Arama

MSN sesli görüşmelerde karşı taraftan ses gelirken ses gitmemesinin sebebi nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Şubat 2010 Gösterim: 7.316 Cevap: 6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
WİNDOWSLİVE MESSENGER KONUŞMA HATASI KARŞI TARAFIN SESİ GELİYOR AMA BİZİM SESİMİZ GİTMİYOR BU NE OLABİLİR CEVAP YAZARMISINIZ
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
ses gitmiyor
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Saat'in Yanındaki Ses Ayarına Tıklayın > Seçenekler > Özellikler > Mikrofon'u İşaretli mi ?_? Ses Açık mı Kapalımı Gözden Geçirin.

Sponsorlu Bağlantılar

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ses gitmiyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn karsi taraftan ses gelmiyor

msn ses çubuğu görünüyor ama ses gitmiyo ses çubuğu hareket etmiyo en altta nolur cvp
»aQuaSpRéaS« - avatarı
»aQuaSpRéaS«
Ziyaretçi
2 Ocak 2010       Mesaj #5
»aQuaSpRéaS« - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım burda size tek şey acıklayabilrim:

1- Senin bilg. microfonun yerini qontrol et..

2- eyer tam baqliysa : Ekrandaki Saq Alt Kosedeki Sembollerde Ses ayarı Sembolune Tiklyınız..

3- Eyer ordada bi problem yoksa : Ekrandaki Saq Alt Kosedeki Sembollerde Realtek Audio İnput Gibi Bi BProgram Olmazi Lazim Ona Tıklayınız

4- Orda Ayarlayınızaz Bakın

5- Ordada yoksa waLla gendiniz bakin lan sizlemiugrascam Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm sesle oynamışsınız sizin sesinizin gitmemesi ondandır ses özeliklerinden microphone kaldırın kasaya reset atın
metehan_333 - avatarı
metehan_333
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #7
metehan_333 - avatarı
Ziyaretçi
size yardım etmek için siteye üye oldum benimde başıma gelmişti tek yapacagınız program ekle ve kaldırdan ses driverinizi tümüyle kaldırın ve kasayı yeniden başlatın varsa elinizde kasanızın ses driveri tekrar kurun kesinlikle sorun çzöülecektir eger elinde kasanızın ses driveri olmayanlar için kaldırmadan önce ses driverinizi marka ve modeline bakıp ınterneten marka ve modelini indirin yoksa sesiniz hiç gelmez ınterneten yüklerseniz yine olur ama tek diycegim ses gelmeme sorunu müzik dinleye bilirsiniz felan ama ses takılı kalmış ondan gelmiyor tek çaresi ses diverinizi kökten kaldırıp kasanızı yeniden başlatıp ses driverinizi tanıtmaktır bendede sorun vardı askala format çekiyordum tek çare diye düşündüm ama boşuna bildik demiyoruz Msn Grin