yuva yapmak için ip ve otları kullanır vede baktım bir saka kanaryası geldi içine girdi üstümü otlarla kapatmıştım ipi çektim kafes kapandı ve yakaladım ama saka yakalamak suç olduğun dan evdeki kanaryalarımın arasında besledikten sonra saldım
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2011, 16:22

Kuş nasıl yakalanır?

#54 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yok mu başka yöntemi olan kuşlar gelmiyor ki yardım edin
Rapor Et
Eski 16 Ekim 2011, 16:57

Kuş nasıl yakalanır?

#55 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Bakın Önce elinize kuş yemi alıcaksınız ve avuçlayarak dökün gelecek ayanıza bile tırmanacaklar elinnizle kapın ama önce yavaş yavaş eğilin kapın ben böle bir yetişkin güvercin yakaladım
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2011, 12:49

Kuş nasıl yakalanır?

#56 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kuş yemini çok mu seviyorlar yani bunu balkonda yapsam korkup gelmezler, kuş yemini bu kadar çok mu seviyorlar?
Rapor Et
Eski 22 Ekim 2011, 15:39

Kuş nasıl yakalanır?

#57 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben de boş kafes var onun içine yem koyuyorum kuş yemek için kafesin içine girince hemen kapatıyorum tabi kuş gelmeden ben saklanıyorum sizde deneyin!
Rapor Et
Eski 23 Ekim 2011, 17:28

Kuş Nasıl Yakalanır?

#58 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kuş yakalamak istiyorum o klasik kutu yöntemini denedim gelmiyorlar. Yapışkanlı taktikler daha mantıklı geldi ama fara yapışkanını nereden bulabilirim ve uhu gibi yapıştırıcılar da olur mu? Başka yöntemi olan v arsa paylaşsın lütfen.
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2011, 13:45

Kuş nasıl yakalanır?

#59 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir kutunun ortasina delik yaparak ipi delikten gecirin sonra balayin aacin dalindan gecirin ipi sonra yem yere katin sonra kus gelince ipi birakim sonra ystyne dyser sonra icinde kalir sonra tutarsiniz
Rapor Et
Eski 13 Kasım 2011, 18:09

Kuş nasıl yakalanır?

#60 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim planım şöyle,kuşun sürekli geldiği bir ağaca iç taraflarına ağ atıp 4 saat sonra geriye gelip bakın ağın etrafına kuş yemi bırakmayın iyi şanslar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Kuş nasıl yakalanır? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 2
Son Mesaj: 26 Kasım 2013 14:01
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 22 Ağustos 2013 16:09
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 29 Şubat 2012 17:17
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 27 Ocak 2012 12:15
Gönderen: Teamoore Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 20 Ekim 2011 19:04
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.150 saniyede (66.47% PHP - 33.53% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:35
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi