Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Yazıcı neden çalışmıyor olabilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 17 Aralık 2008 (16:44) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
26986 kez görüntülenmiş, 55 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Mayıs 2014 (18:54) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.25  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 17 Aralık 2008, 16:44

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
YAZICI YAZIYI NEDEN ÇIKARTMIYOR
En iyi cevap Keten Prenses tarafından gönderildi

kartujunuzu, ilgili kablo ve bağlantıları kontrol ediniz. hatta kartuj yenileyiniz. bilgisayarla yazıcı arasında donanımsal bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz.
Rapor Et
Reklam
Eski 17 Aralık 2008, 16:50

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
kartujunuzu, ilgili kablo ve bağlantıları kontrol ediniz. hatta kartuj yenileyiniz. bilgisayarla yazıcı arasında donanımsal bir sorun olup olmadığını kontrol ediniz.
Rapor Et
Eski 30 Eylül 2009, 12:05

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YAZICIM ÇALIŞMIYOR FORMAT ATTIRDIKTAN SONRA BÖLEE OLDU
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2009, 17:29

Hp Marka yazıcım yazdırmıyor , sorunu ne olabilir ?

#4 (link)
rey misterio
Ziyaretçi
rey misterio - avatarı
Merhaba arkadaşlar.Hemen Konuya gireyim.benim yazıcım var HP PSC 1410 yazıcı uzun zamandır belge çıkartmıyor.fotokopi çekiyor fakat bilgisayardan gönderilen yazıyı çıkartmıyor silip yeniden yükledim bilgisayara format attım ama tık yok.bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olabilir mi?

Arkadaşlar ilk defa burada şansımı denicem inş yardımcı olan çıkar
Rapor Et
Eski 19 Ekim 2009, 19:32

Yazıcı neden çalışmıyor?

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yazıcı neden çalışmıyor
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2009, 11:11

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yacım formaz atılmadan önce tıkır tıkır çalışıodu format attım tık yok cd romda çalışmıor programı da yükleyemiorum
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2009, 17:28

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bnim yazıcım çalışıor ama kağıtda alıoyr hatta ama boş çıkarıyor siz şimdi yazdıra basın diceksiniz biliorum ama öle deil yazıyı yazdıra basıyorum kağıdı alıor boş çıkarıo....siz birde mürekkep boş dersiniz.oda şöle.mürekkebi daha yeni doldurduk...!!!acil yardım büssürü ödewim war lütfennn bilgisayardan anlıyor olan bana yardım etsin...hemen şimdi
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2009, 18:04

#8 (link)
MsXLabs Üyesi
zakkum - avatarı
yazıcıyı cd den tekrar yükle bi formattan sonra olduysa silinmiştir o yüzden tanımıyor olabilir
Rapor Et
Eski 12 Ocak 2010, 10:28

Yardım Lütfen !

#9 (link)
ByLord
Ziyaretçi
ByLord - avatarı
Arkaşlar benim yazıcım Word'de yazıyor fakat kendi kullandığım mevdata hukuk programında Yazdır diyince yazmıyor sebebi ne olabilir ? Yazıcı : Samsung SCX-4216f
Rapor Et
Eski 15 Ocak 2010, 00:54

#10 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Alıntı:
ByLord adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Arkaşlar benim yazıcım Word'de yazıyor fakat kendi kullandığım mevdata hukuk programında Yazdır diyince yazmıyor sebebi ne olabilir ? Yazıcı : Samsung SCX-4216f ?
Kullandığınız Hukuk programının yazdır komutuna bağlı bir seçenek olmalı, yazıcınızı o programa ayrıca tanıtmalısınız. Bazı programlarda bu o program için yazıcı seçimi yaparken "default" ya da windowsa tanıtılan yazıcının seçilmesiyle mümkün oluyor, bazı programlarda da yazdır (print) komutunda yazıcı seçerken marka adıyla listede yer alan yazıcınızı seçmenizle mümkün olabilir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.166 saniyede (66.84% PHP - 33.16% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 17:41
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi