Arama

Yazıcı neden çalışmıyor olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Kasım 2015 Gösterim: 47.465 Cevap: 62
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
17 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
YAZICI YAZIYI NEDEN ÇIKARTMIYOR
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
kartujunuzu, ilgili kablo ve bağlantıları kontrol ediniz. hatta kartuj yenileyiniz. bilgisayarla yazıcı arasında donanımsal bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
kartujunuzu, ilgili kablo ve bağlantıları kontrol ediniz. hatta kartuj yenileyiniz. bilgisayarla yazıcı arasında donanımsal bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YAZICIM ÇALIŞMIYOR FORMAT ATTIRDIKTAN SONRA BÖLEE OLDU
rey misterio - avatarı
rey misterio
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #4
rey misterio - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.Hemen Konuya gireyim.benim yazıcım var HP PSC 1410 yazıcı uzun zamandır belge çıkartmıyor.fotokopi çekiyor fakat bilgisayardan gönderilen yazıyı çıkartmıyor silip yeniden yükledim bilgisayara format attım ama tık yok.bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar ilk defa burada şansımı denicem inş yardımcı olan çıkar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yazıcı neden çalışmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yacım formaz atılmadan önce tıkır tıkır çalışıodu format attım tık yok cd romda çalışmıor programı da yükleyemiorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bnim yazıcım çalışıor ama kağıtda alıoyr hatta ama boş çıkarıyor siz şimdi yazdıra basın diceksiniz biliorum ama öle deil yazıyı yazdıra basıyorum kağıdı alıor boş çıkarıo....siz birde mürekkep boş dersiniz.oda şöle.mürekkebi daha yeni doldurduk...!!!acil yardım büssürü ödewim war lütfennn bilgisayardan anlıyor olan bana yardım etsin...hemen şimdi
zakkum - avatarı
zakkum
Ziyaretçi
21 Aralık 2009       Mesaj #8
zakkum - avatarı
Ziyaretçi
yazıcıyı cd den tekrar yükle bi formattan sonra olduysa silinmiştir o yüzden tanımıyor olabilir
ByLord - avatarı
ByLord
Ziyaretçi
12 Ocak 2010       Mesaj #9
ByLord - avatarı
Ziyaretçi
Arkaşlar benim yazıcım Word'de yazıyor fakat kendi kullandığım mevdata hukuk programında Yazdır diyince yazmıyor sebebi ne olabilir ? Yazıcı : Samsung SCX-4216f
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
15 Ocak 2010       Mesaj #10
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ByLord adlı kullanıcıdan alıntı

Arkaşlar benim yazıcım Word'de yazıyor fakat kendi kullandığım mevdata hukuk programında Yazdır diyince yazmıyor sebebi ne olabilir ? Yazıcı : Samsung SCX-4216f ?

Kullandığınız Hukuk programının yazdır komutuna bağlı bir seçenek olmalı, yazıcınızı o programa ayrıca tanıtmalısınız. Bazı programlarda bu o program için yazıcı seçimi yaparken "default" ya da windowsa tanıtılan yazıcının seçilmesiyle mümkün oluyor, bazı programlarda da yazdır (print) komutunda yazıcı seçerken marka adıyla listede yer alan yazıcınızı seçmenizle mümkün olabilir.