Arama

Yazıcı neden çalışmıyor olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Kasım 2015 Gösterim: 47.467 Cevap: 62
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #11
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Daisy-BT adlı kullanıcıdan alıntı

Kullandığınız Hukuk programının yazdır komutuna bağlı bir seçenek olmalı, yazıcınızı o programa ayrıca tanıtmalısınız. Bazı programlarda bu o program için yazıcı seçimi yaparken "default" ya da windowsa tanıtılan yazıcının seçilmesiyle mümkün oluyor, bazı programlarda da yazdır (print) komutunda yazıcı seçerken marka adıyla listede yer alan yazıcınızı seçmenizle mümkün olabilir.

Evet Kullandığım Hukuk Programının Yazdır Komutuna Bağlı Önceden 1-2 hafta öncesine kadar Gayet normal çalışıyordu fakat ne olduysa artık yazdır dememe rağmen bi hareket yok ? hukuk programının şirketini aradıgımda programda herhangı bi sorun yoktur dediler yazıcıyı yeniden kurmamı söylediler yeniden kurdum fakat yine aynı gerçekten çok önemli bi durum işlem yapamıyorum ? Ayrıca yazdır komutunu tıkladıgımda ekrana yazdırma penceresi gelmıyor ondan dolayı yazıcıyı secemıyorum ??
Sponsorlu Bağlantılar
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #12
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ByLord adlı kullanıcıdan alıntı

Evet Kullandığım Hukuk Programının Yazdır Komutuna Bağlı Önceden 1-2 hafta öncesine kadar Gayet normal çalışıyordu fakat ne olduysa artık yazdır dememe rağmen bi hareket yok ? hukuk programının şirketini aradıgımda programda herhangı bi sorun yoktur dediler yazıcıyı yeniden kurmamı söylediler yeniden kurdum fakat yine aynı gerçekten çok önemli bi durum işlem yapamıyorum ? Ayrıca yazdır komutunu tıkladıgımda ekrana yazdırma penceresi gelmıyor ondan dolayı yazıcıyı secemıyorum ??

O zaman programınızı yeniden kurun. CTRL+P ile çoğu programda yazdır penceresi açılır. Ya da çıktı alma alternatifinizi kullanın; Hukuk programında yaptıklarınızı Word'e aktarıp çıktı alın, farklı kaydette seçenekler olmalı, bazan print screen ile bile resim formatında çıktı alıp geçici çözüm sağlarız.
Başka arkadaşlar, daha gelişmiş çözümler üretebilirler, yarın mesajınızı takip edin.
Sponsorlu Bağlantılar
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #13
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Zaten En Son Yöntem Öyle Yaptım Program Şirketinden En Son Güncel Programını İstedim Yinede Teşekkürler.
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
15 Ocak 2010       Mesaj #14
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alternatif Driver'ları Kurdunuz mu ?
Scan Driver, Print Driver, Universal Print Driver
.. >>>Samsung SCX-4216F Driver'lar<<<

Word'de Sorunsuz Çalışıyorsa, Hukuk Programında Sorunsuz Çalışması Lazım. En Son Neler Yüklediniz ? Her Hangi Bir Programla Çakışma Yapmış Olabilir Onları Bi Gözden Geçirin..

Yazıcım Olmadığı İçin Pek Detaylı Bilgi Veremeyeceğim..

ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
16 Ocak 2010       Mesaj #15
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Print Driver (ver.5.56) Kurulu Sadece ?
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
20 Ocak 2010       Mesaj #16
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Sorunu BuLdum ? Başka Arkadaşların Başına Böyle Birşey Gelirse Çözümünü Söylim Ne Kullandıgınız Programda Ne de Word'ta yazıyorsa sorun kesinlikle yazıcı ve programda değildir. Sorun Windows'ta En GüzeL Yöntem Format Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
HP Deskjet D1360 yazıcım yüklendiği halde ne kağıt alıyor,nede çalışıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayarıma format atılınca yazıcı çalışmadı neden?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazıcım yazı yazdırılıyor dediği halde yazı yazmıyor neden olabilir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ekim 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben epson dx 4850 aldım yazıcıyı bağladım resmimi çıkarttıcam ancak resmi çıkartırken mürekkep seviyeleri boş gösterio ama hepsi dolu ne yapmalıyım Msn Confused